1

@xerter my. Tylko my dostajemy eurowpier

0

@Masti_Real_Madryt ahh bo PSG z Besaksehirem przez gra..

0

@Coutinho007 w Barcelonie obecnie nie ma kapitana na boisku i wiem ze Messi znajduje sie na boisku ale.ogolnie ten zespol kapitana nie ma

0

@Masti_Real_Madryt czyli jak ten mecz sie teraz skonczy ? Chodzi o pkt

0

Lenglet tradycyjnie zoltko
Zaraz bedzie czerwo.

0

@Goh kuzwa. Jak Juve wygra minimum 2 bramkami ale nie 2-0 tylko np 3-1 i wiecej tonJuve z 1 mieksca bo dwumecz sie liczy. Jak mecz sie skonczy 2-0 to Barca z 1 bo bilans bramkowy lepszy

0

@Virusk3 a najlepsze jest to ze ta obrona i pomoc i dramat xd

1

Oj oj czyzby sie Bayern vol 2 szykowalo ? I to juz w grupie ?!?!?!

0

@Coutinho007 az dziwne. Jak sie patrzylo na ostatnie mecze to jednak sie ten pressing widzialo... a tu takie zdziwko

0

@czesctuam Araujo "faulowal"

0

@pero1983 pija. Wkoncu ogladaja Messiego vs CR po latach.

0

@Barca_Big_Moment no i bardzo dobrze. Jak tak maja grac to wole jak na 1/8 skoncza xd

0

Ale zabojczy pressing Barcy, a nie to ci w bialych maja agresywny pressing.. powalilo mi sie.

0

@VeB 1899 hahahahaha. Ales ty smieszny xd

0

Xd. Karny fajnie.

0

@wloczykij11 sport365.sx moze bedzie (tam zawsze ligowe ogladam jak na C+ leci)

2

@busquets5 skorzystaj z matemaks.pl tam ci gosc to wytlumaczy

1

@mekston w tych edycjach to mieli nie zawodnego Bale'a w 15/16 strzelil gola i w 17/18 2 gole z tego jednego z przewrotki. Dlatego tak jak napisales gdy go nie bylo inni robili robote. Ale on swoja tez zawsze dobrze wykonywal w wczesniejszych fazach. Takze jak chodzi o tryumfy Realu w LM to zasluga druzyny w ktorej byli zawodnicy potrafiacy zrobic roznice. Bale mimo ze wysmiewany i gardzony przez swoich kibicow w 17/18 LM sam wygral mozna tak powiedziec (odrobine Karius im go tez wygral)

1

@itmustbejoke no ale to wina CRa ze ktos umial mu dograc patelnie ? Nie sadze. On mial strzelac gole i je strzelal niewazne czy dupa na 5cm czy z nogi na 2m. Mial pasc gol to padl. To nie jest wina CRa ze mial takich dobrych pilkarzy za soba. Polityka klubu za czasow smiecBartka do dzisiaj nie potrafi byc ubrana w slowa cieple i mile tylko w takie slowa po ktorych dany uzytkownik musialby zalozyc inne konto na tej stronie.

0

@culesjasiules aha czyli wracamy do punktu wyjscia ? Ze bez jajeczny Cou na skrzydle Messi gra gdzie chce a Griezz nie ma typowej 9 przed soba ? To sie nie moze udac. Wiem ze Cou nawet teraz gra na skrzydle czy jako falszywy skrzydlowy (niewiem jak to opisac) ale w 433 sila ataku rownalaby sie z 0 tak przypuszczam.

0

@marcin000019 tylko dlatego ze CR nie zawodzil w fazie pucharowej LM jak trzeba bylo grac i walczyc

0

@kamil9040 nikt nie dokona tego czego dokonal Real. Moze Bayernowi sie udac ale w to watpie. Jak ty stawiasz lige niemiecka ponad LL czy PL, Ligue 1 stawiasz na rowni z LL czy PL lub te ligi (LL i PL) ponizej Ligue 1 to sie zastanawiam czy u ciebie wszystko wporzadku xd

0

@kamil9040 tylko wiesz ze gwiazda Bayernu wiecznie swiecic nie bedzie ? Zaraz znowu o nich europa zapomni na kilka lat

1

@Alberto1031 nie przez przypadek w LM nie ma sobie rownych

0

@Cobra303 Suarez bodajze zaprzestal strzelac na wyjezdzie w potyczce z Arsenalem w 2016 r jak sie nie myle, a Arsenalu w grupie nie mielismy jak sie nie myle wiec to musiala byc faza pucharowa LM

0

@Preteee no jak napisalem 1 sezonowym koksem jo chodzilo o Ajax

0

@UncleDrew racja... masakra z nim.. albo przyda mu sie wieksza pauza albo poprostu byl 1 sezonowym koksem..

3

@Barcza223 1 de Jong pozniej Busi

1

@kuz a de Jonga ? Wydaje mi sie ze lepiej Busi wyglada na dzien dzisiejszy niz de Jong. A za Cou kogo ma wystawic ? Jednonogiego Trincao ? Czy moze Pedriego ktory tez zaliczyl zjazd.

2

@RobsonPL ale on juz wszystko wie, ze nic nie wygramy ze bedziemy walczyc o top4 wiec nie trzeba juz dalej ogladac/kibicowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?