Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawelfcb2010 jaki tryplet ? Wszystkie puchary czyli SPE i SPN i zaraz dojdzie KMŚ zaraz sie zrobi sekstecik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@neeed to bylo jak FdJ do nas przychodzil ?
0
Ronaldo ma 750goli ? A nie bylo cos ostatnio ze zrownal sie z Pele ? Czy nawet juz ma bramke czy 2 bramki wievej od niego ? Wydawalo mi sie ze Messi tez ma wiecej goli a tu 712
0
@blaugrana98 no dobrze rozumiem cie, ale wiesz ze wszystkiego naraz nie mozna miec ? Tymbardziej w dobie pandemi gdzie klub jest w dupie... dopoki nowy prezydent nie sprzeda jakiegos zawodnika 1 zespolu za gruby hajs (a na to sie nie zanosi bo wybory pod koniec stycznia i nie bedzie mial czasu zeby to ogarnac) to nie ma na co liczyc. Na konkretna przebudowe bedziemy mogli liczyc az kasa sie do klubu posypie z kazdej strony i splaca zalegla kase zawodnikom (obnizki pensji) to wtedy dopiero bedzie mozna liczyc na przebudowe i kupieniu zawodnikow. Inaczej tego nie widze. To wszystko potrwa. Gdyby smiec Bartek zareagowal po blamazu z Live i wyczyscil klub ze swietych krow (czesciowo) tak jak to mialo miesjce teraz i zatrudnil trenera (np Koemana) oraz kupilby zawodnikow ktorych chcialby trener mysle ze to by troszeczke inaczej wygkadalo a tak to smiecBartek przespal cala swoje kadencje po to zeby Bayern wymieszal nas z gownem a on (smiecBartek) na samym koncu wylecial z hukiem przez wotum
1
@ksobi xd. Ok 70% zeby nie bylo. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzilo jak mialem na mysli wieksza polowe :D
1
@johny11 no i to mi sie podoba. Kibicem sie jest a nie bywa. Ci niecierpliwy i naczelni krytycy wkoncu schowaja sie w podziemiu
0
@Encore jak to nie ? Barca przeciez nie szczedzi grosza na pensje, oh wait... xd
1
@Pilka_jest_okragla tez po cichu na to licze ze oczka mu sie otworza i postara sie pograc innymi zawodnikami jak Alena czy Puig, nie bylem za Alena ale ostatnimi meczami pokazal sie z niezlej strony i tylko zyczyc takich meczy mam nadzieje ze wkoncu Koeman zacznie kombinowac cos ze srodkiem pola bo FdJ strasznie obnizyl loty a Busi to wiadomo. Ewentualnie jak juz sie tak upiera to moze czesciej by wystawil pare FdJ i Pjanic..
0
@SkN 2-3tyg podobno
0
@Pawelsky pomysl troszke o Dembele on i tak byl strasznie ostroznie wprowadzany po kontuzji a i tak sie polamal... wiec kogo na te skrzydla mial posylac od dechy do dechy ? Skoro Ansu ma kontuzje a jednonogi Trinaco za bardzo jeszcze nie ogarnia ze juz nie gra w lidze ogorkowej...
1
@blaugrana98 a kogo ma na skrzydlach wystawic ? Jednonogiego Trinaco? Zeby gral mecz od dechy do dechy ? A moze Fatiego z kontuzja ? Czy moze nigdy niepewnego Dembele ? Sam widzisz ze Koeman bardzo ostroznie dawal szanse Dembele ze malo wychodzil w 1 skladzie a i tak znowu sie polamal.. tto jak to ma byc ? Skoro Griezz gra na 10 to sila rzeczy na skrzydlach muei byc Cou i Messi skoro nie ma kogo tam wystawic...
8
@johny11 dziwisz sie jeszcze ? Wieksza polowa uzytkownikow tej strony kibicuje od zlotej ery Barcy albo od czaso Lucho takze zyja tylko i wylacznie sukcesami (sezonowcy tez sie tutaj znajda) znacznie mniej kibicow jest tutaj co pamieta kryzysy i fatalne sytuacje finansowe Barcy :). Takze nie ma sie tym co przejmowac.
0
@FanBarcy22 tak. Ale wiekszosc meczy jest o 21
0
@Kettger a ze sa zle przygotowani to moze znaczyc tez ze byla duza laba za czasow poprzednich trenerow a kontuzje to tez w duzej mierze przez to ze graja co 3 dni i nie ma czasu na regeneracje. Jak poki co tez nie mam duzych zarzutow do pracy Koemana zobaczymy co pokaza pozniej jak dojdzie jeszcze PK i faza pucharowa LM
2
@Kettger no ale jakby nie patrzec to ten kolega troche racji ma. Nasze porazki zawdzieczamy glownie dzieki bledom indywidualnym i tym druzyna pozniej ma problem z reakcja na wydarzenia boiskowe.
1
@Hanok to jak przeciwnik nie wygrywa, a my przegrywamy to kto wygrywa ? Xd
0
@Homeopata8989 oby nasz tartak dostal grupe smierci i moze wkoncu dojdzie do zmian bo z wują tylko sie na MŚ skompromitujemy
1
@AmigoBlancos według mnie oni notuja regres od 2016 roku tzn po tym sezonie ktorym wygrali tryplet
2
@Herbert spokojnie, doczekasz sie. Jeszcze 1-2 wpadki i sie zacznie
1
@MesQueUnClub_87 oj tam, ja tam wierze ze jeszcze powalcza zaraz kazdego beda brały zadyszki i moze Barca to wykorzysta (oczywiscie o ile sama takowej nie zaliczy hehe) moze nas zaskocza jeszcze. Pozdrawiam
3
@Barcaa12 no Real w obecnej gownianej formie zreszta jak Barca gdyby wygral LL to bylby to hit...
3
@lukas10 ty sie smiejesz z Realu a my w LL co mecz mamy finał jezeli oczywiscie pilkarze jeszcze mysla o misttzostwie
0
@Yoshi94 a wiec tez to jednak ludzie potrafia zauwazyc. W meczach LM ktorych nie gral czyli Dynamo i Ferncvaros bylo widac ciagłe atakowanie i agresywny pressing po stracie i przedewszystkim jakis pomysl na gre u zawodnikow. Az ciezko w to uwierzyc ze poki co Messi nam bardziej przezzkadza niz pomaga zreszta widac to po jego stratach i "probach" odebrania pilki po stracie..
0
@pluszek pokazywanie herbu to pikus najlepsze jest calowanie go, a pozniej przechodzi do innego klubu i tez herb caluje xd
0
Wlasnie nie ma komu pierd*lnac reka w stol... dramat. Jak pilkarze moga byc tak bezjajeczni przeciez walcza o puchary i zeby kolejny raz sie na tke swiata nie zblaznic...
0
@ferdas_rawa a w czym zawinil ? W tym ze Lenglet i Alba jak junior zgubili pilke i dali przeciwnikom strzelic gola ? Albo zawinil moze ze Braith nie strzelil czy Pjanic czy Griezz ? Chce zebys mi wytlumaczyl w czym zawinil
0
@X37 de Lighta nie znam. De Ligta juz tak (oczywiscie zartuje zebys nie myslal ze cie atakuje bonsie pomyliles). Wtedy gdy de Ligt byl do wyjecia wystarczylo zeby prezydent czy trener pierd*lnal reka w stol i wypier*olił tych co juz nie powinno tu byc (wtedy byla kasa byli kibice i nie bylo pandemi) i Bartek mogl zrobic rewolucje a ze jest smieciem i frajerem co klub zniszczyl to juz nie nasza wina. I tak trzeba poswiecic kilka lat na przebudowe teraz chyba ze sprzedadza zawodnikow za dobry hajs w co watpie. Wracajac do przebudowy to zanim kasa zacznie splywac do klubowych kas to najpierw beda musieli pracownikom i piljarzom wyplacac zaleglosci i pozniej dopiero bedzie mozna myslec co dalej. Poki sie sytuacja na swiecie nie ogarnie to nie ma na co.liczyc. gdyby Bartek byl konsekwentny i wypierdzielil Valdka po Live i zatrudnil Koemana mysle ze inaczej by to wygladalo (wtedy kasa byla )
0
@Herato najlepiej to niech komus innemu opaske kapitanska oddadza i bedzie spokoj. Bo nie moge na to patrzec jak marnym kapitanem ten zawodnik jest na boisku...
1
@Shvedu Martineza ? Kolejny Janusz za 100 baniek co nic nie gra... Eric Garcia ? Jak ty uwazasz ze on bedzie zbawca naszej obrony to powodzenia.. a tak wogole to nie mamy kasy