1

@misiek12319 po za tym po co ma do gorszego klubu przychodzic ? W chwili obecnej to Barca ze swoja forma i gra moze nawet w top 10 nie jest

0

@misiek12319 no gotowy obnizyc pensje. Z 30 na 25 albo z 25 na 20 na 100% nie zejdzie na jakies 12mln czy 15 jak w Paryzu ma 2x tyle xd gdyby tak bardzo chcial tu wrpcic i obnizyc swoje zarobki to dawno by tu byl

0

@NeroTFP Barca od 2015 stara sie zdobyc LM tymczasem Ney po 3latach moze je zdobyc. Widac ktory klub jest obecnie w lepszej formie

0

@BarcaInfo jest jeden problem mianowicie Bayern. Watpie ze tak grajacy Bayern przegra z PSG. Oczywiscie liczac ze Bayern Lyon pyknir

0

@LuisSalvano podobno miala byc redukcja plac dla pilkarzy czyli co kazdemu obetna pensje Ney wraca o 20-30baniek na kontrakt i znowu wszystko sie posypie bo kazdy bedzie chcial podwyzki

0

@misiek12319 chlopie ogarnij sie z tym Neyem w chwili obecnej oni nawet kasy nie maja zeby kogos kupic a co dopiero neymara.. oni musza zaczac sprzedawac zeby zastapic ten tartak jakimis zawodnikami. A nie ze sprzedadza 10 zawodnikow zeby kupic Neymara i oplacic jego kontratkt i bedziemy mieli 11 zawodnikow a reszta to szkolka

0

@misiek12319 on ma wrocic w chwili obecnej do gorszego klubu ? Xd

0

@macio_944 Bartek siegnal dna i bedzie bronic sie teraz wszystkim co ma zeby pokazac ze mu "zalezy"

0

@KamilZ NIE MOZE startowac osobiscie tylko jego pionek co najwyzej.

0

@AllBundy tryplet nie przykryje trypletu wpier*olu w LM

0

@BarcaInfo o kurde. Ciekawe czy pilkarzy wiedza o tym i sie juz powoli pakuja czy zaraz bedzie placz w wywiadach

0

@itmustbejoke bo Barca i Real graly lepiej ? Xd. Wtedy Barca i Real grali lepiej a Bayern rzadzil w swojej lidze a teraz poprostu sie wszystko zmienilo

0

@BrusFCB transfery za grube miliiony nie w tym roku

3

@FioletoweOczy ja nadal uwazam ze Valdek wyciagnal z tej wypalonej ekipy maksa. Na Lige wystarczyl ten dom starosci a na LM juz nie

0

@myscooter a to oni mieli godnosc ? Pierwsze slysze. Oni tej godnosci nie maja od kleski na Anfield jak potraktujesz Rome jako wyladek przy pracy

0

@MaTt_BarcaFan @kamilop no zeby byly wzmocnienia to trzeba miec kase, najpierw musza kogos (czyt kilku zawodnikow starej gwardi po 20baniek sprzedacbo niewierze ze zarzadumie w negocjacje) a pozniej mozna liczyc na jakies wzmocnienie. Jedynym wzmocnieniem bedzie Cou (o ile go znowu nie wypozycza) i Dembele (jak sie nie polamie) bo w inne transfery nie wierze

0

@Cwaniak4 mamy MaTSa ale go tez nie wybiora

0

@Johnnie_Walker nam brakuje takiegk Ramosa za kapitana. I byloby inaczej

2

@Koni8M czyli kiedy ? Co mnie to jaki on ma charakter ? On nie ma charakteru na taka funkcje. Przypomnij sobie rok temu jak Real dostal od Ajaxu a Ramos wtedy nie gral czy teraz po City. Byl jednym z 1 co wyszedl cos powiedziec bo on wie w jakim klubie gra i jaka ma funkcje, a nasz Messi chyba nie

1

@Kamilos84 ku*wa a jak Griez pomaga w defensywie to wszyscy tu na niego pomyje wylewacie a jak Suarez drepcze i kopie sie poczole a na koncu strzeli zdupi to jest kozakiem. Dramat

3

@VamosGirl nie nie nie. To nowy LO moze miec Albe jako zmiennika, a jak Albie to nie pasuje to drzwi otwarte.

0

@OsehShalom Bartek musi zatuszowac najpierw cale gowno ktore zrobil.

10

@Koni8M siedzi w jaskini w sumie nic nowego. Opaska na ktora nie zasluguje powinien oddac komus cos ma jaja wyjsc po porazce i cos powiedziec. To samo bylo po Live jak nas ojechalo. Kapitan nic nie warty (jako kapitan) wiadomo zaslug mu nie ujmuje ani tego ze jako pilkarz jest przekotem

2

@Jacku1990 ty jestes zwolennikiem Bartka ? Gosciu zrozum cos wkoncu bo mam wrazenie ze nie ogarniasz. Przez te pandemie klub nie ma kasy to po 1. Po 2 musi sprzedac kilku zawodnikow i nie moga oni sobie pozwolic zeby sprzedac kilku zawodnikow i kupic za to 1 pilkarza ktorym jest 28 czy 29 letni Neymar ktory nie pogra dluzej niz 3-4 lata na najwyzszym poziomie, jego transfer plus kontrakt jest w obecnej chwili nie do zaakceptowania bo za to kase i kontrakt zarzad moze sprowadzic 4-5 glodnych sukcesow graczy i oplacic h pensje. Nie oczekuj ze za Rakiety Busiego czy Vidala zarzad dostanie po 50baniek za 1 bo w obecnej formie to zaden klub nie da nawet 20 bo kazdy widzi jak oni graja. Lepiej jakby wkoncu zatrudnili ludzi ktorzy ogarniaja skauting tak jak w BVB i sprowadza zawodnikow ktorzy na te chwile sa tani ale maja potencjal. Przeciez to BVB znalazla Aubameyanga czy Dembele, postawila na Sancho, czy na naszych rodakow. Tego im zazdroszcze ze maja od tego dobrych ludzi. Wolalbym zeby oni zalozmy 150baniek spozytkowali rozsadnie tak jakby nowy trener chcial a nie kupowac Neya. Poco Ney na chwile obecna ma prYchodzic do slabszego klubu ? Na chwile obecna to nawet Lipsk by nas ojechal jak dzieci. Niech tam Ney zostanie bo tam to PSG cos gra a nie taka kupe jak Barca od 3 lat

0

@Barcza223 ja juz sie przestalem łudzic. Po Live bylo to samo. Tylko MaTS cos tam mowil

0

@ksobi to tez bedzie zalezec od tego czy Bartek bedzie mu kupowal zawodnikow ktorych Koeman bedzie chcial czy zmowu kupi byle kogo byle zawodnik w klubie a czy pasuje to kij z tym

2

@artur_26 podejrzewam ze jakby nie mial gowna za uszami to by sie podal do dymisji a ze pewnie jakies wałki pokrecil to teraz do marca ma czas tuszowac

14

Uwazam ze teraz Bartek bedzie tuszowal cale gowno ktore narobil dlatego tak pozno. Gdyby faktycznie mial czyste sumienie to wybory bylyby jeszcze w tym roku

0

@BarcaInfo a mogli wziasc Piemente praktycznie bez jakis klauzul ehh

0

@Deraxium tylko ze w tym przypadku nie jest to 2 dni przed euro/mundialem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?