0

@cules100pro moze to placek ?

0

@messi564 obrona do poprawy na juz ? A kim chcesz nia poprawic ? Xd. Szaman niewiadomo co bedzie grać, Araujo kontuzja. Myslisz ze ten Garcia z City to bedzie zbawienie ? Watpie

1

@MaTt_BarcaFan boli cie gol i asysta Griezza ? Xd

3

@Jakchcesz i szkoda jeszcze ze Griezzowi nie siedzialo w 1 polowie. Bo mogl miec hattricka i asyste

0

@fortunate_son lepiej nie. Xd

0

@koziar messiego ? Nie. Pokazali przed chwila z liniami i nie bylo

2

xd. Crack i joker w jednym wchodzi

0

@Allbi nie tylko go. Lenglet tez duoy nie urywa

0

@blazej99 sport365.sx

0

@FcBarcaCules ale ten wyzej pisze "dzieki Antoine" z nawiazaniem do tego ze to przez niego stracilismy gola xd. Messi tez na potege partaczył akcje za akcja od poczatku sesonu ale tu wszyscy caluje go po jajach. Wy "kibice" musiscie miec kozła ofiarnego. Przed wypozyczeniem do Bayernu to Cou byl kozlem, Gomes, Roberto, Busi, Griezz, Rakitic i tak kazdy po kolei. A jak strzelili gole albo dali druzynie cos czego wczesniej nie dawali to juz hejtu nie bylo xd. "Kibice" Barcelony xd. zreszta z Alvesem bylonto samo a teraz płacz bo nikt go nie potrafi zastapic, "Kibice"

0

@kamilo0066 za to ze byl wylew w obronie i obrona zawalila gola ?

1

@FCB24 a to on zawalil przy stracie gola ? Xd

0

@MrCules 1 mecz nie wyjasni nic

0

@Leooo to nie jego wina ze dzban Bartek dla Atleti tyle kasy

0

@masa11 jeszcze po 18stce go trzyma

0

@Uukasz_93 moze nie 5 ale 3 powinne byc

2

@JK8 po zgrupowaniu

0

@Rust_Cohle nie. Mi jakos szkoda kazdrgo pilkarza tego klubu.

1

@Salchent a skad wiesz ze niechodzi ?

0

Ten facet sie spalił psychicznie

0

Grizz zrob to... nie zrob glupoty

0

@arkasath z Messiego tez sie tak smiales ? Jak partolil akcje z dynamem albo strata za strata ?

1

@MrCules po 1 meczu ? Serio ? Xd

0

@masa11 wyloguj sie inwylacz tv mega wkur...

0

@goldenboy sport365.sx

0

@BarcaInfo dla kogo byla minuta ciszy ? Bo dopiero zalaczylem i sie konczyla melodia, a z info nie jestem na biezaco

1

@tomaszek40 porazak czy nie. Ale zobaczymy jak pograja bez Messiego

0

@FioletoweOczy jakby nie mial Cojones tak jak Valdek czy Setien to Businby gral od dechy do dechy no ale jednak jest zmieniany albo wejdzie z lawki

0

@Herbert no to jak to jest ze klub (do czasu pandemii) z roku na rok zarabial coraz wiecej i chcial osiagnac zarobki na poziomie milarda euro a nadal wahal sie na granicy FFP ?

0

@Greenalley no w ten sposob mozna to zalatwic, ale sam widzisz ze niektorzy kibice wprost wymagaja aby dany pilkarz najlepiej gral za darmo przez pol roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?