6

@Kgorecki2500 dla mnie AS. Griezz po dobrym meczu z Osasuna niech gra od 1 i w drugiej niech go zmienia gdyby wynik byl korzystny

1

@Nikt_Ważny nobtez sie obawiam ale tak fajnie grajace gladbach w grupie jakby przegralo z Real to sami by sobie strzelili w kolano..

0

Jakie to bedzie przyjkre jak Real wygra z Gladbach a Szachtar z Interem i wtedy Gladbach bedzie w LE... a jako jedyna druzyna z tej grupy zasluguje na ten awans do fazy pucharowej

0

@czar007 oni graja defensywnie. Ofensywny zawodnik sie zmarnuje

0

@pluszek hmm. Obstawiam ze albo zostanie to samo albo obnizy

0

@pluszek kolego jezeli mowisz o takich sumach upewnij sie ile Haland jest na obecna chwile warty. Z tego co kojarze ma klauzule 75mln takze niewiem gedzie ty widzisz ze trzeba brac kredyt na 300 baniek

0

@Greenalley wiesz, powiem ci tak. Gdyby Barca byla na poziomie Sevilli czy Betisu np to bym sie mogl z twoja teza zgodzic. No ale kibicujemy Barcelonie ktora na poczatku kazdego sezonu ma na celu wygrywanie pucharow

2

@Pertezm raczej FdJ na ŚO. Watpie ze Koeman posle od 1 min faceta ktory 2 dni temu nabawil sienurazu

0

@Azi obrona bedzie fantastyczna. Czuje w kosciach Mingueze i FdJ na Śo a na pivotach Busi z Pjaniciem. Watpie zeby Koeman zdecydowal sie na Lengleta zwlaszcza ze mial ten uraz

0

@czar007 zastanow sie jeszcze raz czy wypisales te kluby ktore chcisles. Serio ? Getafe ? Przeciez tam rownie dobrze mozna wyswwic 10 obroncow w polu i pileczka leci. Gorszego klubu na wypozyczenie do mlodzika nie mogles wybrac

0

@Cobra303 no jak w 18min bylo 4-0 to sorki. Kolego w 18min byl 1 razacy blad Minguezy i tylko nieudolnosc bodajze Budimira sprawila ze nadal bylo 0-0 bo pilka zle mu sie odbila od sęka

0

@kamilop napewno tak jak zawsze czyli od 1 do 31 czyli zqrzad bedzie mial tydzien zeby ogarnac jakis transfer

0

@4Fabregas4 tylko ze to wyniki przynosza mistrzostwa czy puchary a nie styl. Styl jest dopelnieniem do wynikow, ale to nadal w glownej mierze wynik na koncu sie liczy

1

@Pertezm ok, pod warunkiem ze bedzie to jakis mniej znaczacy rywal (czyt. Taki ktory raczej nam pkt nie zabierze)

0

@Yoshi94 wielu sie nie zgodzi (bo to akurat norma) ale jak to sie ma do legendy Tottiego np ktory cale zycie siedzial w Romie. Dla mnie pilkarz legenda to taki ktory spedzil w danym klubie praktycznie cala kariere i wiele wniosl w sukcesy klubu. Gdy mowimy o legendach klubowych zestawiamy ze soba na rowni pilkarzy takich jak Xavi Iniesta Puyol Messi czy Suarez tylko ze ten ostatni gral tu od 2014 czyli jakby nie patrzec jego staz w tym klubie na tle ww pilkarzy jest marny. Oczywiscie nie umniejszajac mu w tym co zrobil dla klubu w tym okresie i do tego top3 strzelcow w historii klubu. Ja jakos nie umie go zaakceptowac jako legende majac na uwadze zawodnikow ktorzy tu grali swoje cale zycie (czyt. Ci ktorych np wynienilem wyzej)

1

@budel17 gdyby tak Inter dzis wygral a Real przegral to w tej grupie jeszcze kazdy bedzie mogl awansowac do fazy pucharowej LM. Fajna by to byla grupa hehe

1

@4Fabregas4 co ty gadasz ? Valverde nawazyl piwa to racja ale majstry czy pk wygrywal Setien za to przegral wszystko

0

@adukla no tylko gdybybte 2 razace straty Osasuna wyjorzystala i wpakowala 2 gole ? To by bylo cieplo w tym meczu, tak uwazam

0

@13th jujutsu kaisen robie na biezaco. No ale wiesz czekac na jeden odc tydzirn to w tym czasie zrobie jakas seryjke

0

@Coutinho007 jak mam byc szczery to do DB przymierzalem sie 3x i za kazdym razem nie dalem rady. Wiem ze to tak jakby klasyka ale jak chodzi o przeciaganie odcinkow (zwlaszcza walk) to bije na pysk One Piece oczywiscie w moim odczuciu

0

@clyde ah to juz zobaczylem.. moze masz jakies info czy bedzie kontynuacja ?

2

@tadzik447 widac ze nauczyciele dostali dodatkowa kase za zdalne nauczanie xd

0

Drodzy koledzy ogladajcy anime, potrzebne mi sa tytuly (bo juz niewiem co mam ogladac) moje typy to cos takiego ze MC jest zaje magiem ktory zostal wciagniety w jakas intryge (mimo niewinnosci) i musial odbudowac swoj szacunek. Cos w tym kierunku poprosze.

0

@mr_robot lepiej zaoszczedzic 3mln niz byc ok 170mln w dupie (bo jakos o tyle musieli obnizyc wynagrodzenia czy jakos tak ) takze wiesz. Smiejesz sie z 3mln na plusie a tak naprawde to zobacz ile zyskali

0

@ShawnC na jakiego pustaka ? Jezeli mowisz o meczu z Live to pustak to nie byl bo na bramce byl bramkarz xd

0

@ShawnC gdyby Valverde dostal te transfery ktore chcial to bysmy mieli teraz w Barcy np Williana czy Parejo xd

0

@neeed czemu uwazasz ze Griezz to klocek xd

0

@ShawnC badzmy szczerzy. Nad sprzedaza Suareza powinni myslec jakis rok temu gdy Griezz przychodzil.

1

@neeed kibice na białej tlumacza sie tym ze hamburgera zagryza chipsami

0

@mikokarla ogolnie rzecz biorac to wszystko je wazne co Bartek spieprzyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?