Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde kazdy zyczy wrogowi zle i kazdy bedzie szukal igly w stogu siana czy to my czy to oni.
2
@Shroud Lenglet to jest kolejny zawodnik ktory pokazuje ze nie trzeba duzo wydac aby miec kozaka.
1
@Encore nie ma Ramosa obok siebie i sra w majty
2
Varane bez Ramosa to calkiem inny zawodnik.. czasem mam wrazenie ze Ramos w niektorych meczach pudruje jego niemoc
1
@german_17 o kurde to co by musiala Barca zrobic po 2 blamzach...
0
@bixmix ale dla Lyonu tez karny taki nijaki to o co chodzi ? Czemu patrzysz tylko na to ze to Juve ? Czemu nie patrzysz na druga druzyne
0
@LuisSalvano juve musi jeszcze 2 gole trafic jezeli lyon nie trafi, dobrze gadam ?
0
@Kwiatek67 a Lyon mial zasluzony karny ? Bo uwazam ze oba karne to takie jakies nijakie
0
@Turio wszystko fajnie, pieknie napisane tylko smieszy mnie troche fakt ze ludzie nadal smieja sie z kwoty wydanej a Griezza. Przeciez on nie jest winny ze taka kwota poszla na konto Atleti to samo tyczy sie Dembele czy Cou. Oni nie sa nieczemu winni to klub placacy taki hajs za zawodnika jest winny i nich sie powinno za to jechaca nie zawodnika za to "bo on slabo gra a taka kasa wydana". Oczywiscie nie umniejszam ci czy cos tylko tu sa tacy uzytkownicy co chyba taka mysla ze zawodnik sam sobie ustala cene za ktora dany klub musi go kupic
0
@Azi a Roberto zagra za Puiga. Ogolnie obstawiam pomoc Rakieta FdJ i Roberto xd. Mocno sie zdziwie jak Setien postawi na Puiga.
0
@barpol11 i co w tym smiesznego ? Xd
0
@Rust_Cohle jak jestes za PiS to lepiej sie do tego nie przyznawaj xd
0
@cyron1 niewiadomo czy zagra a pozycji Busiego bo pewnie Rakieta wyjdzie w ppdstawie i tam bedzie gral
0
@coolesha86 tylko ze takiego Ramosa w tej chwili trzeba by bylo moec w Barcy, zeby pogonil te swiete krowy do gry
5
@Jaca27 ale jak lancuch idzie pod ukosem to onie nie ida w ta sama strone
1
@SHIBA odpowiedz 2. Daj znac czy dobrze
1
@MichVeB jeszcze nie odpadli nie mow hop bo sie mozemy zdziwic
1
@Maciek1983 znaczy mi chodzi glownie o trio Alba Busi Suarez. Rakiticia to juz bym rok temu sprzedal
0
@piotrek1315 no i dobrze, jak bedzie kiedys kapitanem to nie moze sobie ppzwolic zeby ktos mu na ogon nadepnal
0
@MESSIah16 o ile forsa mu do łba nie odbije
0
@VenoM moze nie dokonca opuscic ale ograniczyc sie do bycia rezerwowym, chociaz az watpie ze oni na to by przystali..
0
@lukas10 mimo wszystko wydaje mi sie ze Raul i tak mial lepsze pozegnanie od Cassilasa
0
@HubertMlody w czarnych barwach to jest ten sezon. Lepiej nie myslec o przyszlym
1
@Ratamahatta tylko trener (Setien) jest zakochany w Busim. Nie raz mowil ze bardzo go podziwa, takze raczej mozemy sie spodziewac ze on tak predko nie usiadzie a lawce jak dalej Setien bedzie treneiro
0
@VandaI odwolam sie do twojego przedostatniego zdania. To co w klubie robi nadal Rakitic i Busi ? Wiem ze ten drugi to swieta krowa ale w takim klubie nie powinno byc czegos takiego. Swieta krowa to mozna nazwac Joaquina w Betisie czy tego zawodnika z Levante ? Zapomnialem jak on ma na nazwisko ale tez starszy typ i to sa gracze ktorzy w lidze graja o LE/LM badz srodek tabeli. Wiec jak taki Busi czy Rakitic chca byc nadal swietymi krowami to jiech tam ida grac.
0
@MarioVeB! 7 ? 1 LM, 3x (chyba) PK, KMŚ, SPE, niewiem ile SPH no i kazde mistrzostwo kraju oprocz sezonu 16/17 i teraz tego gdzie Real zdobywal.
1
@dominikm ma prawo byc wkur na klub. Zostal ofiara przez to ze okularnik za sterami tego klubu prowadzi go na dno finansowe. Nie mowie ze sprzedaz byla zlym pomyslem bo ja tam sie ciesze ze go sprzedali bo nie dal Barsie nic. Tylko chodzi o to ze zostal sprzedany bo kasy do wyrownania budzetu brakowalo a do tego wymienili go na 30letniego Pjanicia....
1
Ehhh nawet w tym nie maja majstra...
0
@MESSIah16 kolezanka byla wczoraj z dziecmi u lekarza i zrobili jej testy na koronawirusa, ale to byly jakies testy ze ona sie po kilku kinutach dowiedziala jali jestbwynik, okazalo sie ze pozytywny. na drugi dzien pobrali jej wymazy i miala negatywny xd. Badz tu czlowielu madry. Pozniej sie dowiedziala ze te testy co pokazuja wynik za kilka minut to one maja 20-30% szans na pokazanie prawidlowego wyniku
5
@chosenone ten caly wirus smierdzi gownem poki co. Nadal mam takie samo zdanie jakie mialem na poczatku tego. Czasem mam wrazenie ze nawet te testy sa zaklamane