Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vegeta10 ze Real kupil sobie lige a Juve kupilo krola strzelcow Ronaldo xd
4
@vegeta10 glupszej wypowiedzi czlowiek dzisiaj nie czytal xd
0
@FDJ a nie mial isc do Juve ?
9
@DLFCB a too dopiero poczatek. LM rozwieje wszelkie watpliwosci bo LM jencow nie bierze
1
@geass co racja to racja. Ale meczu nie zobacze bo ide sie troche wyluzowac hehe
0
@geass co fakt to fakt. 3pkt sa to jestvwazne wiecej komentarza nie trzeba. Zycze milego weekendu
1
@damiano996 po Romie i Live wolalbym nie, wystarczy. Bo oni kompletnie nie wyciagaja wnioskow (czyt El Presidento)... wypier**** tego okularnika ze sterow Barcy ibwprowadzc kogos co ma jakis plan na przyszlosc bo ten ewidentnie rzebi w gownie
0
@geass rozumiem cie bardzo dobrze. Ale na chlopski rozum nie wmawiaj mi ze reprezentacja wychodzaca z grupy po 3 remisach tto do tego z 3 miejsca wygra ME...
1
@Coutinho007 idz Pan w chu z ta gra... przez tych gamoni wypale godzine temu kupiona paczke fajek... dramat
0
@BarcaInfo wiadomo cos kiedy FDJ wraca ?
1
@geass jak pomysle czasem jak Portugalia wygrala ME to wiara do mnie wraca xd
0
@bartekvisca tylko ze dzis jest wyjatek bo graja wczesniej xd
0
@Shroud oby na LM mu checi wrocily bo poki co gra bo gra nic wiwcej
0
@damian16161212 ale to nie jego pierwszy slaby mecz
1
Wnioski poki co sa takie ze na wyjezdzie (czyt Villareal i poki co Valladolid) graja lepiej niz u siebienp z Espanyolem.
1
Ten gosc jest niemozliwy xd
0
@ProMILs no i co ? Ale to nie jest powiedziane ze dzisiaj bedzie powtorka
0
@kamilop ze tez sie musisz pytac tutejszych ekspertow. Nie lepiej jakbys sobie na yt poszukal i poogladal i sam ocenil ? :P
0
@Hiacynk we Francji tez maja 2 puchary krajowe ? Nie zeby cos ale naprawde nie wiedzialem. Oswieć mnie prosze i powiedz od kiedy maja 2 puchary krajowe
4
@NeroTFP ze tez sie musiales zabrac za taka a nie inna reprezentacje :D
2
@Avatarr xd kolejny apacz myslacy ze to oficjalny sklad. Poczekaj do oficjalnej 11 podana przez trenera a nie gazety
6
@ProMILs a to to juz jest oficany sklad Setiena ? Myslalem ze to dopiero godzine przed meczem
1
Komentarz usunięty
1
@Pustelnik tylko wtedy nasi umieli grac w pilke teraz sa tylko przeblyski
0
@FC1899Barca Bartek sie nie poda o dymisji bo by jawnie sie przyznal ze dal dupy
0
@Fawrf Ibra ma immunitet.
3
@FCBurza jak Arthur sie nie ogarnie to wroci szybciej do Brazylii niz myslal.
0
@Elvisek nie. Bo on przyjdzie po LM
0
@Tom_Sta ja caly czas wierze. Jak zaden zespol nie bedzie sie tak murowal i czekal na kontry tylko to Barca ma szanse
0
Oby Barca przeszla Napoli. I wtedy w 1/4 zobaczymy na jakim etapie faktycznie jest Barca. Czy jednak zepna dupe aby na te LM skoro LL moze nie wygraja juz