Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@swiergol2 a to on podpisze nowy kontrakt z obnizona pensja ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 a z drugiej strony patrzac a to Messi ma 33lata i czy kolejna podwyzka ma sens ?
6
@inViNcibl3 pewnie nie bo typ ma 30lat to akurat zeby sobie do emerytury dorobic
0
@sylweste.r @Turio tak, ja was rozumiem. Ale przypomina mi sie np kontuzja FdJ po przerwie zwiazanej pandemia i bylo tylko "ppwrot zalezy od postepow w leczeniu" nosz kurde ja rozumiem ze jak chlop sie solidnie polamal ze niema go pol roku to ciezko stwiersdzic kiedy wroci, ale jak typ trafia kontuzje ktora z reguly sie leczy 2tyg np czy miesiac a oni nie potrafia tego okreslic mniej wiecej kiedy powrot (ja nie mowie ze ma byc dokladna data i godzina) tylko mniej wiecej a oni nie potrafia to jak to tak ?
1
@kerouac serce mowi ze bedzie dobrze i cos pogra, ale rozum stawia na 1 soczysty trening z druzyna albo 1 mecz
0
@Triv44 a jak ty chcesz zjesc burgera jak jest wysoki ze go ugrysc nie umiesz ?
2
No to niezly towar tam maja jak licza na to ze Dembele wroci i od tak trener na niego moze stawiac. Jak tam nadal beda pracowac Janusze medycyny (bo tak to wyglada niestety gdyz po kazdej kontuzji nigdy nie ma daty ewentualnego powrotu tylko "powrot bedzie zalezny od postepow w leczenou" czy jakos tak) to nie ma na co liczyc ze chlop bedzie hulał, do tegl dochodzi oczywiscie jeszcze to czy sie wkoncu ogarnal i czy zdaje sobie sprawe w jakim on jest miejscu.
4
@Naturopata albo klub poprostu z premedytacja hamuje jego powrot, bo kupili Martina za niego bo mial pauzowac ponad pol roku czy jakos tak. Teraz sie juz raczej prawdy nie dowiemy jak to tam faktycznie jest
0
@Barney ale ludzi piecze ten RM xd. Nic tylko sie posmiac. 11 zasluzona wedlug mnir lepszej sie nie dalo dac. Tak szczerze skoro cie bolo ze tyle pilkarzy Realu. Ramos, tu chyba sie nie trzeba rozpisywac kazdy widzial jaki kozacki sezon. Casemiro, niewiem czy byl ktos kto prenzentowal lepszy poziom (mam nadzieje ze zaraz nir wyskoczysz z jakims Busim czy Vidalem). Kroos, 4 gole 5 asyst oraz 1 pilkarz w skufecznosci celnych podan. Benzema, bardzo dobry i rowny sezon. Courtois, chyba tez nie masz watpliwosci. U nas oprocz Messiego to kazdy zagral plackowaty sezon i polowa z nich powinna byc wypier na zbity ryj
1
@Coutinho007 dopoki trener da sie manipulowac swietym krowom to raczej z tego nic nie bedzie. A do tego zapomnialem dodac ze dojdzie Trincao dlatego jak zarzad nie sprzeda Rakiticia i np Vidala albo go zostawi tylko z tendencja ławka/wejscie na 20min. I posadzenie Busiego to nie ma szans
1
@Coutinho007 xd. Moze byc haha
1
@Coutinho007 no tak. Ale sam dobrze wiesz w ilu meczach do dyspozycji byl Puig czy nawet Sergi Roberto a pomoc wygladala RBV xd. Dlatego poki nie odejdzie 2 z nich to dam sie zalozyc z kims ze FDJ , Pedri i Puig w jednym meczu razem nir wyjda.
1
@Coutinho007 xd. Wygrales hehe
0
@Coutinho007 no jakby Blanc postawil w srodku pola na tercet RBV to faktycznie szatnia ustala sklad a nie trener bo to az by bylo niemozliwe gdyby kolejny magik stawial na takie kozackie trio.
0
@watysz ja nawiazywalem do drugiej czesci zdania kolegi wyzej.
1
@sendesara popatrz na Suareza. Gra padake 90min a tu pilka mu sie odbije od sęka i wpada do bramki albo kropnie jakies golazo i tyle w temacie
0
@mekston ja rozumiem. Ogolnie powiem ze zapowiada sie ciekawy finish ich karier. Jak beda grac do 40 obaj i strzelac w miare regualrnie to moze nawet dobija do 900goli
0
@Naturopata jak Setien wystawi Vidala Busiego i Rakiety to napewno xd
2
@bixmix o chlopie. Jak Juve wygra LM a CR ZB to FF wroci z tematem ZP
0
@bady48 no Setien czy Valverde a nawet Enrique czy Pep za swpich czasow przychodzili praktycznie bez sukcesow lub jako zlotodziob na najwyzszym szczeblu ligi (Pep)
0
@MaFCB ale na poczatku swojegozdania napisalem "absolutny top 1 napastnika" czy jakos tak. To myslalem ze liczysz wszystkich. Zlatan jak byle 10lat mlodszy to tez byl szybki.
0
@dudek911 no ale kondycji nie zrobisz w tydzien... a do tego grajacco 3-4 dni
6
@Yanek Messi 2 lata mlodszy a ma tylko 21goli mniej od CR ? Aha. I to jest typ ktory ogarnia kreacje i strzelanie w 1.. niezly wynik. O ile Messiemu zdrowie dopisze to powinien spokojnie do CRa doskoczyc tymbardziej ze CR mimo bardzo dobrego przygotowania fizycznego wieku nie oszuka. Kiedys to wszystko peknie, niestety
0
@dudek911 grajac co 3-4 dni cialo tez musi troszke odpoczac. 6 dni maja wolnego pozniej praktycznie ok 2tyg beda trenowac
0
@Barca25 no tak. Bo nowy sezon zaraz bedzie startowal
1
@MaFCB powiedz to Zlatanowi. Bo pomimo wiekow (wiadomo liczby juz niete same) ale ciagle pozio trzyma
0
@tbas @mekston a nie 11 karnych ? Wczoraj gdzies widzialem statystyke i CR i Immobile mieli po 11 karnych
0
@KamilZ a Pjanicia gdzie zgubiles ? Xd
0
@hoeniker Robercik bedzie zagrozony w walce o zlotego buta.
14
@X37 oni szybko rozwieja twoja nadzieje xd