Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pikass14 zerwij stara i zobacz jak to wyglada. Jesli brakuje zrobic wylewke i dac nowa wykladzine i masz spokoj
7
Dramat, widac akt desperacji ze strony Bartka. Ma pod nosem goscia ktory radzi sobie w mlodziezowej pilce a woli sciagnac goscia ktory odbudowywal Holandie i mial nia popriwadzic w ME to sie nie trzyma kupy wogolr
0
@donleo12 gorzej kazdy bedzie gral bo kazdy gra pod Messiego gdyby kazdy bral ciezar na siebie i gral to by bylo inaczej a nasza pomoc widzi w ataku tylko Messiego i musi za nich rozgrywac. Jak bylo MSN w Barcy to byl i Xavi i Iniesta ktorzy w pomocy robili swoje a atak juz tylko robil to co do nich nalezalo czyli strzelanie goli. Odkad odszedl Xavi a nasteonie iniesta to skonczyla sie dominacja w srodku bo teraz tam sa drwale ktorzy widza tylko Leo a on praktycznie ylko Suareza. Ile bylo meczy w lidze gdzie Griez wychodzil a wolne pola a nie dostal podania bo lepiej bylo podac do Messiego albo Suareza ktorego krylo 3 rywali
0
@lj89 koronaswirus i siedza w jaskiniach
3
@Rust_Cohle po co ma isc do gorszego klubu ? Nie oszukujmy sie Barca jest gorszym klubem w tym momencie. Ten zespol jest zniszczony psychicznie i kupno kilku zawodnikow i sprzedanie kilku zawodnikow nic nam nie da. Tu musi przez szatnie przejsc tornando co wyczysci ten syf. Neymar jak mysli o grze to niech tam zostanie bo to PSG przynajmniej ma jakis projekt sportowy i jak PSG nie zawali z Lispkiem to bedzie w finale a to juz jest duzy krok do przodu patrzac na to na jakich etapach odpadali. Obecna Barca nie ma projektu ani przyszlosci dlatego wolalbym aby do nas nie przychodzil bo kolejne 30 baniek na kontrakt to lepiej oplacic 4 mlodych ktorzy dobrze rokuja i moga w przyszlosci stanowic trzon
1
@RosjaninBut Neymar Neymar tylko Neymar. Jak on przyjdzie ro Ansu niech sie pakuje. Po co chlopak ma grac jak przyjedzie Neymarek lepiej kolejny zawodnik kolo 30 w klubie niz mlody ktory rozwinie skrzydla jak sie bedzie prowadzic. W sumie jakby inne klube mialy takie myslenie jak zarzad Barcy i tutejsza wiekszosc kibicow to nikt by nie slyszal teraz o Alphonso Daviesie czy TAA. Niech te bledne kolo toczy sie dalej kupowac zawodnikow ok 30 i placic horendalne pieniadze chocby Barca nie mogla za jedne kontrakt Neymara oplacic z 5 mlodych ktorzy dobrze rokuja i moga stanowic przyszlosc i trzon druzyny. Ale nie bo to Neymar i i bedzie jeszcze gral 2-3 lata na najwyzszym poziomie i nas wyciagnie z tego kupska. Neymar nigdy nie bedzie CRem czy Messim bo oni pewny swoj poziom beda trzymac dlugo, tacy jak Neymar to do 33-34lat i emeryturka w chinach i buty na kołek
4
@siael tylko za nim oni to odbuduja to moze to potrwac kilka sezonow bez trofeow. A to jest dopiero 1 sezon od dawna gdzie Barca w sesonie nic nie wygrala. Jak Bartek po tej klesce nie poda sie wraz z zarzadem do dymisji aby przyspieszyc wybory to nadal bedziemy w dupie
1
@M4C1O0 @XdareckiX wiadomo ze nie bedzie ich latwo zastapic to jest normalne ale to Bartek powinien wiedziec i zdawac sobie z tego sprawe ze zastapienie ich moze wypalic badz nie. Popatrzcie na Live czy Bayern kto by pomyslal ze Bayern postawi na Daviesa a ten sie okaze ze to taki kot, albo TAA z Live. Jak Bartek nie zaryzykuje i nie sprowadzi jakis mlodych rokujacych graczy na dane pozycje to sie nie dowiemy. Dlaczego Grimaldo nie sprobowalby sciagnac ? Nasz wychowanek wie co i jak na obronie za Pique podkerzeqam ze Araujo do pary z Lengletem dadza sobie rade. Nie dowiemy sie czy Araujo da rade jak bedzie grywal jakis ogon albo kogos tylko zastapi a 1 mecz. Za Suareza niech gra Griez do pary z Messim tylko niech kupia jakiegos solidneho zmiennika. Za Busiego masz FDJa do tego dojdzie Pjanic jako doswiadczony zawodnik i kolo niego Puig uwazam ze daloby sie to zastapic w miare szybko (oczywiscie zastapienie ich nie bedzie 1:1 bo kazdy wie ze tamta 4 jak jest swojej formie to nie mozna ich zastapic to samo Xaviego Inesty i Alvesa) i za rozsadne pieniadze podwarunkiem ze oni za ten tartak maja zamiar cos zarobic
1
@Ghotti no jak Flick przyszedl z nikad to nie mam pytan (fakt byl asystentem Loewa) ale chyba to jest za mocne stwierdzenie ze gosc przychodzi z nikad skoro byl asystentem w reprezentacji nimiec ktora zdobywala mś
1
@Explode tylko ze Poche zwojowal w europie w tamtym sezonie i zbudowal bardzo solidny sklad i to bez wiekszych milionow
17
Eh sxkoda ze juz nie kreca MatchDay, chetnie popatrzybym na te placzace niewiasty w przerwie meczu
0
@Kwiatek67 sam widzisz ile ma znaczenie mlodziez, ile minut zagral Puig z Napoli czy Bayernem ? Woleli wystawic tartak (oprocz.de Jonga bo nadal uwazam ze on wciaga cala nasza pomoc nosem)
0
@ForcaMilosz tylko ze kiedys Barca tylko na tym bazowala tzn zamiast kupowac rokujacych graczy to wyciagala ich ze szkolki albo poprostu odkupywala swoich (czyt Alba Pique) albo madrze kupowala zawodnika np Alves
0
@Kwiatek67 o to to. Juz tu pisalem nie raz ze ja jako kibic zazdroszcze BVB skautingu bo to on ppstawili na Aubameyanga Dembele czy nawet Perisicia, nie wspominajac o Piszczu Blaszczu i Lewym. Zobacz sam nawet juz Perez nie probuje sciagac gwiazd z samego topu tylko wolal kupic Viniciusow po 40 baniek i daletego wolalbym aby Bartek wydal 40baniek na jakiegos Viniciusa ktory moze okazac sie kotem niz 140 na Cou ktory sie po pol roku spalil a za 140 baniek kialby 3 Vinicisiow i zostaloby 20baniek na ich kontarktu za sezon i wtedy moze akurat ze tej 3 jednen czy dwoch by odpalilo
0
@misiek12319 sory ze tyle wiadomosci ale zapomnislem dodac jeszcze ze to BVB ppstawila na Piszcza Blaszcza i Lewego, Goetze i mozna wymieniac i wymieniac. Tego mi brakuje najbardziej w Barcy ze oni dopiero kupuja jak gosc ma juz renome i klub rzada kokosow. Juz nawet Perez stara sie brac przklad z BVB i kupil Viniciusow Rodryg czy innych (wiem ze nie graja za dobrze ze maja pewne problemy) ale ryzyko raz sie oplaci a raz nie. Ale lepiej ydac 40baniek na Viniciusa i moze odpali niz 140 na Cou i sie pozniej zalamac e gosc sieu nas spalil bo za 140 to by Bartel mial 3 Viniciusow i moze by 1 czy 2 odpalili.
0
@Kwiatek67 ale ile ty oczekujesz za ten tartak ? Busi, Rakieta, Vidal i inni z taka forma to ani 20mln warci nie sa
1
@misiek12319 ogolnie ja jako kibic zazdroszcze BVB skautingu. To oni ppstawili na Aubameyanga, Dembele, Sancho czy nawet Perisicia ktorzy graja naprawde dobrze. Dlaczego Barca nie sprobuje postawic na takie cos, aby sprowadzic rokujacych graczy i na kozakow ich wyrobic ? Tu jest najwiekszy problem Barcy sprowadzic gracza za gruby hajs i dac zaje kontarkt
0
@Kwiatek67 zeby zaczac kogos sprowadzac to najpierw trzeba miec kase. A Bartek doprowadzil klub na droge Milanu i jestesmy na ostatniej prostej zeby Milan dogonic
0
@misiek12319 Barca nie moze sobie pozwolic na kupno 1 pilkarza za 180 baniek. On tego gowna nie zmieni. Lepiej jakby kupili 3 pilkarzy bardzo dobrych nie gwiazdorow
0
@misiek12319 za ten tartak ani 100 baniek nie dostana bo kazdy prezes czy trener co to widzi to glupi nienjest
0
@Kwiatek67 aha. Za Sancho BVB zawola 150 baniek a a pensja Messiego i Suareza to ok 90mln a gdzie nastepca Suareza (zmiennik) chlopie za ten tartak co obecni przebywa w Barcy to jak dostana 100 baniek to niech sie ciesza bo gdybym ja byl jakims prezesm klubu to jakiegos Rakitocia Vidala czy Busiego za 10mln bym nie kupil bo to tartak
0
@misiek12319 nastepny co mysli ze Barca ma kasy na koncie od groma xd. A barca jest w dziurze finansowej
0
@PRINSU wypraszam sobie. W zadnym zdaniu nie napisalem e jest przereklamowany. Poprostu napisalem ze odkad odszedl od nas to tak drzwi na szczyt europy zostaly zamkniete.
0
@Kwiatek67 Sancho xd. Chlopie Barca jest w czarnej dupie finansowej to za co chcesz go kupic. Zrozumcie wkoncu ze duze transfery w tym roku nie wchodza w gre, ONI nie maja kasy
1
Ze wam sie chcialo to oceniac xd. Nawet te oceny 1 to za obre oceny na ten wystep.
3
@Comentateiro Messi ma zwolennikow bo jako kapitan nie zrobil nic zeby zespol ogarnac a po drugie wystawianie za ten mecz ocen to glupota oni nawet na ocene 1 nie zaslugiwali bo to za duzo
0
@Bartex Roma to zapoczatkowala, Live kontynuowal a Bayern dokonczyl dziela. Oczywiscie to moze byc nie koniec jak nie dojdzie do rewolucji
0
@seba444 madry prezydent i dyrektor beda wiedziec jak kupic w dobrej cenie zawodnikow. A ten okularnik wiedzac ile forsy jest po Neyu nie oszczedzal
0
@sintesox a to nie lepiej ulepic zespol i wpasowac Messiego na koniec jego kariery w zespol ? Ogolnie daze do tego ze wolalbum aby zespol gral sam i pokazal ze umie bez Niego, a w tym momencie jest tak ze kazdy trener uklada sklad pod Messiego, dlaczego Cou przygasl w Barsy ? Bo Messi i nie ta pozycja. Dlaczego Griez przygasl tez rewelecajny zawodnik i to do tego bardzo dobrze zna LaLiga ? Bo Messi i pozycja na boisku. Klub jest caly czas ciegniety w dol. Redaktor bardzo dobrze napisal, Barca jest w sytuacji finansowej w czarnej dupie i 3/4 jej zawodnikow powinno isc z tego klubu w trybie natychmiastowym, ale Bartek zrobil z tego klubu klub emeryta gdzie dziadki dostaja fortune i dorabiaja do emeryturki bo po co maja leciec do Azji czy tam Ameryki jak tu maja dobrze ?
1
@Avatarr oni chca kolejnego trenera ktorego beda mogli przecwelic