1

@fcbarcafan19 fajnie idzie. Brakuje kropki nad i

0

@tommyVERceti to ze gola nie zdobyl to nie jego wina ze obronca mial 3metrowa noge

0

@tommyVERceti 2 kluczowe podanie o ile nie 3 jak na 20min meczu

0

@polishtoaster no i co ? Dostal wyrazne znaki na poczatku sezonu ze bedzie malo grac to czego ty oczekujesz ? Podejrzewam ze na LM znowu zagra jak juz. Chyba ze go wpusci z lawki w tym meczu

0

@Krzysztof1987 @Gazuke sport365.sx

1

@fcbarcafan19 nie. Pewnie rotacje bo zmeczony po ostatnich wojazach

0

@itmustbejoke ten co na dole napisal to jakis random co wprowadza w blad

0

@Survier nie. Tam raczej Pedri

0

@Rewolucja123 wychodzi raczej ta 1 opcja.

0

@itmustbejoke zobacz najpierw czy tego Busquetsa masz w wyjsciowej xd

0

@Mns21 Messi i Braitwhite xd. Jak te ustawienie bedzie wygladac ?

3

@pride1899 nie. Fati dembele messi griez taki byl raz atak. Cou wtedy chyba mial kontuzjr juz. Teraz chcialoby sie taki atak zobaczyc Dembele Cou Messi i przed nimi Griezz

0

@norbi77 rozumiem. Nie ogladalem bo chyba na c+ lecial wiec sie nie wypowiem. Ciekawe czemu nie odgwizdal

0

@norbi77 jak czytalem podsumowanie meczu na białej stronie to sedzia podobno 2 ewidentnych karnych nie odgwizdal ? No i do tego dochodzi uraz miesniowy Hazarda... masakra.

0

@Szklaner najpoerw niech przedstawi projekt

0

@Szklaner ciekawe czy wkoncu doczekamy sie jakis rekinow biznesu, takich co potrafia madrze sprzedac jak i madrze kupic

1

@Guffi jak to mozliwe ze ludzie uwazaja ze nie placa podatkow ? Bo ja chyba czegos nie rozumiem

4

@Nope no jak zestawiles ze soba Braitwhita i Boatenga to jest cos nie halo. O ile Murillo i Boateng to cianiasy to Brait jest jednak troszke nad nimi

3

@tristan87 zrobisz i jak wyjdzie negatywny to nie masz kwarantanny

0

Messi nie obnizy bo musialby o kolejny rok kontrakt przedluzyc. Gdyby chcial zostac pewnie by ibnizyl i przedluzyl o 1 czy 2 lata

0

@george321213 przeczytaj co redakcja napisala pod ocena i zauwazysz ze "troszke" inny mecz ogladales

1

@Borneo na kogo bys postawil ? Z ciekawosci pytam

2

@itmustbejoke wywieraja na nim presje bo po 1 jest z A. Poludniowej a po 2 Maradona zdobyl MŚ z Argentyna i oczekuja ze Messi pojdzie jego sladami a nie pykło. A wracajac do Ronaldo to on ma ME a Messi mogl wygral CA ale w najwazniejszym momencie zapomnial jak sie strzela wazne gole na wage pucharu no i do tego mogl spokojnie wygrac Mundial no ale on (Messi) jak i jego koledzy wtedy rozniez zapomnirli jak sie strzela gole dajace puchar

1

@student97r i jest ku temu bardzo duza szansa. Ciekawe jakby to wszystko wygladalo i czy LeBron nadal bedzie w takiej formie jak chociazby w obecnym momencie Ibra. Ale mysle ze jest bardzo duza szansa ze jako weteran nadal nie zejdzie ponizej pewnego poziomu za kilka lat

4

@Kusco15 no tak tylko Pudzian swoja legende zbudowal w Stongman a ze pozniej stwierdzil ze pojdzie sobie takiego Najmana obijac to raczej hobhystycznie poszedl

0

@Rewolucja123 gubili krycie ok. Ale Mingueza zawsze staral sie naprawic i w wiekszosci mu to wychodzilo.

0

@Kusco15 no ale ze Pudziilli nie ma to sie zdziwilem

0

@Chaoss nie zwalaj winy na ten szajs co bral bo ludzi ktorzy zyja zdrowym trybem zycia zawija czasem w wieku 30 lat

0

@Kusco15 jak sie mozesz dziwic ze go poznaje 80% ludzi w kraju. 2metrowa (na szerokosc xd) szafe rozpoznasz szybciej niz np Stocha

0

@pichichi7 lekarz rzekomo mu doradzal operacje, ale nikt z nas niewie jak ta rozmowa wygladala od A do Z natomiast specjalisci radzili leczenie zachowawcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?