Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShawnC okularnik ma za male jaja zeby takie cos zrobic
0
@Alcazar no ja tez mam go na mysli...
0
@Alcazar ten placek jest najlepsza mozliwa opcja ? Ok..
1
@ddanioofcbw Barsie jest czas na dawanie szans takich powaznych tylko wtedy gdy Barca po 1) nie gra juz o zadne trofea albo po 2) juz ma zapewnione jakies trofeum. Ewentualnie presezon, ale w kazdym z ww przypadkow klub juz nie zagra na 100%. Tu nie ma czasu na takie cos zeby dac komus 5meczy pod rzad szansy zeby sprawdzic czy daje rade bo te 5 meczy moze nas kosztowac jakies 10pkt jak gosc da dupy (napisalem 10pkt bo biore pod uwage to ze wszystkiego nie przegraja to tylko taki pfzyklad).
2
@nitey wydrukowane xd. Zobacz sobie powtorki jeszcze raz. A jak nie pomoze to kilka razy. A pozniej sobie zobacz jakie karne podyktowali po faulu Vidala czy jak Semedo byl faulowany i pozniej mow o drukowaniu, bo jak ty to uwazasz za drukowanie to niewiem jakie wałki musialy byc wtedy po faulu Vidala co ledwo dotknal przecienika to samo w druga strone jak Semedo byl faulowany (on chyba sam pozniej rowniez faulowal delikatnie i tez byla 11 w druga strone znowu)
0
@koziar teraz jestem na 100% pewny. 73 z tego 50 w lidze
1
@koziar a nie 73 ?
0
@xavi890 a gdzie ja w moim komentarzu napisalem cos o murowaniu ? Ja poruszylem temat pilkarzy Barcy i ich checi do gry
0
@odo997 moze za krotki staz.
0
@Coutinho007 problemem to tu sa pilkarze ktorzy graja tak jak im sie chce. A w takim klubie nie moga grac jak im sie zachce, jak tak chca grac to niech sobie ida do druzyn ktore walcza zeby utrzymac sie w srodku tabeli. Tu potrzeba wietrzenia szatnii postawienie na pilkarzy ktorzy sa glodni gry i glodni pucharow a nie pilkarzy ktorzy pucharami sa juz przejedzeni i nimi zygaja.
4
@MaFCB ale jak to tak ? Ma on DNA Barcy ? Xd
0
@monsterrize +wyplata na konto Alaby nie mala.
3
@dasouzar11 ja mam tak ze jade na impreze a ona spowrotem. Kazdy po polowie trasy.
0
@messiandiniesta niech ppdniesie do 4 tysi a co. Odczuja to pozniej w sklepach. Ale tempaki nadala tego nie zrozumieja
0
@mcsarna najwidoczniej narod lubi byc ...(dokoncz sobie sam). I chyba im sie jednak dobrze zyje w takim kraju. Wkoncu tylko PoPiS
0
Komentarz usunięty
0
@Gall w nastepnym meczu znowu strzeli gola po potknieciu sie o swoje nogi i znowu bedzie wychwalany. Rewolucja w ataku jest potrzebna. Ogolnie ciekawi mnie kolejny sezon jak Trincao i Pedri przyjda. Podobno sa skrzydlowymi. Ciekawe ile pograja oni i Fati jak barca nie sprzeda przynsjmnie 2 ofensywnych graczy. Suarez Messi Griez Cou Dembele jest do tego ci 3 mlodych
1
@Piotr777 Alena w Betisie byl cienki jak sik pajaka
0
@tobiasson92 dokladniej to z miasteczka gdzie rzadzi burmustrz takze mi do gliwic daleko jesli chodzi o wybory. Ale spory czas byl tam Frankiewicz prezydentem i nie narzekali ludzir (przynajmnie kumple z ktorymi chodzilem do szkoly)
0
@tobiasson92 ja z okolic Gliwic
0
@FCBeSeM Kaczus o tej porze juz dawno ululany lezal
3
@Hushovt wystarczy popatrzec jak Rafalek rzadzil warszawa...
0
@FC1899Barca ale tu nigdy inaczej nie bedzie. Niewiem co by musiala taka Konfederacja zrobic zeby wygrac z POPiSem. Zawsze bedzie PO i PiS
0
@tobiasson92 wiadomo lepszy PO PiS lepiej non stop odgrzewac kotlet
1
@fart jak oby ? Wystarczy popatrzec jak Trzask rzadzil Warszawa.. taki ma byc prezydent ktory chce lgbt ? Masakra
0
@redbed123 no xd. Ciekawe co twraz nagra
0
@elplacek44 ten i ten to dramat.
3
@Kimirionum dlatego nie strzelil gola od paru spotkan ? On tez poki co nie jest w optymalnej formie. Jedyni trzymajacy poziom to MaTS Lenglet
0
@vegeta10 a jak ty pitolisz ze Juve kupilo Ronaldo krola strzelcow to troszke dziwne bo po 1 karnego trzeba jednak trafic a w wczorajszym meczu te 2 karne co byly to po zagraniach reka przez graczy Atalanty wiec nie bardzo cie ogarniam
0
@vegeta10 idac tym tokiem myslenia to boje sie pomyslec co ma Barca za uszami. Bo oni tez dostawali pomoc