0

@Kamil92 Barca i Dembele lubią to.

0

@Mateo87p no wlasnie malo kto na tej stronie to przyzna

0

@K0stek tylko ze Real majac krocej Ronaldo zdobyl 4lm w 5lat a my majac Messiego od najnlodszych lat wygralismy ja tez 4 razy tylko chodzi o okres w jakim odstepie czasowym wygrywalismy LM z Messim a Real z Ronaldo

0

@StasiaNaPrezydenta a no tez mam im za zle ze tak dali sie omamic dlatego lepiej jak to za wczasu zrozumieli i teraz zaczynaja dzialac

0

@Mat_Cat ale ty zdajesz sobie sprawe z tego ze na wsi nie mieszkaja tylko rolnicy ? Na wsi od dobrych kilku lat mieszka duzo ludzi z miasta co sobie wykupuje dzialke i buduje domy na wsi

0

@Odcinkowy zastanow sie co ty gadasz. Dlaczego obwiniasz rolnikow za to ze PiS wygral ? Zapomniales jak PiS obiecywal 500+ i 13 dla emeryta ? To nic nie gadales. Teraz bo przez rolnikow PiS dalej rzadzi.. jakby od rolnikow zalezalo kto bedzie rzadzic... a zapomniales ilu ludzi postawilo krzyzyk bo dawaj 500 i 13... kaczor wam obiecal to glosowaliscie, rolnikom tez obiecal i tez poszli waszymi sladami tylko ze kaczor jednak chce im wbic widly w plecy. Mam nadzieje ze ten gnoj co wyrzucili wczoraj to maja jeszcze zapasy na warszawke

0

@Tomo1989 tylko ze on nie chcial obnizyc wynagrodzenia... pilkarz z wyplata 18baniek na lawce ? Przeciez to nie idzie w parze

0

@Maker0 no ja to wiem ale mi chodzi o to ze wszyscy teraz mieszaja rolnikow z gownem bo wiekszosc z nich glosowala na PiS ale przeciez ile jest rolnikow i ile ludnosci w Polsce. Podejrzewam ze gdyby tylko rolnicy zaglosowali na PiS a inni obywatele nie zwiazani z rolnictwem na kogos innego to PiS nie wygralby, poprostu odnosze wrazenie ze to chocby wszystko przez rolnikow ze PiS nami rzadzi.. PiS obiecal 500 i 13 emerytury ludzie dostali wiec moze rolnicy poszli tym samym tokiem myslenia. Ja uwazam ze dobrze robia ze ten gnoj wysypuja na ulice pokazujac swoje nie zadowolenie, bo gdy ta 5 kaczora przejdzie duzo firm straci robote miedzy innymi transport pasz, zwierzat. Nastepnie paszarnie czy ubojnie no i rolnicy. To pociagnie za soba tyle gałezi ze to bedzie tragedia

0

@Tomo1989 no i co ? Kiedys to musialo nastapic. U nas juz byl wypalencem i dobrze ze go wywalili.

0

@Maker0 @IronSanHybrid wiekszosc rolnikow glosowala ale ile emerytow glosowalo czy innych co 500+tyllo pobieraja. Oni glosowali bo kaczor na obiecywal. Ludzie tez glosowali bo kaczor 500+ i 13emeryture obiecal. A to co kaczor chce wprowadzic to bedzie gwozdz do trumny, on niewie co robi

0

@damianex10 Zlatan lubi to.

0

@IronSanHybrid a dziwisz im sie ? Kaczor ze swoja banda chca im zabrac dochod kiedys to musialo peknac. Jak strajkowali kiedys to tylko jezdzili traktorami a teraz poszedl w ruch gnoj. Zobacz sobie jak postrajkowali francuzi na YT to dopiero jest rozpierducha

0

@Tomo1989 tylko problemem w tym wszystkim jest to ze CR i Suarezowi zaraz by sie kontrakty konczyly i chcieliby podwyzek a oni do 50tki grac nie beda. Zreszta CR jaka chcial podwyzke w Madrycie tylko Perez sie nie zgodzil. A to ze oni maja problem ze zdobywaniem bramek to to ze Hazard okazal sie poki co klapa a Perez zakochal sie w mlodych brazyliczykach

0

@Tomo1989 a co ma to do tego ile on strzeLIŁ do tego jak STRZELA od 2 sezonow...

1

@bynek90 ale nie powiedza tutejsi fanboye Luisa bo to przeciez 3 najlepszy strzelec w historii klubu, oni by mu dali jeszcze raz tyle co zarabial bo zaslugiwal

0

@Tomo1989 Twoj Luisek z lepszych pozycji nie trafial

0

@Tomo1989 no niz Dembele xd. A ile minut rozegral ? Xd Trincao wchodzil na ostatnie minuty wiec nie wymagaj od tego mlodzika przenoszenia gor bo jakie doswiadczenie ma Trincao a jakie Suarez

0

@Kuśmier nie zaplaci 20baniek. Bo za 2 sezony konczy mu sie kontrakt czyli jak go przetrzymaja to zostanie tam za free

0

@Ansufati123 i wisieńke na torcie w postaci szamana Umtitiego

0

@Tomo1989 tylko co ten Luis gra tam w Atleti ? Rozegral 3 mecze i tylko w 1 wladowal gole i asyste

0

@kamzar przeciez byly informacje ze Barca chciala 16mln a ktos dawal 12mln czy 10mln. A oni odrzucali zeby na samym koncu oddac praktycznie za free

0

@Kacper004 to idz na te Żuławy juz i rezerwuj miejsce.

1

@Hubert98 Suarez>Lewy. Zobacz jak gral w Angli. Dla mnie mimo wszystko jednak Suarez.

12

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

@MIHUUU sport365.sx transmisje beda krotko przed meczem

1

@BartVeb ja mialem Galaxy A6 teraz mam nowa umowe i mam Galaxy A51 cena byla 1700zl. Jak lubisz Samsungi no to moge poki co polecic od siebie ten model. A jak nie lubisz Samsungow i niechce kontynuowac no to moze inni ci pomoga

0

@Pustelnik ale kibice Realu gadaja ze Villareal i Celta to placki ktore rozlozyly nogi... to co mowil o Huesce czy jakis Cadizach ? Skoro Villareal i Celta to placki i to nie byl zaden sprawdzian tylko rolozenie nog..

0

@Jordi10 porazka o niczym nie swiadczy, zdarza sie kazdemu i tym najlepszym. Gdyby byla seria (zalozmy) 5 porazek to mozna by bo sie zaczac martwic

1

@jeyx77x co to dla arabow rewolucja. Jedno okienko i po sprawie

0

@DaPi walicz cheetosy cheesburgerowe. Ja sie pytam gdzie sa maczugi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?