Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fcbarcafan19 fajnie idzie. Brakuje kropki nad i
0
@tommyVERceti to ze gola nie zdobyl to nie jego wina ze obronca mial 3metrowa noge
0
@tommyVERceti 2 kluczowe podanie o ile nie 3 jak na 20min meczu
0
@polishtoaster no i co ? Dostal wyrazne znaki na poczatku sezonu ze bedzie malo grac to czego ty oczekujesz ? Podejrzewam ze na LM znowu zagra jak juz. Chyba ze go wpusci z lawki w tym meczu
0
@Krzysztof1987 @Gazuke sport365.sx
1
@fcbarcafan19 nie. Pewnie rotacje bo zmeczony po ostatnich wojazach
0
@itmustbejoke ten co na dole napisal to jakis random co wprowadza w blad
0
@Survier nie. Tam raczej Pedri
0
@Rewolucja123 wychodzi raczej ta 1 opcja.
0
@itmustbejoke zobacz najpierw czy tego Busquetsa masz w wyjsciowej xd
0
@Mns21 Messi i Braitwhite xd. Jak te ustawienie bedzie wygladac ?
3
@pride1899 nie. Fati dembele messi griez taki byl raz atak. Cou wtedy chyba mial kontuzjr juz. Teraz chcialoby sie taki atak zobaczyc Dembele Cou Messi i przed nimi Griezz
0
@norbi77 rozumiem. Nie ogladalem bo chyba na c+ lecial wiec sie nie wypowiem. Ciekawe czemu nie odgwizdal
0
@norbi77 jak czytalem podsumowanie meczu na białej stronie to sedzia podobno 2 ewidentnych karnych nie odgwizdal ? No i do tego dochodzi uraz miesniowy Hazarda... masakra.
0
@Szklaner najpoerw niech przedstawi projekt
0
@Szklaner ciekawe czy wkoncu doczekamy sie jakis rekinow biznesu, takich co potrafia madrze sprzedac jak i madrze kupic
1
@Guffi jak to mozliwe ze ludzie uwazaja ze nie placa podatkow ? Bo ja chyba czegos nie rozumiem
4
@Nope no jak zestawiles ze soba Braitwhita i Boatenga to jest cos nie halo. O ile Murillo i Boateng to cianiasy to Brait jest jednak troszke nad nimi
3
@tristan87 zrobisz i jak wyjdzie negatywny to nie masz kwarantanny
0
Messi nie obnizy bo musialby o kolejny rok kontrakt przedluzyc. Gdyby chcial zostac pewnie by ibnizyl i przedluzyl o 1 czy 2 lata
0
@george321213 przeczytaj co redakcja napisala pod ocena i zauwazysz ze "troszke" inny mecz ogladales
1
@Borneo na kogo bys postawil ? Z ciekawosci pytam
2
@itmustbejoke wywieraja na nim presje bo po 1 jest z A. Poludniowej a po 2 Maradona zdobyl MŚ z Argentyna i oczekuja ze Messi pojdzie jego sladami a nie pykło. A wracajac do Ronaldo to on ma ME a Messi mogl wygral CA ale w najwazniejszym momencie zapomnial jak sie strzela wazne gole na wage pucharu no i do tego mogl spokojnie wygrac Mundial no ale on (Messi) jak i jego koledzy wtedy rozniez zapomnirli jak sie strzela gole dajace puchar
1
@student97r i jest ku temu bardzo duza szansa. Ciekawe jakby to wszystko wygladalo i czy LeBron nadal bedzie w takiej formie jak chociazby w obecnym momencie Ibra. Ale mysle ze jest bardzo duza szansa ze jako weteran nadal nie zejdzie ponizej pewnego poziomu za kilka lat
4
@Kusco15 no tak tylko Pudzian swoja legende zbudowal w Stongman a ze pozniej stwierdzil ze pojdzie sobie takiego Najmana obijac to raczej hobhystycznie poszedl
0
@Rewolucja123 gubili krycie ok. Ale Mingueza zawsze staral sie naprawic i w wiekszosci mu to wychodzilo.
0
@Kusco15 no ale ze Pudziilli nie ma to sie zdziwilem
0
@Chaoss nie zwalaj winy na ten szajs co bral bo ludzi ktorzy zyja zdrowym trybem zycia zawija czasem w wieku 30 lat
0
@Kusco15 jak sie mozesz dziwic ze go poznaje 80% ludzi w kraju. 2metrowa (na szerokosc xd) szafe rozpoznasz szybciej niz np Stocha
0
@pichichi7 lekarz rzekomo mu doradzal operacje, ale nikt z nas niewie jak ta rozmowa wygladala od A do Z natomiast specjalisci radzili leczenie zachowawcze.