Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bulbo74 najlepsza 9 na swiecie ? Padlem. Lewy go wciaga.
1
@BartArt a to sory. Moze chodzilo o debiut w 1 druzynie i to byl Bojan. Wiem ze w czyms Bojan byl przed nim.
0
@BartArt w 1 pkt masz chyba zle. Mlodszzym byl Krkić bodajze jak dobrze pamietam.
1
@Neymarinho czyli nikt. Obstawiam ze kazdy by uciekl. Takich zawodnikow jak Del Piero juz raczej nie bedzie
0
@kokos_xd raczej nie. W avatarze ma "Nie dla Neya". Pewnie Martineza
0
@Jakchcesz pewnie brutto. Czyli jakues 20baniek
3
@kaczmi raczej tam bedzie Griez. A Depaya wstawi na LS a Dembele na PS, ciekawi mnie jak ustawi Messiego i Coutinho
0
@KapiFCB no ja tez bym poprosil o wyjasnienie, bo nie ogladam F1 ale zaciekawilo mnie o co chodzi z tym absurdem
0
@sedziaoxford a co ma malzenstwo do klubu ? Xd. W malzenstwie tez walczysz o LM ?
1
@mekston jeszcze niewiesz czy ZZ bedzie trenerem na koniec rozgrywek
0
@natanvip Perez to madry gosc. Nie wycieraj jego mordy Bartkiem. Zeby nie bylo jestem kibicem Barcy, ale miej troche szacunku do Pereza
0
@masa11 sa zbyt leniwi.
1
@Stefinho juz to zrobilem, co dalej ? I co teraz wroci jak gdyby nigdy nic ? Zrobili gownoburze niepotrzebna. Wroci i zalozy opaske kapitanska ? Prosze cie.
0
Dembele moze i jest zmotywowany. Ale motywacja kontuzji nie ominie. Oby go wkoncu zaczely omijac i pokaze czy bylo warto
1
@vukoo1 o chlopie to by byla bomba.
0
@Turio no Davies mu pokazal gdzie jego miejse w sumie. Mlody gowniarz co dopiero wchodzi na wielka arene ojezdza goscia jak chce z kazdej strony a to typ ktory juz kilka lat tu jest xd
0
@zibiku za duzo gazet sie na czytal i tych innych badziewi
3
Czy pogawedka ojca z Bartkiem siejuz skonczyla ? Czy jak bo cisza jak makiem zasial
0
@Gacu95 ok, dzieki
0
@kulek22 w tych przekretach sie nie polapiesz
0
@HavertzKai bo jak wolala placic duza kase pilkarza a sie nie ppstarali o porzadnych trenerow to czego ty oczekujesz
0
@Pawelec7 ja bylem na 2 gdzie bylo 150osob i nikt nie zmarł ani nie zachorowal i normalnie kazdy sie bawil i pił
0
@Astad 3mln jak wygraja LE bodajze a 1,5 czy 2 jak Rakitic rozegra iles tam meczy a reszta zmiennych to czy wygraja LL
0
@wroner bylo to wczoraj. 1,5mln barca dostanie a reszta jest taka ze 1,5 czy 2mln jak Rakieta rozegra ileś tam meczy 4 mln bodajze bylo za wygranie LL i 3 bodajze jak Sevilla wygra z nim LE
3
@Jurij zle interpretujesz znaczenie "Messi powinnien miec kibicow gleboko" bo aktaulnie Messi MA kibicow gleboko gdzies. Narazie Messi swoim zachowanie stoi przy wyjsciu gdzies z tyłu a nie jako legenda z podniesiona glowa i glowmymi drzwiami
0
@marcin000019 lepiej mu dac podwyzke bo za malo zarabia i 100 baniek a podpis
0
@marcin000019 czyli jak on zostanie ma nadal byc kapitanem ? Oh shit here we go again....
0
@Artuuuuur ja go nie bronie w zadnym stopniu. Juz nie jeden komentarz na jego temat zreszta pisalem. Ja tylko nawiazywalem do tematu kasa/projekt zwycieski.
2
@childin tak jak kolega @miguel8 pisze. Szacunek to mozesz miec do rodzicow a nie do goscia co ma nieskonczona ilosc 0 na koncie. Swoje zrobil chwala mu za to ale nam kibicom (nie fanboyom Messiego) chodzi caly czas o to ze po meczu z Bayernem chlopa nie widac , nie slychac co to kur ma byc ? Cyrk ? Jednego cyrkowca mamy za sterami klubu a drugi cyrkowiec z opaska kapitanska sie zgubil i zapadl sie pod ziemie. Dramat. Zamiast wyjsc i powiedziec "dosc, odchodze bo cos tam" i tyle kazdy zrozumie a on czeka na starego (kolejnego cyrkowca) co sobie pogada z prezesem bo ten z opaska kapitanska jaja zgubil
0
@Gacu95 zdjecie ? Nie widzialem. Dasz namiar na te zdj ?