Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@msmsms a rolnicy za Litr mleka 1,17 dostawaja. Tak se przebitka xd
0
@Filek25 teraz to juz tylko na yt :(
2
@szkutnik91 a to z karnego gol jest inaczej liczony czy jak ?
0
@aiven De Light ? Takiego zawodnika nie ma. De Ligt predzej
1
@Unikatowy trzeba bylo wejsc na kolanach to moze bys nie byl wiekszy od nich xd. A tak wgl tez tak czasem mam
0
@ginidal a ja sadze ze to wszystko jedno bagno. I sie wszyscy tym gownem udlawia
0
@Elprofesorxx glupszy to ty wlasnie jestes, tylko tobie sie ciezko przyznac. Bo pieprzemie ze jestem kibicem realu niewiedzac komu naprawde kibicuje to juz przesada
6
@X37 jezeli to co pisze w artykule jest w jakims stopniu prawda to w duzej mierze wina lezy po stronie pilkarzy. Bo jak im sie nie podoba sytem treningowy trenera to niech wypier. Albo grasz albo nie. Powinna byc krotka pilka, a pilkarze owineli sobie wszystkich wokol palca i graja tak jak im sie chce lub nie
1
@tbas dokladnie w punkt. Jak Barca nadal tak bedzie cackać sie z legendami bo graja za zaslugi do usranej smierci to to bedzie dramat. Legenda legendą ale na takie cos Barca sobie nie powinna pozwolic. Poprostu powinni mu uswiadomic e jest pod forma... i to nie od dzis..
0
@RanDiFCB no bo zawsze tak bylo jest i bedzie ze ludzie dopiero po czasie to zauwazaja. Tez to bardzo dobrze wspominam a teraz gdy brakuje chociazby tych jego wrzutek czy rajdow ofensywnych czy tez wisienki na torcie w postaci klepek z Messim to ludzie dopiero to teraz zauwazaja a ile to juz lat minelo. Tak jak Alves powiedzial w ostatnim zdaniu "obroncy moga byc lepsi lub gorsi ode mnie ale nigdy nie beda mna" to samo tyczy sie Xaviego, Iniesty. A zachwilke Busiego Messiego Suareza itd. Te dopasowywania prasy danego pilkarza do ww legendy to tylko jest pompowanie balonika, bo ci pilkarze sa jedyni w swoim rodzaju.
0
@Elprofesorxx i badz troche obiektywny nastepnym razem bo gdyby barca wygrywala seryjnie tak jak real to nawet realowi by var nie pomogl
0
Komentarz usunięty
3
@Kwiatek67 a var nie gra na nasza korzysc wcale.
0
@Lama20 a to nie lepiej te pieniadze wrzucic na jakas lokate w banku ? I niech sobie procentuja ?
0
@FCBdymekVEB no a dziwisz sie czemu ? Jak Bartek wydaje setki milionow na transfery i pensje to pozniej nir ma na pozadnych specjalistow w sztabie medycznych tylko stac na praktykantow
0
@krzakov no ale faktem jest ze to nadal jest puchar za zdobycie ligi. Dlatego to sa 2 na 2 poki co mozliwe trofea do zdobycia ktore Setien przegral zaraz dojdzie Lm
0
@foczkyyyhg +2 nad realem to byla wygrana liga ? Aha. Gdyby bylo +10 to coinnego
0
@storwert19 to w takim badz razie zle sie zrozumielismy. Sorki.
0
@krzakov O wlasnie. To PK przegral. A LL to nie puchar ? A to co wczoraj Ramos podnosil ? Posag ?
0
@krzakov 2. PK i LL, czy to byl SPH teraz nie pamietam.
0
@storwert19 a co by to dalo gdyny wygrali z Osasuna ? Skoro Real tez wygral. Czyli tak czy siak majstra by juz mieli
1
@Exerion smialismy sie a SPH stoi w gablocie LL stoi w gablocie. I mimo porazki z City sa dalej w walce o LM
0
@xesco Rafinha ? No tam Dembele jest sam w kolejce do szpitala...
0
@siasc tak ofensywnie ? To mozna w sumie powiedziec ze kazdy mecz zaczynamy 0-1/0-2. Messi w obronie nic nie pogra. Puig nie wytrzyma kondycyjnie. Fdj sam i obroncy. Griezz co sie jeszcze wroci. Ale jak Semedo czy Alba pojda w ofensywe to mamy dziure
0
@krzakov a Setiem pucharow nie przegrywa .?
1
@krzakov flaki z olejem byly ale przez 3 sezony 3 LL 1 PK.
5
@Karol824 i caly zarzad. O tym nie zapominaj
0
@Pstryk no powiem szczerze ze Messi nie przebieral w slowach. Moze wkoncu okularnikowi oczy sie otworza i zrobi cos madrego do tego klubu, chociaz watpie..
1
@ElmaXeen Ney nie przyjdzie. Nie ma kasy na niego. W dobie wirusa kluby maja masakryczne straty inansowe
5
@kakusus Valdek na swoim podworku przynajmniej nie mial rownych