0

@FioletoweOczy chlopie Setien i Bartek niech sie ciesza ze jest zakaz dla kibicow na mecczu bo tam bys sie transparentow i bialych chusteczek nie doliczyl

1

@kerouac Davies mial autostrade i robil co chcial

0

@Janas11224 malo jest pilkarzy ktorzy oddali by zycie zeby grac w tym klubie ? A oni trzymaja parowozy w klubie no kur dramat. Jest FdJ czyli Busi powinien albo ława albo odejsc, mlody Puig jest to kolejny weteran albo zgida na lawke lbo wypier i nie powinni sie z nimi cackac a nie tam jakies łaskawienie sie nad pilkarzem on 120lat temu byl najlepszy na swojej pozycji masakra

0

@sebo939 Atleti i Juve jest do odpuszczenia. Juve wtedy bardzo dobrze gralo tak samo Atleti. Reszta blamazy owszem.. Dramat

0

@masa11 chlopie one daszly od blamazu z Roma, tylko Valdek Messi i MaTS pudrowali to zdobyciem PK i LL. Valdek wyciagnal maksa z tej druzyny

1

@Qexi i jak zwykle ludzie budza sie po fakcie xd. Jak mnie to smieszy. To samo bylo z Alvesem kazdy go jechal bo wrzutki na potege robil, Alves odszedl i na PO jest dziura ozonowa a Semedo byl tylko pionkiem przy Daviesie.

0

@Misanthrope panie ta druzyna jest zniszczona psychicznie przez LM oni z roku na rok graja coraz gorzej w LM z @marcin000019 nie zgadzam sie w 100% ale facet ma sporo racji. Ta druzyna przed kazda edycja LM jest spalona na starcie a w majtkach pełno po tylu wpier*olach czy to z Roma czy Live jeszcze jakos dalo rade przegryzc te porazki ale po wczoraj juz jest koniec. Oni sa spaleni psychicznie bo ciagle maja w glowach blamaze a teraz oliwy do ognia dolal Bayern ktory przejechal sie jak po juniorach. Zobacz na jakiej intensywnosci gral Bayern a na jakiej barca. Davies przejechal sie po Semedo jak po juniorze nie mowie o reszcie do tego jeszcze Cou wchodzacy z lawki i rypiacy im 2 bramy i bodajze asysta do Lewego jak sie nie myle. Dramat

1

@betonito wina Bartomeu jest taka ze oldboyom daje nowe kontrakty a mlodych na ktorych powinien budowac nowa Barcelone oddaje za smieszne pieniadze lub wypozycza z niepowodzeniem

3

@FafitFCB nie, nie zadowolony. Ramos odrazu zabral glos jak Real z LM odpadal po glupich bledach Varana a nasz Messi jak zwykle odezwie sie za miesiac

1

@goldmetaxa "i tak ostro chlopakow nie krytykowac" serio ? To ile jeszcze musza razy dostac wpier*ol i sie osmieszac w LM zeby ich zaczac na powaznie krytykowac ? My zaraz skonczymy jak Milan i bedziemy walczy o LE. Niech te swiete krowy wypierdzielaja jak najszybciej zzacznie sie przebudowa czekac jeszcze rok to kolejny strzal w kolano

1

Ehh dlaczego Kapitan nie zabral glosu ? Ja tylko zyczy aby kolejny terner i zarzad zabrali mu te opaske

0

@Pstryk oni sa psychicznie pokonani. Po tylu blamazach do tego teraz najwieksze upokorzwnie. Jezeli nie zrobia rewolucji wbtym roku i tych ktorych zostawia a nie sprowadza im dobrhch psychologow to znowu dadza dupy

0

A ten znowu o podejmowaniu decyxji i przemysleniach. Niech ten dzban nie mysli bo niewie co to jest a jak tak bardzo chce myslec to niech mysli o dymysji najlepiej na wczoraj

1

Znowu wnioski wyciagnac ? Wez tych swoich podstarzalych kolezkow wypier stad. Jak macie tylko doic klubowa kase i dawac sie co roku kompromitowac to wypier a nie szuka łaski. Przyjdzie co do czego to te slowa odszczeka

0

@Rokita no jak zostanie to sie zdziwie. Za tyle czasu sie meczyl. Swoje zrobil nadal jest i bedzie krolem ale nie tutaj. Tu trzeba przebudowy ale on juz nie moze w niej byc bo znowu wszystko bedzie pod Messiego

1

@Drozdu7 xd. Ten porownuje malucha do mercedesa haha

0

@tbas Messi jak sie wkur to odejdzie Bartek zostanie w ciemnej dupie tak jak Cavs po odejsciu LBJa. Dodam ze za tyle wytrzymal, wyztarczy

0

@Cvzx swoje akcje mial ( w sumie zapamietalem 2) ehh i jutro czytac hiszpanski poraanny przegkad prasy

0

@Pilka_jest_okragla oo shit, here we go again.....

2

Drodzy ramblowicze zastanawialiscie sie kiedys po ktorym wpier*olu ten klub zacznie dzialac tak jak powienien ? Byly 2 blamaze (Roma Live) nie ruszylo nic z rewolucja teraz gwalt ze strony Bayernu i czyteraz cos ruszy ?

0

Świetw krowy niech odejda z tej druzyny niech nie nadwyrezaja klubowej kasy patafiany

1

Oficjalnie: Barca zmienia ksywe z Dumy Katalonii na Wstyd Kataloni

1

Policja Semedo ograny przez nastolatka jak dziecko

1

@bari_94 zapomnij xd. Takich zmian nie zrobi

0

@JASIUFCB1000 Bayern tez ma 45minut na wcisniecie kolejmych 4 bramek

0

@Tales_Omletu a po meczu te same wywiady "musimy wyciagnac wnioski"

0

@Nicko za 1h i 45min bedziemy czytac "musimy wyciagnac wnioski"

0

@matelkoveb szkoda ze ten Łep tak nie mysli o Suarezie ktory sie kopie kur po czole

0

@LuisSalvano przynajmniej wspiera defensywe ktora bedzie dzisiaj rozstrzeliwana a tak jak Busi zawali czy Vidal to bedzie dupa a tak zawsze Antek cos pomoze. No ale swiete krowy maja pierwszenstwo.

1

@inFLAMES cos ty zapomnij. Takie ryzyko to nie u QS. Vidal i Busi odpoczywali takze licz na to ze to oni wyjda w pomocy i do tego FDJ oraz moze Roberto chyba ze trener zaskoczy dzis wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?