0

@rk tak jak ty xd.

0

@Litman a kto ma zagrac za niego ? Puig? Jak to nir jego pozycja. Moze pjanic bedzie za niego grac

0

@Alan_fcbfan a kto mowil ze Busi bedzie gral ? Moze Pjanic tam bedzie ? Wiec nie mieszaj gownem mojej gemby bo o busim nic nie mowilem

0

@Alan_fcbfan aha. Czyli ty niewiesz ze Koeman chce postawic na 4231 ? No tak, zapomnialem przeciez formacje i taktyke zmienia sie od psttykniecia palca. Sory,zapomnialem

1

@Bruttal nastepny apacz xd. Puig i Busi to 2 inne pozycje. Jakos nie wyobrazam sobie Puiga na ŚPD

0

@JK8 na prawym Fati ? Jakas nowosc ? Z tego co pamietam to LS

1

@Alan_fcbfan Puig>Busi. Szkoda ze to sa inne pozycje xd

1

@PJ777 zapomnialem dodac. Brakuje cierpliwosci bo Barca w Europie nieznaczy juz nic od 5 lat, dlatego moze dzialaja troszke za szybko i stad takie a nie inne decyzje w sprawie np Puiga

1

@PJ777 popatrzymy na to z innej strony. Nie uwazasz moze ze co niektorym brakuje juz cierpliwosci (patrz Messi) on chcialby walczyc co roku o LM obojetbie z jakim skutkiem ale mu chodzi o to zeby walczyc a nie dostawac wiadro zimnej wody na glowe co roku. Dlatego ja uwazam ze kazdemu sie spieszy aby Messi jeszcze mogl cos wygrac. Dlatego a uwazam ze rewolucja powinna odbywac sie bez niego, dlatego zeby miec czas aby to poukladac. Dlatego uwazam ze Koeman chce na sile szybko stworzyc cos co na dluzsza mete moze nie wystarczyc. Ale nadal uwazam ze do odbudowy klubu moze sie jak najbardziej nadac, wtedy Xavi moze przejsc na gotowe (do odbudowanego klubu). W duzej mierze zalezy tez czy kolejny prezydent zaufa i postawi jasno sprawe z Koemanem wrazie kiedy on naprawde cos z tym zespolem ugra

1

@didzejos o kurde... sory mialem komus innemu napisac a przez przypadek twoj post skomentowalem. Przepraszam jeszcze raz...

0

@didzejos ty z nocnika spadles albo z czegos innego ? Jak mozna liczyc co roku na tryplet ? Przeciez szanse trypletu rok w rok sa marne. Co nowy trener przyjdzie kibocie odrazu "po tryplet" wy widzicie ile zespolow dotad wygralo tryplety ? Nie wspominajac juz o LM co roku ? Jak wygraja LM to mi wystarczy. Nie oczekuje kokosow, poprostu zeby myslec o trypletach czy sekstetach trzeba miec zwycieski projekt ktorego NIE MA powtarzam NIE MA

0

@PJ777 aha. Czyli Koeman pozbywajac sie zawodnikow (Rakitic) (Vidal, Suarez jeszcze nienoficjalnie) nie pozbywa sie problemow ? Dobrze nam wiadomo ze kazdy z tej 3 juz formy nie ma jaka prezentowal. Wiadomo zostaje jeszcze Busi ale tez Rzymu nie zbudowano od razu. I na przebudowe trzeba miec przedewszystkim kase ktorej obecnie nie ma. Wiec tez nie ma co sie spodziewac ze rewolucja odbedzie sie po pstryknieciu palcami bo to bedzie trzeba czasu. Ale jakby nie patrzec 1 juz jest poza klubem kolejna 2 jedna noga mozna powiedziec czyli jedne swiete krowy odchodza na boczny tor. Podejrzewam ze jakby byla kasa to wszyscy ze swietych (oprocz Messiego) by polecieli

2

@PJ777 a jaka masz pewnosc ze ten trener bedzie rok czy 2 ? Wracajac do Koemana jako randomowego trenera to niezlym randomem byl Enrique, a randomem chyba stulecia Guardiola obaj przyszli z tak bogatym CV do klubu ze nic tylko zazdroscic. Flick do Bayernu tez przyszedl z tak bogatum CV jako 1 trener ze szok nastepny random ktory jest na drodze do sekstetu, a kolejny random do ZZ. Ah szkoda gadac. Miej swoje zdanie i randomowe wizje. Trener z papierem nie gwarantuje sukcesu (czyt Mourinho w Realu, UTd, Totki) z zadnymi nie wygral LM.

1

@Daro-GucioFcB xd. Posmieje sie jak Koeman wygra w tym sezonie puchary, nastepnie wybory wygra Font wywali Koemana i zatrudni Xaviego po czym Xavi sie spali. Kazdy w nim widzi zbawce to samo w Puigu. Oczywiscie nie mowie ze tak bedzie ale moze sie tak wydarzyc. Ja bym Koemanowi dal szanse jak gra bedzie dobrze wygladac. Bo on moze zespol dobrze odbudowac. Holandia tez byla rozsypana a umial ja odbudowac. Wierze ze z Barca Koeman zrobi to samo. Jak uda mu sie ten zespol odbudowac i zaczna grac to pozniej moze Xavi przyjsc. Bo niewiadomo czy Xavi soebie z odbudowa poradzi

1

@PJ777 a niby czemu ? Moze akurat Pjanic pasuje mu dla ukladanki nie dla zasady ? Jak Guardiola wywalil na zbity ryj Deco i Ronniego tez szczerzyles tak kly ? A pozniej ci przeszlo. Nie kazdy bedzie pasowal danemu trenerowi. Gdzie wystawisz Puiga w systemie 4231 ? Pomijam obrone, tam gdzie 2 pivotow to nie jest pozycja od Puiga czyli tam zostaja FdJ Pjanic Busi Roberto Alena. ŚPO: Cou, Messi, czyli raczej Puig sobie nie pogra, skrzydla Dembele Trincao Pedri Fati, czyli Puig nie pogra nawet nie ta pozycja. N Griezz Suarez(o ile zostanoe). Pamietajmy ze do 1 skladu puka Konrad tylko ze on tez na skrzydlo. To gdzie chcesz Puiga ustawic ? W formacji 433 oczywiscie miejsce dla niego powinno byc ale w 4231 ?

1

@Unf Hieny wyszly z jaskin poszczekac

9

I Hieny wyszly na dwor powylewac zale. Nikt nie potrafi sie choc chwilke zastanowic dlaczego tak jest ? Moze w tym systemie (mowa o 4 2 3 1) Puig sie nie sprawdzi/nie pasuje. Klopp tez mowil zawsze ze Cou nie pasuje do systemu 433 i jak bylo widac mial racje. Ja tam Koemanowi poki co ufam bo jako pilkarz mial lepsze papiery niz Valdek czy Setien. Wiadomo jezeli chodzi o trenowanie to nikt z nich wiekszych sukcesow nie odniosl, ale to sie koze zmienic, bo sa trenerzy ktorzy przychodza z 0 na koncie a odchodza jako legendy. Wazne poki co aby Koeman nie dal wejsc sobie na glowe swietym krowom bo to co ostatnimi sezonami sie wyprawialo to kazdy widzial. Wracajac do Puiga dziwne ze okrzykniety najwiekszym talentem a 3 trener z rzedu go odstawi, ale tak jak pisalem moze nie bedzie pasowac do ukladanki.

0

@PJ777 Pjancia kupili praktycznie zanim Koeman przyszedl.

0

@Patrykl145 a to oficjalnie ? Czy tylko domysly jakiegos Romero ktory od dluzszeho czasu daje dupy z newsami ? Ostatnio to co on pitoli w 10% sie nawet nie sprawdza.

0

@tomasz.s94 Semedo odejdzie i zostanie Robert na PO xd

0

@Kgorecki2500 no to wtedy moze.

0

@Warszawiak86 no kpina bo zeby go trzymac w 1 zespole musza mu dac numer od 1-25 a nie ma miejsca bo te placki nikogo nie sprzedawaja, a w kolejce po numer z 1 skladu czeka jeszcze Fati i Puig

2

@Kgorecki2500 czego ty nie rozumiesz ? "Uzgodniono ze wroci na wypozyczenie do Las Palmas gdy nie bedzie gral w zadnej druzynie PRIMERA DIVISION lub w innych krajach w 1 LIDZE" to jak maja go dac do Barcy B ktora gra w nizszych ligach. Xd poczytaj ze zrozumieniem

0

@lucca87 nas to samo zaraz moze spotkac. Klub jest spłukany, kontrakty kosmiczne. Zaraz my sie na dno stoczymy jak nikt nas z tego bagna nie wyciagnie

1

@lucca87 sie sie smiejesz z Donnarumy czy Ibry ? Kto normalny w klubie ktorego celem byc powinne wszystkie trofea co roku a nie blamaze kupuje Braitwhita i do tego nie potrafi zrobic rewolucji sprzedawajac Vidala Rakitivia cxy Suareza za normalne pieniadze

1

@betonito na gospodarce sie nie znasz a pieprzysz o chodowcach norek, jakbym sluchal jakuegos pisowca ktory sie wymadrza a pojecia o tym 0. Tylko to co sie na czytal w jakues gazecie i od eko idiotow

0

@333tricampeones333 kasy nie ma. Widzisz jaki jest kryzys finansowy. Oni na nic kasg nie maja

9

@adaskooow to co mozna powiedziec o naszych apaczach glosujacych na PiS ?

2

@toszman Suareza nie zastapisz 1 do 1.

1

@Progressive derby LA w finale konferencji. Teraz byly polfinaly konferencji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?