0

@pichichi7 lekarz rzekomo mu doradzal operacje, ale nikt z nas niewie jak ta rozmowa wygladala od A do Z natomiast specjalisci radzili leczenie zachowawcze.

1

@Rewolucja123 jak mam byc szczery to obstawiam po tym sezonie maks po nastepnym go pozegnamy (sam podejmie raczej decyzje) w zaleznosci od zdrowia

0

@pichichi7 ile ma Sam lat a ile Pikej. Ten drugi juz jest na finishu kariery a ten pierwszy powinien miec swoj prime... w 1 przypadku wina lezy po stronie pilkarza bo nie sluchal zalecen lekarza. A ten drugi posluchal i podjal decyzje razem z lekarzem

0

@matirix20 ale Ibra to Ibra. Nie dosc ze operowal to jeszcze wrocil po paru miesiach do gry bodajze. Takiego ciała i takiej wytrzynalosci jaka ma Ibra to nie ma nikt chyba ze CR ale niewiem

0

@lucca87 duzo szczescia xd. Oni maja bramkarza w formie i oni jak zespol sa cholernie skuteczni. Ten strzal z 5m to sam bylem zdziwiony jak tego nie trafili ale jednak Neuer wybronil

0

@Kamil.FCB10 zapytaj sie cepa Vidala ktory niepotrzebnie dyskutuje i przez wlasna glupote oslabia klub

0

@_Specjalista sami sobie winni. Graja kupe. Przypomnij sobie ostatnie 2 edycje gdy byli z nami w grupie tez grali dramat. A teraz sie zapowiada ze nawet LE nie bedzie

1

@Kamil.FCB10 slizganie xd. Jak ogladasz ten mecz to widzisz sam chyba ze Interu nie ma na boisku

0

@Ynek prosze cie. Przjrzyj powtorki w zwolnionym tempie i porownaj sobie oba zdarzenia... i miej wiecej obiektywizmu

2

@Foton Vidal sam sie sfaulowal ? Bo uderzyl w noge Varana ? Xd prosze cie. Zobacz powtorke a pozniej dyskutuj

0

@Roobo karnego nir ma. Sprawdz powtorke a pozniej wypisuj

0

@kuz nie ma. Pilka-noga i wywrotka Vidala

0

@_Specjalista czyli co ? Ze karny mial byc do Interu ? Xd

0

@Roobo no bo karnego nie ma to jaka mial sobie dac szanse

2

Jprdl. Jaki ten Vidal to cep.. dramat. Kolejny raz prad odcina

0

@cchesterr43 @tobiasson92 nawet jak sa kibicie to jest grobowa cisza jak graja xd

1

@PatrychoO niektorzy prowadza zdrowe tryby zycia a do 40tki dociagnac nie potrafili...

0

@Rewolucja123 no tez mi sie tak wydawalo. Moze sedzia poszedl na kompromis. Skoro tego nie uznal to tego tez nie uzna . No ale tego sie nie dowiemy

7

Niewiem czemu ale to troszke przykre ze Suarez (takie nazwisko, topowy napadzior przez ladnych pare lat) a ma problem ze strzeleniem gola na wyjezdzie w LM tymbardziej ze nam w ostatnich edycjach LM na wyjazdach tych goli brakowalo

0

@Recha_0684 zaimponowac to kazdemu zaimponowal. Zaimponowal by nawet Messi gdyby bylo 3-0 i praktycznie wynik ustawiony.

0

@Rewolucja123 a jak oceniasz sytuacje z bodajze Trincao gdzie tez w polu karnym sie wywrocil ? Uwazasz ze tez faul ?

5

@Rewolucja123 uwazam ze nie jeden arbiter wskazalby na wapno. Akcja moco na styku ale tak jak pisalem wielu arbitrow raczej wskazaloby na wapno

0

@SergioTomas ze tobie sie to chcialo pisac ? Straciles jakies 10-15min swojego zycia na takie odwazne i przesadzone przemyslenia na tle bardzo slabego rywala .. eh

8

@Homeopata8989 tu chodzi o zmiennosc swoich analiz z dnia na dzien. Huraoptymizm byl caly czas a teraz znowu jad. Tu chodzi o to ze kibice wymagaja od zawodnika ktory swiezo przycchodzi do klubu zeby z miejsca wszedl w buty Neymara Suareza czy Messiego albo Iniesty lub Xaviego. Nikt nawet na sekunde nienpomysli ze chlop sie adaptuje ze potrzebuje czasu, ale nie kibic wymaga od razu i koniec.

0

@mariogbch sory pomylilem sie wczoraj byla przeciez 4 kolejka juz xd @nadciongajoncy tak masz racje ja sie pomylilem mi sie wydaje ze o 1 miejscu bedzie najpierw decydowac bezposrednie starcie a dopiero pozniej bilane bramkowy

0

@Janiama dlaczego Semedo ? To nie byl udany transfer... i tez za duzo nie wnosil

1

@Recha_0684 zapomniales o Firpo, dla mnie kiepski mecz w jego wykonaniu.

1

@blaugrana1980 podejrzewam ze nawet gdyby byli zdrowi to polowa by nawet na mecz nie wyszla chyba zeby wynik ratowac

0

@nadciongajoncy jezeli wygramy z Ferncvarosi a Juve z Kijowem to jak przegramy z Juve to i tak mamy 1 miejsce bo 3pkt wiecej beda

0

@Prezes_sycylijczyk stac nas bylo na wiecej i kazdy kto oglada Barce wiecej niz 10lat zdaje sobie z tego sprawe. Ja wiem ze kibice innych klubow chcieliby aby 1 LM, ale Barca majac Messiego Ney i Suareza jeszcze jak dolozysz Xaviego i Inieste to mogla spokojnie wygrac jeszcze 1 czy nawet wiecej LM... trudno ale nadal bede przy swoim ze stac ich bylo na wiecej. Krecidlo dzisiaj walnal fajnym tekstem "Brait zdobyl wiecej goli na wyjezdzie w ostatnich 5 latach niz Suarez" no niby prawda i poronal malucha do mercedsa ale jednak brakowalo nam tych goli Pistolero nie ma co... szkoda ze ciotBartek tak pozno zajarzyl ze trzeba przebudowe robic i szkoda ze nie wyszla do konca ta przebudowa.. ale za jego rzadow malo co wychodzilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?