Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz @RosjaninBut no bo ta najswietsza krowka to kapitan jak z koziej dupy trąba. Real odpada Ramos niegrajacy w meczu jeden pierwszych co bierze udzial w wywiadzie i kazdego stara sie bronic. A nasz kapitan zatrzasl sie w jaskini i inni za niego robia wywiady. Niech odda te opaske komus co sie do tej roli nadaje
0
@Pablit jezeli mysla o powaznej rewolucji to powinni zrobic ja bez Messiego albo zrobic ja tak zeby Messi tylko doszedl i gral swoje a nie zeby zrobili rewolucje pod Messiego
1
@Coutinho007 ze on przed ta wypowiedzia nie zdal sobie sprawy ze oni caly sezon grali gowno i jeszcze ta wypowiedz
0
@koksik2700 przynajmniej reakcja na zdjeciu nie zmienia sie od lat
4
@PRINSU a co zdobyl w europie po odejsciu z Barcy ? Odszedl z Barcy i zamieszkal na lokalnych podworkach tylko niezaznaczajc swojej obecnosci w europie
2
Ehh szkoda ze nie kręcą juz MatchDay, chcialbym zobaczyc ich mordy w przerwie meczu z Bayernem jak placza te miekkie fajki bez jaj. To by bylo lepsze niz niektore kabarety
0
@LuisSalvano sekstet to w tym roku bayern moze wygrac. A tak na powaznie to od kiedy Pep odszedl z Barcy tak sie skonczylo dla niego LM
0
@Crakitic do ciebie akurat nie mialem o to pretensji tylko poparlem twoja wypowiedz ale ciesze sie ze w jakims stopniu sie z tym zgadzasz
0
Prosze pozwolic na zaznaczenir wszystkiego
0
@LuisSalvano no i PSG sie na to zgodzi xd. A gdzir wzmocnienie obrony ? Alba czy Seemedo to typowe placki juz wczorajszy mecz dobitbie to pokazal. A pomoc ? Bez komentarza
0
@Comentateiro bo wkur mnie takie cos jak ktos szuka jakiegokolwiek pozytywu na ten mecz i jak mozna bronic zawodnikow (np Messiego) czy innych jam zagrali kompletna kupe
0
@Pilka_jest_okragla a moze Wenger ?
0
@LuisSalvano mamy odmaldzac kadre a ten juz ma 30lat (prawie) wiec po co go chcesz na 2-3 sezony ? Nie rozumiesz ze przez te pandemir klub jest umoczony w gownie finansowym ? A ty nadal Neymar ...
0
@Herato nie zdobyc trofeum w sezonie to jedno a dostac w meczu 8 bramek to drugie. Bo gdyby odpaeli dostajac 2 do 0 ale nie 8 do 2 to co inneho
1
@Comentateiro tak to jest nic. Tak jak @Crakitic napisal to nie sa szczyty jego mozliwosci. To NIE JEST kapitan to jest dramat a nie kapitan gdzie wydzieranie ryja na kolegow gdzie rozmowy z nimi ? Lepiej spuscic glowr i chodzi po boisku jak ci*a. Real jak dostal w pape od City to Ramos byl 1 co zabral glos a nasz pseudo kapitan siedzi w kacie. Jak ma miec opaske za zaslugi to niech idzie do Interu a klub zbuduja od podstaw i gez bedzir dobrze bo ku*wa co blamaz to ten siedzi cixho i nic nie gada. Wali mnie to ze to nie jest ten charakter ale skoro nie masz tego charalteru to daj opasle temu co ten charakter ma. Jeb*ne swiete krowy malo wstydu sie najedli przez ostatnie 2 lata a teraz dostali dopiero w ryja wiec moze sie obudza ze snu zimowego
0
@KrystianR a jak mial Neuer sie pomylic jak nasi nie zakladali pressingu ? Zanim nasi zaczli pressning to bayern juz byl z akcja pod naszym polem karnym
0
@XiriX taki winny bo nie potrafi nimi wstrzas i uswiadomic im za co tu graja
0
Ehh i kolejny pilkarz sie wypowiada a co j naszego kapitana ? Cisza jal zwykle
0
@masik86 no tak liczylem ze kazfy sie domysli ze mialem dodac "itd"
0
@lunas upokorzono nas ale Valdek nie dostal w 1 meczu 8 bramek
0
@Fifty Okularnik powiedzial ze dzis i jutro jest czas na refleksje dopiero w przyszlym tygodniu zaczna ppdejmowac decyzje
0
@Dembouz1899 ale narazie nie podal sie do dymisji. Poki okularnik siedzi na najwazniejszym krzesle nadal bedziemy kompromitacja
3
Gaspart i Bartek do jednego kosza i utopic. Swoj swojego bedzie bronic caly czas oni maja specjalnr kursy przecwelania swoich podwladnych
1
@Andy83 jasne ze bedzie go brakowac tak jak Alvesa Xaviego Iniesty Puyola
6
Bardzo dobrze Thomas, wbijajcie tym patałachom kolejne szpilki na boisku im uswiadomiliscie jaka dzieli was przepasc teraz slowami moze do tych baranow to dojdzie wkoncu bo to co graja to jakis smiech. Niech wypier do chin czy innych katarow na emeryturki
12
@xavi890 tak Griez to jest bardzo dobry zawodnik tylko duzo ludzi go nie lubi. Gdyby trener inaczej ich posutawial i do kazdego znalazl miejsce w skladzie uwazam ze lepiej by wygladal
0
@ravpelc no ale przylomnij sobie jakie tu byly pomyje wylewane na niego.
0
@goldmetaxa no to sorki. Czlowiek taki wkur*iony chodzi przez tych imbecyli ze kazdy komentarz ktory przeczytam mnie wkur xd
0
@Naker no w sumie racja. Za 1 kapitana glos musial zabrac 3 kapitan czy 4 niewiem ktorym on tam jest
0
@dafik85 wez przyklad Ramosa. Real dostal baty od City przez bledy Varana to Ramos praktycznie byl jedyym z 1 co zabral glos aon w meczu wogole nie gral