Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 co by to dalo ? Moze to ze zdawaja sobie sprawe ze sa banda patalachol ktorzy od 3 czy 4 lat dostawaja wpier w LM BEZ WALKI
0
@obcy w City nie wygra. Klub napompowany kasa a nie potrafi przejsc 1/4 LM.
0
@Robert1603 Najlepszy byl. Jego historia dobiega konca, on dobrze wie ze w meczu z Bayernem sam nie blyszczal i nie widzi w tym ze jego zaanagazowanie w waznych meczach spada znaczaco i szuka winnych gdzie indzien tylko nie w sobie. Jak ma byc rewolucja w druzynie od 0 to juz bez Messiego. Trzeba sie z tym pogodzic. Ale moze wkoncu powstanie druzyna a nie Messi i koledzy d podawania pilek
6
@arasz1819 a moze dopiero teraz zobaczymy co to druzyna. A nie Messi i koledzy od podawania mu pilek
2
@michaleu nie 1 raz. Argentyna jak tonela to tez 2 razy uciekal
3
@Robert1603 niech on sobie ustali w glowie ze dostal 2-8 z Bayernem i jako kapitanowi wypadaloby s wkoncu powiedziec a nie wyskakiwac ze odchodzi
0
@bynek90 wiadomo wszustko nie ruszy od zaraz ale kiedys trzeba cos zbudowac
0
@Sysia11 ja slyszalem e do pazdziernika. Niewiem do ktorego
0
@Sysia11 no krotkie bo do pazdziernika , nie ma czasu eh
0
@AlwaysBlaugrana fajnie to napisales. Duzo racji
3
@obcy Guardiola przyszedl wywalil syte ryby na pysk i Barca zaczla grac. Czemu Koeman moze tego nie powtorzyc ? Wywalic swiete krowy postawic na mlodszych co sa zaangazowani i moze tez cos ugramy
1
@rp tez racja. Nie patrzylem z tej strony
0
@alegre84 dokladnie jak kolega wyzej. Messi ciagle zyje w snie gdzie z ta gwardia wygrywa wszystko, a pozniej budzi sie zafajdany w gownie. Dziwi tylko to ze nie wiedzi ze z ta elita emeryta nic nieugra
5
@Kurkmen najlepsze jest to ze chce odejsc, ale zapomnial jako kapitan odezwac mordy po meczu z Bayernem. Nadal jestem w szoku w jak glebokiej jaskini sie zakopal ze nadal nic nie mowi o meczu tylko z odejsciem nagle wyskoczyl
3
@johny11 nie. On ma racje. Prosze cie. Czemu chce odejsc ? Bo Koeman przekazal niektorym jego kolegom ze na nich nie liczy ? Widac golym okiem ze Messiemu sie to nie podoba bo nadal zyje tym ze z tym kolkiem emryta wygra LM. Dziwi mnie to ze nie zdal sobie sprawy ze to dzieki tym kolegom tej LM nie potrafi wygrac
0
@rp nie do konca. Jak posiednie ich na ławie to mozna powiedziec ze zaczyna sie cos zmieniac
1
@bynek90 ja uwazam osobiscie (nie kazdy moze e zgadzac wiadomo) ale jak w Barsie ma byc rewolucja to bez Messiego. Jak zrobia "kolejna rewolucje" z Messim w skladzie czyli beda budowac zespol pod niego to nie ma sensu bo budowac sklad na pilkarzu ktory za niedlugo zakonczy kariere jest glupie. Niech odchodza swiete krowy. Mase kasy zaoszczedzimu z kontrsktow. Bedzie mozna sprowadzic solidnych grajkow i budowac zespol od nowa
1
@masik86 dodaj jeszcze ze Del Piero i Buffon zostali w Juve gdy zostalo zdegradowane do nizszej ligi.
0
@Lucassito wez sobie przypomnij slowa Vidala na konfie przed meczem z Bayernem. "Barcelona to nie klub z bundesligi, a bayern bedzie mierzyc sie z najlepsza ruzyna na swiecie" jakos tak powiedzial. Te patałachy nawet nie zdawaja sobie sprawy ze sa bez formy. A Messi w styczniu mowil ze z taka forma LM nie wygraja, a ten dzban z takim tekstem wyskkczyc
3
@Messi2407 "nie podoba mu sie traktowanie niektorych kolegow". Ten cytat zadaje wiele pytan. Messi podobno chce co roku walczyc o wszystko ale z kim ? Jak koledze mu przeszkadzaja i powinien zdawac sobie sprawy ze z nimi nie ugra nic. Wiec by musial pomyslec czy chce wygrywac czy chce stworzyc w Barsie koleczko emeryta i pykac sobie do emeryturki
0
@Bartoso znaczy moim zdanie Bartek nie podal sie do dymisji bo tuszuje swoje gowno. Wydaje mi sie ze innego wytlumaczenia nie ma
1
@Bartoso ale ty zdajesz sobie z tego sprawy ze kolejny moze faktycznie zbankrutowac ten klub ? Wszystko zalezy od tego jakie gowno pozostawi po sobie Bartek i czy kolejny da rade to posprzatac bo to moze potrwac lata. Takze tu nie jest powiedziane ze przyjdzie kolejny wszustko bedzie hulac. Gowna idzie szybko narobic gorzej to posprzatac
0
@VirtuoZ tak wiem. Porownuje go tylko do legend innych klubow takich jak Totti czy Del Piero
0
Jezeli Messi faktycznie odejdzie to jego legende bedzie mozna miedzg ksiazki wlozyc, wtedy juz nie bedzie taka legenda jak Del Piero, Totti czy Puyol
0
@kolo123 zarobimy, np zostanie nam duzo kasy z jego kontraktu. No ale i tak to jakos do mnie nie dochodzi ze Bartek tak zniszczyl klub ze ikona tego klubu chce odejsc
0
@Condemnation klasa sama w sobie tylko problem z jego ustawieniem. Miejmy nadzieje ze trener bedzie wiedzial jak to wszustko poustawiac.
0
@Condemnation to na kim chcialbys budowac nasz atak ? Dobrze wiesz ze Suarez powoli z forma kuleje, ma 33lata to ile jeszcze pogra ? Barca musi wkoncu zaryzykowac i postawic na kogos mlodego bo nie uwolnimy sie od Suareza a on juz raczej lepszy nie bedzie
1
@Dominius10 domysl sie. Media robia szum skad oni moga wiedziec gdzie dzwonil Koeman ? Maja podsluch w jego kiblu czy gdzies tam w domu ? Prosze cie. Dopoki nie bedzie oficjalki to nie wierz w ge brednie
1
@jacek905 xd. To zes polecial, mogles sobie darowac
2
@Prezesso uwazaj bo Ney ppjdzie aktualnie do gorszego klubu bez planu i pomyslu