0

@Roobo zlamal palec a nie komtuzja kostki xd

0

@Roobo ok dzieki

0

@Rust_Cohle a Real go puscil bo Kurtuła..

1

@klaudiusz_blau ja sie caly czas zastanawiam jak Real mogl wypuscic Navasa na rzecz Kurtuły... dramat

1

@damiano16398 zobacz sport365.sx

0

@Rust_Cohle co mu sie stalo ?

1

@matirix20 moze sport365.sx

0

@Tales_Omletu a ty bys nie byl glodny gry po takim czasie absencji ? Na treningu kazdy wyglada dobrze i kazdy stara sie tak aby nie bylo kontuzji. Dopiero mecz wyjasnia wszystko

0

@Greenalley jak kilku tygodni nowy trener i prezydent ? Nowy prezydent bedzie dopiero za ROK. Niewiem co by sie musialo stac zeby Bartek teraz podal sie do dymisji

0

@Greenalley Bartek dopiero za rok odchodzi a ci mlodzi teraz sa pozyskiwani. I oby nie Laporta (byl i wystarczy po co kolejmy raz on) niech pokaza sie inni (czyt Font)

1

@JJ77 byly sukcesy jak i niezapomniane blamaze ktore beda łatką na bardzo dlugi czas

0

Zobaczymy ilu z tych mlodych pilkarzy dostanie szanse na gre. Przy naszych swietych krowach obstawiam ze malo co pograja chyba ze Bartek wkoncu pozbedzie sie starszych pilkarzy

0

@Stelios23 a to Bayern nie moze nam w jednym meczu strzelic 7 goli ? Totki poczuly ten smak w jednym meczu, czemu my nie ? Xd

0

@Bartex o ile Suarezowi dopisze szczescie i siadzie mu na noge jakas pila ktora wsadzi do bramy do tego dojdzie Griez to mozna powoedziec e damy sobie jakos rade, ale jak ma wszystko zalezec os Miessiego i pech bedzir chcial ze Griez nadal nie bedzir wiedzial co ma robic na boisku a Suarez nie przypomni sobie jak strzelac gole w LM to sory ale nie

2

@LucaBrasi od kolegi ciocia tez umarła na covid (nie byla chora na nic poprostu poszla spac i sie nie obudzila) lekarz bez badan (pobierania wymazow itd bo wiaeomo ze sie nie dalo bo juz nie zyła) stwierdzil ze na covid bo takie ma wytyczny odgorne takze wiesz traktuj to z dystansem.

2

@kaamil1910 łatwa napewno nie. Nie popadajmy w huraoptymizm

1

@marcin000019 gdyby bodajze Mertensowi siadła piła z poczatku meczu i padlby gol dla Napoli to niewiadomo czy dzis by nie bylo gadki o meczu Napoli z Bayernem. To jest tylko gdybanie no ale jedmlnak. Jak nasi nie obsraja zbroi to licze ze powalcza

1

@mekston to juz bylby przekret jakby nie wybrali Immobile jako najlepszego zawodnika Serie A

0

@masakrator05 @kamilop lepiej nie z lawki, niech wejdzie od 1min to jak sie polamie to Setien straci tylko 1 zmiane. A jak go wpusci w 60min to moze stracic 2 xd. A tak na powaznie to nawet spoko opcja

1

@Tridente2015 no ale to pretensje do trenera ze nie zrobil zmian. Juz 70min mogl 2 zmienic a reszte pozniej

12

@Tridente2015 ja uwazam ze 1 polowe rozegrali bardzo dobra. A 2 to juz oszczedzanie sil bo praktycznie awans pewny

0

@Hushovt Lenglet. Z caly szacunkiem do Leo ale Lenglet mur dzisiaj i wg mnie MVP

1

@Mario96w ja caly czas mysle ze to ktos z pary Barca Bayern wygra LM a ze patrze obiektywnie to stawiam na Bayern mimo ze zycze Barsie wkoncu tej LM

0

@cules100pro a po co maja szarpac ? Bayern czeka

0

@koziar byla. Slepy czy co ,? Xd

0

@Dajnatace byla.

0

@koziar nie fan Ronalro. Tylko dobrze sedziuje. Reka byla

0

@Batys nie widziales tego ? Serio ? Mi siewydaje ze oczywista reka

0

@Messibestplayerintheworld byla.. ppszla mu lekko po rece

0

@Deathwing112 reka Leo... szkod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?