Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chcialbym zobaczyc sklad Marki. Taka ofensywa jeszcze razem nie zagrala
0
@Kuna116 po czym to stwierdzasz ?
0
To jest wlasnie ta walka do konca....
1
@chosenone a nad czym tu pracowac ? :d
1
@kunmateo93 Fati Messi Dembele i na szpicy Antek z mozliwoscia wymiany pozycji z Messim. Ja bym chcial taka ofensywe zobaczyc. Tak Komena jeszcze nie zagral.
0
@Macio93 tez bym chcial taka ofensywe zobaczyc zwlaszcza ze taka jeszcze nie miala okazji wystapic.
0
@ksobi one odzwierciedlaja prace Bartka na stanowisku prezydenta. Kazdy wie ze jest ale kazdy sobie zadaje pytanie na "na h*j on tam jeszcze jest"
2
@ksobi ten z h*j wie jakim kolorem koszulki i h*j wie jakim kolorem spodenek xd
0
@Kamiloza91 Real zaczal slabo to prawda, zaczal slabo i gral slabo. W meczu z nami prezentowali sie lepiej w aspekcie fizycznym i kondycyjnym i niewiadomo czy to nie bedzie jakie maly przelom w ich wykonaniu czy wroca po 1 dobrym meczu do grania slabo, natomiast Nasi jezeli chca cos ugrac musza popracowac nad fizyczniscia i kondycja jeszcze bo to nie jest to co ma byc. Ja juz pisalem ostatnio, laby u Valdka i Setiena to Koeman nie naprawi w 2 miesiace, nie ma sie co oszukiwac. Bo taka labe jaka mieli u Valdka przez 2,5 roku i Setiena przez pol roku to nikt tak nie mial. Zreszta kazdy to widzial ze oni kondycyjnie nie wyrabiali a wystarvzylo ze ktos zalozyl porzadny pressing i byl wybiegany to nasi nie istenieli. Ja poki co wierze w projekt Koemana. Wierze ze wkoncu tam sie cos ruszy i zaczna biegac to moze cos to da
0
@Kamiloza91 przypomnij sobie lata gdzie wygrywali LM pod razd. Cala runda jesienne do dupy w ich wykonaniu praktycznie o mistrzostwie mogli zapominac we styczniu juz. Przyszla faza pucharowa i nagle Real potrafi biegac i presowac przez 90min meczu (pomijam bledy sedziowskie, nie patrzymy na to tylko patrzmy teraz na to jak oni grali i ile mieli sil). Oni w kazdym meczu biegali po 90min i nie bylo widac ze oddychaja rekawami. Od kiedy Zidane ich przejal oni zawsze mieli runde jesienna do dupy ale LM potrafili zdobyc. (Wiem tam mistrza mieli 15/16, ale nie zdobywaja mistrza co roku)
0
@Kamiloza91 ich gra jest slaba, ale nadal lepsza od naszej. Moze to efekt klasyku na ktory sie bardziej zmobilizowali ale to sie wszystko wkrotce wyjasni. Trzeba pamietac ze oni jada praktycznie caly czas tym samym trzonem, malo transferow do klubu. Ciekawe jest to ze taka kupe zagrali z Cadizem czy Szachtarem a z nami potrafili zepnac dupe. Mi sie wydaje ze nam (oprocz obroncow bo z naszymi jest roznie, raz dobrze raz zle) brakuje napadziora ktory miesza w polu karnym. Zobaczymy teraz czy przy absencji Cou, Komena posgawi na Griezza na 10 i Messiego na 9 i beda mogli wymieniac sie pozhcjami, a na skrzydlach da Dembele PS i Fati LS. Moze to by cos dalo. Messi malo pomaga w obronie za to Griezz moze wspomoc defensywe gdy przeciwnik atakuje. Ciekawe czy to by zdalo egzamin. Takiego ustawienia Koeman jeszcze nie zastosowal
0
@MSN30 kodziki na te gre sie pobralo z netani ogien hehehe.
0
@Coutinho007 no teraz akurat nie ma co im zazdroscic Van Dijka ktory sie polamal na u miesiecy czy 8 (niewiem dokladnie ale tak pisali) j jak wroci czy to bedzie nadal ten sam obronca
0
@Statistics No masakra. Caly trzon obrony sie posypal jak domek z kart
0
@lukas10 a ja uwazam ze najpierw koledzy powinni mu bardziej zaufac. Bo po 1 nie mamy 9 ktora miesza w polu karnym rywala. Skoro Messi gra na 9 czy falszywej 9 powinien od siebie wiecej dawac a poki co jest pod forma. Dlatego ja uwazam ze skoro Cou ma kontuzje to Messi i Griezz powinni grac na 9 i 10 i w trakcie meczu powinni stosowac wymiennosc pozycji. Griezz jest mocno wybiegany i gdy Messi zostanie z przodu to Griezz wspomoze defensywe bo na Messiego w tym aspekcie malo koedy mozna liczyc. Gdyby wyszli Fati LS, Dembus PS 10 Griezz i 9 Messi to moze to by sie udalo, ale nie mielismy jeszcze okazji takiego zestawienia zobaczyc. Moze na Juve Koeman postawi na taka ofensywe.
4
@Damiano095 no tak tylko smieszne jest to jak Lenglet go ciagnal do siebie a Ramos w druga strone polecial jakby go odepchnal a kazdy widzial ze Lenglet go ciagnie. Dla mnie to bylo aktorstwo jakich malo i sedzia to tez powinien pod uwage wziasc. Jak to jeden kibic tu napisal "to byl tzw ten dotyk motyla"
0
@DzizuSS Messiego to od poczatku sezonu ogolnie kojarzy sie z nieudanymi zrywami, nie ma sie co oszukiwac.
9
@tomaszek40 jeszcze niewiadomo. Do konca sezonu jeszcze daleko i duzo moze sie zmienic. Ja juz to napisalem 2,5 rocznej laby u Valdka i polrocznej laby u Setiena nie naprawi Koeman w 2 miesiace. Nie ma sie co oszukiwac. Skoro faktycznie intensywniej trenuja, na boisku zreszta widac ze wiecej biegaja to to jeszcze troszke potrwa za nim to wszystko sie unormuje
1
@creativeopinion dobrze. Wszystko ładnie wytlumaczyles. To odpowiedz mi dlaczego sedzia nie zareagowal na przeiwnienie Case na Messim ? Uwazam ze to bylo mocniejsze przewinienie niz Lengleta na Ramosie. Bo ja rozumiem ze dostaje cynka na sluchawke ze jest cos nie tak oki wszystko fajnie. Ale to czemu na tym przewinieniu nic nie zrobil. Fajnie ze Casem wjechal w piłe ale pilka zdazyla odskoczyc a Messi dostal po kosciach. Druga sytuacja gdzie przed 16 bodajze Nacho wycial rowno z trawnikiem Messiego i tez nic nie bylo nawet gwizdka o co w tym chodzi ? Kazdy ogladajacy mecz widzial powtorki i wywnioskowal to samo. Ja rozumiem ze sedzia to tez czlowiek ma prawo sie pomylic, ale nie podaremnie wywalili grube miliony na ten pieprzony Var zeby teraz ogladali tylko powtorki jak im pasuje. Stoi jak ci** zaprzeproszeniem na boisku i slucha co mu tam pierdziela to 2x szybciej by bylo gdyny szybko podbiegl i zobaczyl sam. Oszczedzil by kazdemu czasu sluchajac co te janusze maja mu do powiedzenia
0
@Deathwing112 nie zeby cos ale on ma racje. Rewolucja w tej ekipie dopiero nastanie gdy Leo odejdzie. Bo poki on gra (niewiem dlaczego cale mecze skoro im dalej w meczu w las tym przygasa bardziej) rewolucji nie bylo niema i nie bedzie. To co sie wydarzylo w tym okienku to byly zwykle transfery z/do klubu. Trzeba sie bylo z kims pozegnac i z kims przywitac. Gdyby Prezydent pozwolil mu odejsc podejrzewam ze druzyna stworzyla by lepszy kolektyw. Oprocz akcji z Alba i Fatim (po ktorym byl gol) Leo za duzo nie pokazal. Mnostwo strat (do niego to nie podobne) i to w kazdym meczu tych strat mnostwo. Mniej decydujacy sie stal (gole asysty). Albo w nim siedzi ciagle szum gdzie chcial odejsc a na koncu nie odszedl albo poprostu brakuje mu takiego Suareza z ktorym zrobil bardzo dobry duet gdzie na boisku poruzumiewali sie bez slow. Wiem ze Griezz jest bez formy i troszke tu nie pasujacy, ale mysle rowniez ze nie ma tego zaufania jakie mial Suarez. Moze byc faktycznie tak ze jakos druzyna go nie bardzo lubi a w mediach tylko kolezenstwo pudruja zeby nie bylo
0
@Ratamahatta racja. Tylko na Ferecvarosi Koeman wpuscil go na PS a wczoraj jak wszedl to na LS.. moze faktycznie on sie lepiej czuje po drugiej stronie, ale to niewiadomo bo on gra raz dobrze a 3 razy zle poki co. Ale tez uwazam ze Koeman przeekperymentowal ten mecz. Mogl na ten mecz powtorzyc ustawienie na Ferencvarosi (przynajmniej podobnje) a taki eksperyment zrobic na jakies slabsze druzyny
9
@Statistics uwierz mi gdyby karny zostal podyktowany na Messim po wjezdzie Case najpierw w pilke pozniej w nogi, a nie podyktowano by karnego na Ramosie to byloby to samo ubolewanie tylko ze na waszej stronie. To wszystko dziala w 2 strony. Ja osobiscie uwazam za Klasyki powinien prowadzic sedzia z zewnatrz bo ci "arbitrzy" powinni prowadzic lige kelnerow
0
@Azrik nie mozna bronic go ze byl bez presezonu bo w trakcie sezonu mogl zespol poukladac kosztem PK i LL ale WALCZAC o LM (mimo odpadniecia) a nie kompromitacji na skale kilku dekad. Dodam ze pozniej byla pandemia i rozgrywki wstrzymane to mogl na spokojnie to wszystko ogarnac
0
@Baratheon i vice versa. Nie raz po meczu czlowiek wejdzie na Rm.pl komentarze poczytac i jest dokladnie to samo no ale co tu duzo gadac.
0
@El dominatore no bo jak to chcesz inaczej nazwac ?
1
@itsmylife gdyby wtedy byl Var to niewiadomo czy nadal byscie nie wychodzili z 1/8 jak to robicie od 2 lat.
3
@El dominatore czterech lat laby pod wodza Valdka i Setiena nie odbudujesz w 2 miesiace. Nie ma sie co oszukiwac. Tez wierze w ten projekt no ale dzisiaj troszke bylonwidac ze brakuje rasowego napadziora ktory ciagle miesza w szeregach obronnych przeciwnika
6
@barseloniarz wstyd na cala Europe ? To jaki wstyd nam zafundowal Setien z Bayernem czy Valdek z Roma i Live ? Koeman powiedzial dokladnie to co kazdy kibic mysli. Dlaczego po faulu na Messim przed polem karnym nawet nie bylo gwizdka (faul wg mnie na zolta bodazje Nacho) ? Co to ma znaczyc ? Nie po to ten sytem zostal wprowadzony zeby gwizdac jak sie chce tylko mial pomoc.
0
@FLYP popatrz na powtorki a pozniej mow kto komu cos robi. Ja widze ze Lenglet ciagnie Ramosa za koszulke.
0
@patataj nie dotyk motyla tylko glupita Lengleta. Bo widzisles chyba jak go ciagnal.