1

@vegeta10 ze Real kupil sobie lige a Juve kupilo krola strzelcow Ronaldo xd

4

@vegeta10 glupszej wypowiedzi czlowiek dzisiaj nie czytal xd

0

@FDJ a nie mial isc do Juve ?

9

@DLFCB a too dopiero poczatek. LM rozwieje wszelkie watpliwosci bo LM jencow nie bierze

1

@geass co racja to racja. Ale meczu nie zobacze bo ide sie troche wyluzowac hehe

0

@geass co fakt to fakt. 3pkt sa to jestvwazne wiecej komentarza nie trzeba. Zycze milego weekendu

1

@damiano996 po Romie i Live wolalbym nie, wystarczy. Bo oni kompletnie nie wyciagaja wnioskow (czyt El Presidento)... wypier**** tego okularnika ze sterow Barcy ibwprowadzc kogos co ma jakis plan na przyszlosc bo ten ewidentnie rzebi w gownie

0

@geass rozumiem cie bardzo dobrze. Ale na chlopski rozum nie wmawiaj mi ze reprezentacja wychodzaca z grupy po 3 remisach tto do tego z 3 miejsca wygra ME...

1

@Coutinho007 idz Pan w chu z ta gra... przez tych gamoni wypale godzine temu kupiona paczke fajek... dramat

0

@BarcaInfo wiadomo cos kiedy FDJ wraca ?

1

@geass jak pomysle czasem jak Portugalia wygrala ME to wiara do mnie wraca xd

0

@bartekvisca tylko ze dzis jest wyjatek bo graja wczesniej xd

0

@Shroud oby na LM mu checi wrocily bo poki co gra bo gra nic wiwcej

0

@damian16161212 ale to nie jego pierwszy slaby mecz

1

Wnioski poki co sa takie ze na wyjezdzie (czyt Villareal i poki co Valladolid) graja lepiej niz u siebienp z Espanyolem.

1

Ten gosc jest niemozliwy xd

0

@ProMILs no i co ? Ale to nie jest powiedziane ze dzisiaj bedzie powtorka

0

@kamilop ze tez sie musisz pytac tutejszych ekspertow. Nie lepiej jakbys sobie na yt poszukal i poogladal i sam ocenil ? :P

0

@Hiacynk we Francji tez maja 2 puchary krajowe ? Nie zeby cos ale naprawde nie wiedzialem. Oswieć mnie prosze i powiedz od kiedy maja 2 puchary krajowe

4

@NeroTFP ze tez sie musiales zabrac za taka a nie inna reprezentacje :D

2

@Avatarr xd kolejny apacz myslacy ze to oficjalny sklad. Poczekaj do oficjalnej 11 podana przez trenera a nie gazety

6

@ProMILs a to to juz jest oficany sklad Setiena ? Myslalem ze to dopiero godzine przed meczem

1

Komentarz usunięty

1

@Pustelnik tylko wtedy nasi umieli grac w pilke teraz sa tylko przeblyski

0

@FC1899Barca Bartek sie nie poda o dymisji bo by jawnie sie przyznal ze dal dupy

0

@Fawrf Ibra ma immunitet.

3

@FCBurza jak Arthur sie nie ogarnie to wroci szybciej do Brazylii niz myslal.

0

@Elvisek nie. Bo on przyjdzie po LM

0

@Tom_Sta ja caly czas wierze. Jak zaden zespol nie bedzie sie tak murowal i czekal na kontry tylko to Barca ma szanse

0

Oby Barca przeszla Napoli. I wtedy w 1/4 zobaczymy na jakim etapie faktycznie jest Barca. Czy jednak zepna dupe aby na te LM skoro LL moze nie wygraja juz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?