0

@patrykzmc2000 do 5 pazdziernika 23:59

0

@patrykzmc2000 do 5 pazdziernika z tego co pamietam

0

@horang aha xd. No tak REWOLUCJA emeryt musi byc do kolekcji

1

@Tuc nie moje klimaty ale nutka spoko

0

@4Fabregas4 po czym sodowka ? Pamietne zdjecie jego i Neymara i chyba 20 lasek do tego byla gadka zeby zawodnicy odpoczeli a ten pojechal na snowboard i nabawil sie kontuzji to tylo to co utkwilo mi w pamieci znajdzie sie pewnie wiecej. Najlepszym naszym zawodnikiem ? W podawaniu do tylu i w bok ? Bo chyba niechcesz powiedziec ze asystowal jak na zawolanie

0

@MessiUltras no wszystko Mbappe im sam wygral racja.... Griez nie strzelil gola wcale ani nie dolozyl swojej cegielki donsukcesu

10

@4Fabregas4 juz wole 30letniego Pjanicia ktory ma cos w glowie niz bezmozga Arthura ktory obrosl w piorka i mu sodówka zaczela uderzac do glowy

1

@adamp4991 powolanie mysle ze dostanie gorzej z gra

3

@Statistics ale kolegi boli czesc do ktorej slonce nie dochodzi wiec ulzyj mu bo chlopak sam nie potrafi sobie poszukac xd. A tak na powaznie to ten CR idzie jak burza nie ma co. Bican juz nie dlugo przestanie krolowac w bramkach jeszcze rok-dwa i Bican bedzie 3 chyba ze Messi sie zatnie ale zobaczymy. CR raczej bedzie 1 ktory go dogoni no ale 2 lata starszy. Ale tak czy siak trzymam za nich obu kciuki

0

@Yosemite wez pod uwage rzecz ze zespol znowu zaczyna od 0, nowy trener, formacja, taktyka. Znowu trzeba chwile poczekac z ocena az to sie wszystko dotrze. Zobaczymy co bedzie za miesiac. Ale tez powoli juz zaczynam watpic ze to wypali, ale nadzieja umiera ostatnia

0

@NeuroN tylko zeby przeprowadzac ataki prawa strona to by Roberto musial czesciej goscic w polu karnym przeciwnika bo ktos musi pomoc zawodnikowi atakujacemu na prawej stronie. A to jest juz 2 mecz w ktorym glowna sila leci lewa strona. Moze Koeman na takie cos postawil bo wie ze Roberto do sprinterow nie nalezy i stad prosil o Desta bo chlopak jest szybszy. Strasznie mnie ciekawi czy ten Dest sie u nas sprawdzi, jezeli tak to czy wtedy ataki po obu stronach sie wyrownaja

0

@MessiUltras no te beztalencie byl wiodaca postacia Francuzow na euro (szkoda ze przegrali) i wiodaca postacia na mundialu z ktora wygral MŚ, taki drobny szczegol. Nie kazdy pilkarz bedzie pasowal do danego klubu i ukladanki.

1

@konrad23 Busi jest krytykowany bo Koeman go nie wciagnal w rewolucje (czyt wyrzuceniem go z klubu). Mimo ze ostatni czasu zdecydowanie gra ponizej swoich mozliwosci tak wczoraj odziwo dosc dobrze gral. Szkoda mi tylko Grieza bo gosc potrafi grac tylko jest kilka kwesti albo nie pasuje albo Koeman jeszcze nie wymislil jak go porzadnie ustawic

1

@laikike1 to sobie wymieniaj to i tak nie zmieni tego kogo trener wystawi. Ciekawa sytuacja z tym Griezz dla mnie rowniez jest. Zobaczymy kolejne mecze. Teraz sprawdzian z Sevilla to to powinno byc ciekawe widowisko

0

@Mechanik japitole... zapomnialem o nim xd. Dzieki wielkie

1

@TylkoBarca7273 Morales do Napoli ? Przeciez on ma juz 33lata czy wiecej nawet i takie Napoli chce jeszcze takiego chlopa kupic ?

0

@FC1899Barca kto siedzi obok Mbappe ? Nie umiem goscia skojarzyc... przychodzi mi na mysl Depay ale niewiem jakos mi to nie pasi. Napewno nikt z Bayernu bo getry sa inne.

1

@VirtuoZ bo Valdek czy Setien to byli dobrymi ojcami dla amigosow

0

@Cwaniak4 co nie dostaniesz zimnego kubła wody na glowe. To dopiero 2 mecz, fakt widac ze ta gra jest inna tylko co sie nie okaze ze to tylko efekt nowej miotly. Po za tym jedyne czego sie poki co obawiam to hura optymizm po 2 kolejkach i tego czy trener nie zarżnie ich na treningach przez co beda oddychac rekawami w styczniu (tak jak w ostatnich latach kryzys formy styczen-marzec)

0

@koksik2700 Busquetsa

1

@kulka nie ze odchodzi. Byla wzmianka ze sie spoznil 15min na trening i pewnie za to dostal kare. I tak sie powinno robic. Nie ogarniam takich pacanow jak on, graja w topowym klubie, zarabiaja kupe siana o ktorej wiekszosc z nas moze sobie po marzyc i zamiast zapier na treningach i sie nie spozniac to ten dzban sie spoznia

0

@Don Lucas czekaj chwilke, zaraz wyjada z tekstami jaki Semedo to kozak w Wolves

0

@SiSenior wygrales hahah

1

@pax no wlasnie wyjasniales i zawsze argumentowales. Ale twoi krytycy mimo krytyki nigdy tych argumentow nie maja i tak niestety jest z wiekszoscia tutejszych uzytkownikow.

2

@pax no ja o tym wiem. Mi sie tam zawsze podobaly te analizy i oceniany gry. Gdyby tak szczegolowo opisywales Rakiticia albo Busquetsa to bys mial rzesze fanow a tak przez to ze oceniales w duzej mierze pupilka Semedo (poniewaz najwyrazniej on byl pupilkiem tutejszych fanow) to sie wlasnie pozniej tak konczylo ze duzo ludzi cie krytykowalo.

2

@don'T.R.I.P.e bo kazdy mądralinski tylko oglada mecze. A gdyby mial cos uargumentowac to by nie mial czasu albo checi.

3

@pax zaraz sie twoi naczelni wrogowie zleca i bedzie ze Semedo i tak byl kozakiem.. i mial bardzo dobra wspolprace z Dembele mimo ze francuza wiecej składali niz po boisku biegal

0

@theszymox nie, nie usune. Ale wyjdz poza Camp Nou to zobaczysz ze Barca najlepszym klubem w historii nie byla i poki co nie bedzie. Jak patrzysz tylko na to ze w jednym roku zdobyla wszystko to to nie czyni tego klubu najlepszym w historii. Zreszta jak tego KMŚ nie odwolaja to Bayern pewnie dolaczy do Barcy z 6 trofeami. Ja jestem obiektywnym kibicem i ja np widze ze jak sie patrzy na historie to wiem ze najlepszym klubem w historii jest klub w bialej czesci madrytu. Oni poki co jako jedyni potrafili zdobywac LM co roku i nikt z czolowki nie moze sie z nimi rownac (pomijam ilosc zdobytych pucharow LM bo napewno to wiesz ile ich maja) a gdy sie patrzy na najwazniejszy klubowy puchar to Barca juz jest na 5miejscu.. za Realem Milanem Live i Bayernem :(. Zaraz powiesz ze tylko na LM patrze, a no patrze bo mowa o najwazniejszym klubowym pucharze jakby nie patrzec i w duzej mierze na to kazdy kibic patrzy i zyczy swojemu klubowi ktoremu kibicuje aby go wygrywal

0

@TR3YWAY Depay przyjdzie i Trincao z Pedrim za duzo sobie nie pograja bo wtedy atak bedzie Cou Messi Griez Depay. Dembele bedzie siedzial, Fati no i mlodzi

0

@Kusco15 nie sledze za bardzo boksu i tylko ogladam walki w krolewskiej kategorii (o pasy) i nie jestem jakims zapalonym kibicem. Ale widze/mysle ze sie interesujesz. Bedzie walka Fury AJ czy rewanz najpierw Fury Wilder

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?