1

@ShawnC okularnik ma za male jaja zeby takie cos zrobic

0

@Alcazar no ja tez mam go na mysli...

0

@Alcazar ten placek jest najlepsza mozliwa opcja ? Ok..

1

@ddanioofcbw Barsie jest czas na dawanie szans takich powaznych tylko wtedy gdy Barca po 1) nie gra juz o zadne trofea albo po 2) juz ma zapewnione jakies trofeum. Ewentualnie presezon, ale w kazdym z ww przypadkow klub juz nie zagra na 100%. Tu nie ma czasu na takie cos zeby dac komus 5meczy pod rzad szansy zeby sprawdzic czy daje rade bo te 5 meczy moze nas kosztowac jakies 10pkt jak gosc da dupy (napisalem 10pkt bo biore pod uwage to ze wszystkiego nie przegraja to tylko taki pfzyklad).

2

@nitey wydrukowane xd. Zobacz sobie powtorki jeszcze raz. A jak nie pomoze to kilka razy. A pozniej sobie zobacz jakie karne podyktowali po faulu Vidala czy jak Semedo byl faulowany i pozniej mow o drukowaniu, bo jak ty to uwazasz za drukowanie to niewiem jakie wałki musialy byc wtedy po faulu Vidala co ledwo dotknal przecienika to samo w druga strone jak Semedo byl faulowany (on chyba sam pozniej rowniez faulowal delikatnie i tez byla 11 w druga strone znowu)

0

@koziar teraz jestem na 100% pewny. 73 z tego 50 w lidze

1

@koziar a nie 73 ?

0

@xavi890 a gdzie ja w moim komentarzu napisalem cos o murowaniu ? Ja poruszylem temat pilkarzy Barcy i ich checi do gry

0

@odo997 moze za krotki staz.

0

@Coutinho007 problemem to tu sa pilkarze ktorzy graja tak jak im sie chce. A w takim klubie nie moga grac jak im sie zachce, jak tak chca grac to niech sobie ida do druzyn ktore walcza zeby utrzymac sie w srodku tabeli. Tu potrzeba wietrzenia szatnii postawienie na pilkarzy ktorzy sa glodni gry i glodni pucharow a nie pilkarzy ktorzy pucharami sa juz przejedzeni i nimi zygaja.

4

@MaFCB ale jak to tak ? Ma on DNA Barcy ? Xd

0

@monsterrize +wyplata na konto Alaby nie mala.

3

@dasouzar11 ja mam tak ze jade na impreze a ona spowrotem. Kazdy po polowie trasy.

0

@messiandiniesta niech ppdniesie do 4 tysi a co. Odczuja to pozniej w sklepach. Ale tempaki nadala tego nie zrozumieja

0

@mcsarna najwidoczniej narod lubi byc ...(dokoncz sobie sam). I chyba im sie jednak dobrze zyje w takim kraju. Wkoncu tylko PoPiS

0

Komentarz usunięty

0

@Gall w nastepnym meczu znowu strzeli gola po potknieciu sie o swoje nogi i znowu bedzie wychwalany. Rewolucja w ataku jest potrzebna. Ogolnie ciekawi mnie kolejny sezon jak Trincao i Pedri przyjda. Podobno sa skrzydlowymi. Ciekawe ile pograja oni i Fati jak barca nie sprzeda przynsjmnie 2 ofensywnych graczy. Suarez Messi Griez Cou Dembele jest do tego ci 3 mlodych

1

@Piotr777 Alena w Betisie byl cienki jak sik pajaka

0

@tobiasson92 dokladniej to z miasteczka gdzie rzadzi burmustrz takze mi do gliwic daleko jesli chodzi o wybory. Ale spory czas byl tam Frankiewicz prezydentem i nie narzekali ludzir (przynajmnie kumple z ktorymi chodzilem do szkoly)

0

@tobiasson92 ja z okolic Gliwic

0

@FCBeSeM Kaczus o tej porze juz dawno ululany lezal

3

@Hushovt wystarczy popatrzec jak Rafalek rzadzil warszawa...

0

@FC1899Barca ale tu nigdy inaczej nie bedzie. Niewiem co by musiala taka Konfederacja zrobic zeby wygrac z POPiSem. Zawsze bedzie PO i PiS

0

@tobiasson92 wiadomo lepszy PO PiS lepiej non stop odgrzewac kotlet

1

@fart jak oby ? Wystarczy popatrzec jak Trzask rzadzil Warszawa.. taki ma byc prezydent ktory chce lgbt ? Masakra

0

@redbed123 no xd. Ciekawe co twraz nagra

0

@elplacek44 ten i ten to dramat.

3

@Kimirionum dlatego nie strzelil gola od paru spotkan ? On tez poki co nie jest w optymalnej formie. Jedyni trzymajacy poziom to MaTS Lenglet

0

@vegeta10 a jak ty pitolisz ze Juve kupilo Ronaldo krola strzelcow to troszke dziwne bo po 1 karnego trzeba jednak trafic a w wczorajszym meczu te 2 karne co byly to po zagraniach reka przez graczy Atalanty wiec nie bardzo cie ogarniam

0

@vegeta10 idac tym tokiem myslenia to boje sie pomyslec co ma Barca za uszami. Bo oni tez dostawali pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?