0

@trolownik pewnie znafcy wyskocza z jakims van Dijkiem czy innym mu podobnym bo nas przeciez "stać"

1

@Yosemite gol z serii "jak dobrze siądzie na noge to nie do obrony"

11

@FCB24 widze niektorych nadal kukle swędzą xd.

0

W tym sporcie to niezle szambo pija

0

@lukas10 no wiem co napisalem o transferach. Ja nawiazywalem do transferow i do zwłoki tej komisji calej. Nie rozumiem jak oni tak długo mogli zwlekac z data wyborow

0

@lukas10 jaka szkoda ? Kolejne swinie dostaly sie do koryta. Niewiem z czym oni rak zwlekali, ale do konca roku kalendarzowego Barca juz powinne znac prezydenta

0

@JustBarca mi tez ale moze akurat. Laporta poki co niczego nie przedstawil

0

@daniel32778 Setien

1

@kubix05 a w telewizji Müller ze swoja żona xd

1

@cules100pro oni w tym sezonie moga patrzec w strone mistrzostwa przy obecnej dyspozycji Realu i kratkowanej formy Barcy

3

@bynek90 jak nie pogra w 1 zespole to sie niendowiemy

0

@Litman ja uwazam ze dogadaja sie z bankami. Chociaz zobaczymy. Grunt zeby jak najszybciej zorganizowali wybory

1

@Encore nie. Bo kto bedzie tak rozgrywal i strzelal jak Leoś

0

@mr_robot jak nie ma sensu ? Xd. Dla ciebie moze nie byc sensu ale dla pilkarzy tak. Dla pilkarza repka to przywilej. Wobraz sobie jakby Lewy dla nas nie gral tylko dla Niemcow tak jak niegdys Podolski czy Klose (mimo ze korzenie Polskie)


0

@Dalhi nie zgadzam sie. Sory jeszcze raz, ale nie moge sie zgodzic wogole. Ja uwazam ze Griezzman jeszcze nie powiedzial ostatniego slowa. Dla mnie to nie jest pilkarz taki jak Dembus czy Umtiti (ze tylko gry w 1 przykladzie albo szamani w 2 przykladzie) on sie stara (i tego nie mozna mu odmowic mam nadzieje ze sie zgadzasz) kazdemu sie zdarzy ze ma problem z wykonczeniem, Suarez tez tak mial czesto ze oilka odbija sie jak od sękow a pozniej golazo, wiem ze Griezz to nie jest to samo co Luis ale swoje moze nam jeszcze zaoferowac. O ile w 1 sezonie Messi mial wyjscie aby grac z swoja psiapsiłka o tyle tera psiapsi gra w Atleti i zostal mu tylko Griezz wiec moze teraz cos ruszy

0

@Dalhi sie sam puknij w czolo. Wedlug mnie ostatnie mecze mial dosyc dobre (ciezko mi powiedziec ze bardzo dobre) gdyby w meczu z Betisem strzelil hattricka to kazdy tu obecny krytykujacy jego gre calowalby go po nogach

0

@Edoss @cubiii napisalem ze jak pozyskamy Garcie to tak, wtedy Samu out. Tylko za darmo szkoda by bylo go oddawac, a przy jego kontuzjach to watpie ze nawet 20mln ktos nam da... dlatego pisze ze gdyby Garcia nie przyszedl to Samu powinien zostac chocby na zapchaj dziure i wrazie "w". Ja wiem ze on ma wysoka pensje i wogole no ale trzeba miec 4 stoperow

0

@Edoss Sam jeszczw nie. Chyba ze ten Garcia przyjdzie. 2 stoperow gra a 2 musi byc w obwodzie. Jezeli sprowadza Garcie to Sam jak najbardziej out, jezeli nie to musi zostac

20

Przyznaje sie bez bicia glosowalem na Kondzia. Uwazam ze skoro naprawde sie az tak wyroznia to powinien dostac szanse. Ansu te ja dostal czy Puig w tamtym sezonie to dlaczego nie Kondziu ? Troszke lipa bo to LS, jak Ansu wyzdrowieje a Kondziu okaze sie tez dobrym grajkiem to jeden z nich bedzie musial opuscic klub w przyszlosci o ile kazdemu z nich glowka bedzie dobrze pracowac. No ale na dzien dzisiejszy postawilbym na Kondzia LS i Dembele PS jak okaze sie lipa ten Kondrad to zawsze Pedri tam moze zagrac.

0

@_Szelu_17 dobrze polonisto

0

@kamilop co ma prezydent do tego kogo chce trener ? Trener chce takiego zawodnika to zarzad powinien byc zobowiazany do kupna tego kogo chce trener. Transfer Malcoma czy nie nauczyl jeszcze ? Valdek go podobno nie chcial, a dzbanBartek bydal 40 baniek na tego faceta tylko po to zeby zagral jak trenerowi sie odwidzi

3

@BulaKG na LS pewnie powedruje Pedri. Na PS Dembus.

2

@deiw99 umiesz przeczytac artykul
? Tam pisze gdzie bedzie transmisja

0

@socha no chyba musialaby sie stac teraz katastrofa zeby nie wyszli z grupy

0

@Pawello328 patrzylem i sie nie zmienilo xd

1

@Uukasz_93 a tak na powaznie ? Niechce mi sie wierzyc ze widzisz rozowy skoro poki co z komentujacych kazdy widzi szary i zielony tylko ty rozowy

1

@kejdzi jezeli uda nam sie wygrac z Atleti to to beda tez 3pkt przyjmujac twoje obliczenia ze Atleti w 2 zaleglych zgarnie komplet pkt

0

@liam wykorzystali bledy naszej obrony. Nie oni jedyni zreszta

3

"Var nie pomogl tym razem podopieczny ZZ". Sport jak zwykle w "formie"..

0

@DejMian111 mylisz sie. Część meczy na C+ a częsć na elrven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?