Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jabym zrozumial jak oni by go za te 70 czy 80 baniek sprzedali i tyle a nie z tego w sumie dostac 10 baniek bo 60 czy 70 bedzie kosztowal 30letni zawoenik ktory jest tak samo pod forma... jeszcze Arthura trzeba zrozumiec mlody i glupi ale jak sie ogarnie to najlepsze lata ma przed soba i moze byc naprawde kozakiem a ten Pjanic juz bardzie ku koncowi.... i moze juz formy nie zlapac.. dramat. Wypier zarzadzie...
1
@FDJ a wszystko przez to ze ta piz** Bartek nie potrafi zarzadzac kasa i wydaje a lewo i prawo plus duze wgnagrodzenia
0
@Pyziol haaha dobre xxd
2
@monsterrize tez tak uwazam. Ze te parodie lekarzy nie potrafia mu pomoc bo sie poprostu chyba nie znaja a tylko udawaja ze sie znaja
3
@Geble Umtiti sam sobie jest winny bo niechcial operacji. Ale naprawde jest to nie pokojace ze to juz nir 1 pilkarz ktory idzie do kogos innego. Moze Dembus takim polamancem sie zrobil bo ci lekarze w klubie to tylko jakies parodie ?
0
@haryveb944 Dembusiowi to niebawem nogi odetna zeby tylko szpitalu nie przesiadywal
0
@Pilka_jest_okragla a w grze co poprawil ? Odkad tu przyszedl to za duzo nic sie nie zmienilo.
5
@abram3k Lautaro xd. Ten chlopak nic nie gra teraz a ty bys chcial zebygo kupili?
0
@takisobiektos bo Varcelona
0
@Pilka_jest_okragla a jaki madry pilkarz jedzie w trakcie sezonu na snowboard czy na impreze do Neymara gdzie byl Arthur Neyi 30 lasek.
1
@daniel32778 po Maradonie czy Pele tez nie mialo byc lepszych. A jednak byli. Po Messim czy CR7 pojawia sie kolejni.
0
@abram3k Dembele w 2023 bedzie bez nog jak tak dalej sie bedzie leczyl. Bo wkoncu lekarze sie wkur i mu nogi upierdziela zeby tyle do szpitali nie chodzil
0
@maksia a jak ma byc dobrze jak pomoc jest cieńka jak sik pająka ? Arthur czemu wogole gra ? Oprcz podan do najblizszego nic niebzrobil bo jak mial podac 20m dalej to juz plame mial w spodniach. Busi to cien samego siebie. Jedynie Rakieta po przerwie ma ambicje i gra ladnie o i wiadomo niezniszczalny Vidal. Z huraoptymizmen na Puiga bym sie wstrzymal bo jest bardzo mlody i raz mu wyjdzie a raz nie wyjdzie. De Jonga nie licze bo kontuzja. Tu trzeba zrobic rewolucje w pomocy i sprowadzic 1-2 pomocnikow co potragia grac do przodu i sie nie boja podawac za plecy czy prostopadle. Moze wkoncu to zauwaza i postaraja sie wkoncu o Thiago lub Kevina de Bruyne
0
@tbas dokladnie. Wszedl Puig i zaraz byl pod gra przerzuty z jednej na druga strone, prostopadle pilki. To sie ceni. To jest wlasnie roznica pomiedzy pilkarzem ktory pd malego sie uczy gry w Barsie a pilkarzem ktory przychodzi i probuje ogarnac temat. A Arthur kompletnie nie ogarnia...
0
@Cobra303 po co ogladasz te mecze ? Zeby po kazdym meczu uzytkownicy musieli czytac twoje wypociny ? Bo co trzeci komentarz jest twoj
0
@SinMistico wymeczyc wymeczyli ale Athletic byl bardzo dobry w obronie. W ataku nie ugrali nic.
0
@FC1899Barca nastepny mecz i tak na ławce beda siedziec
0
@BRAWAR gdyby tak Arthur jeszcze pogral... ale on ma pełno w spodniach jak mysli o takim podaniu
0
A Suarez dalej gra...
0
@jedrek7000 obowiazkowa to jest pomoc ktora wie jak sie gra prostopadle pilki i za plecy. W ofensywie jest taki potencjal ze nawet bez skrzydlowego nastrzelaja goli. Tu tylko pomocnicy co potragia gravlc ofensynie. A nie jakis Arthur co gra kupe i podaje do najblizszego
0
@tbas a jak Barca ma wygrywac trofea jak cala pomoc to 5 kolo u wozu ?
0
@Transu96 nie lepiej KdB ?
0
@Kibic31 zdanie zaczyna sie od twojego nicku (bo jestes adresatem) i jest z duzej litery. A tak omijajac twoj nick to jak masz patrzec na taka smieszna rzecz i zwracac mi uwage o taka pierdołe to szkoda mi slow na ciebie. Bo to nie portal o jezyku polskim tylko strona o klubie
0
@LuisSalvano ja uwazam nadal ze tu brakuje bardziej mozgu druzyny. Taki pomocnik z prawdziwego zdazenia co potrafi podac za plecy czy prostopadle. Bo brazylisjki "Xavi" to tylko na papierze a reszta katastrofa. Gdyby zamkast Neya i Martineza postarali sie o KDB a nie Pjanicia..
0
@Rivaldinho11 jaki zarzad taki zespol. Zarzad zamiast kupic klasowego pomocnika ktory wie jak zagrac prostopadle czy zagrac za plecy to sprowadza "Xaviego" z Brazylii ktory tu taj gra tylko do najblizszego bo jak ma zagrac 10metrow dalej pilke to ma mokro w spodniach. Ten zespol dalej nie bedzie nic grac poki nie ma mozgu w druzynie ktory wie jak grac w pilke. Messi wszystkiego sam nie moze co mecz grac (ze rozgrywa i strzela) tu brakuje rozgrywajacego... zamiast wyrzucac kase na Neya czy Martineza to w ManCity jest taki Belg ktory wie jak sie gra w pilke a teraz tymbardziej moze by sie udalo bo 2lata bedzie bez LM
0
@Kibic31 a skad masz miec pomysl na gre skoro pomocnicy graja tylko do Messiego.
1
@FcBarcaCules on z 3ligowcem w PK obsral zbroje a na Athletic ma grac koncert zyczen ? Athletic gra na tyle twardo ze Puig skonczylby jako kotlet do cheesburgera.
0
@Messi1054 ale przeciez to sa gazety. Gazety nie sa pewne na 100% czy taki sklad bedzie.
0
@forest znaczy z tym pytanie to przesadzilem. Chodzi mi glownie tę gadkę ze Pep odkryl tyle talentow i postawil a tylu mlodych. No jak popatrzysz na Inieste czy Xaviego czy Messiego to faktycznie wtedy byli mlodzi chyba co niektorzy kibice mysla ze to to samo. Mlodzi co juz w 1 skladzie byli plus ci ze szkolki. Ale jak popatrzysz na sama szkolke to tez za bardzo szalu nie bylo
0
@forest pomijajac Busiego i Pedro. Dlaczego Fontas Jeffren i Cuenca tak szybko odeszli ? Przeciez Pep tez im az tak nie zaufal ze grali co mecz