0

@Hushovt tylko ze Leo poki co sam szalu nie robi. Duzo strat

0

@jeyx77x w 1 sesonie tylko

0

@Nicko sport365.sx

0

@sonek sport365.sx

0

@tobiasson92 i z druzyna ktora zawsze umie sie na nas spiąć

1

@adi7adi8 wystarczy porownac gre poszczeholnych druzyn. Villareal grala ofensywnie i Barca ich zjadla. A espanyol broni cala druzyna

0

@Couti11 a po co ma grac skoro kondycji ma na 60min a do tego gra wszerz i do tylu

0

@dawid230188 Semedo do spolki z Vidalem slaby mecz zagrali wiec oceny pasuja

1

@Greenalley ja wiem. Tylko oni mniej traca

2

@Laser ty chyba niewiesz jak oni u nas grali xd. Napewno tragedii nie bylo. Bo wedlug mnie kazdy z nich dolozyl od siebie jakas cegielke do sukcesu

2

@Pablit wczoraj nie dawal nic. Wedlug mnie kiepskie zawody.

0

@BlackAngryMagician sport365.sx

2

@skype77 sport365.sx

0

@DJ6 no widac ewidentnie ze Bartek bedzie chcial po sobir jak najwieksze gowno zostawic zeby kolejny prezydent mial pod gorke zeby nie bylo ze to on byl tym najgorszym

0

@Borneo tak tak uwazaj bo Trincao i Ansu wtedy beda grac xd. Zagraja jakies ogony w co 10meczu (chyba ze beda kontuzje) i sprzedadza ich za jakies smieszne pieniadze

2

@Dominius10 nie mow hop. Real nie zarobil na Moracie ? Czy Hakimim ? Prosze cie. Wszystko sie da tylko musi byc do tego czlowiek co potrafi sie w takie cos bawic

1

@lukas10 a ja zamiast Suareza Ansu i wtedy Griez na szpicy

0

@Thomas99PL ciekawi mnie jakby wygladala wtedy chemia miedzy nimi. Tylko czy kluby stac zeby utrzymac obecnie 2 najlepszych z najlepszych

0

@AxelF no bo 4 czlapniecia na tym etapie to za duzo juz. Real jakby przegral teraz 2 mecze i na komcu mistrza jeszcze nie zdobyl to by poprostu sfrajerzyl

0

@AxelF tylko narazie nie widac zeby bylo odmlodzenia kadry

0

@Couti11 bo Arthur nie kosztowal 105 baniek

4

@Couti11 tylko ze Arthur oprocz potencjału poki co na boisku za duzo nie pokazywal. Co nie zmienia faktu ze to bylo glupie posuniecie z ta wymiana

5

@Kurkmen Ppdejrzewam ze Messiemu kolejne cyferki na kontrakcie juz nie zrobia roznicy. On widzi co sie dzieiej i chce zeby Bartek odszedl

0

@bialagora nie przyjdzie bo Bartek okupuje jeszcze stołek

2

@grubiorz sedziowie i Var ? Prosze cie juz wole zeby to Real wygral niz Barca nie potrafiaca wygrac meczu u siebie... gdzie w tamtym roku bodajze Seville manita odprawila.

2

@odo997 no i dobrze. Ten klub jest tak samo do dupy zarzadzany jak Clevland Cavaliers za Lebrona Jamesa. Dopiero sie oczy otwarly jak LBJ odszedl. Bo za jego czasu gry w Cavs oni mieli praktycznie co roku finaly a sezon temu juz na ostatnim miejscu byli. To samo sie dzieje w Barcy, cep Bartek co niszczy ten klub od podstaw a socios siedza z zalozonymi rekami

1

@Trexas sport365.sx

0

@monsterrize ja sie tylko martwilbym o to ze jakby tu przyszedl to go kontuzje zjedza wkoncu juz bylo glosno ze pilkarze nie sa zadowoleni z sztabu medycznego. Wiec moze poprostu sa kiepscy i dlatego Demebele dalej nie gra

0

@Greenalley a przez 2-3 miechy to on eie pewnie nawet nie mogl z nimi spotykac. Wiec jak on mial ich wytrenowac albo jak ty to powiedziales skutevznie przestawic zespol

0

@Greenalley tylko co ci da tiki taka jak zespol broni w 11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?