Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PerpetuousDreamer footrol (youtuber)
0
@FranzMaurer ale gdzie ja napisalem o sprzedaniu czy cos ? Ja poprostu bym chcial tylko zeby Suarez ograniczyl sie do roli rezerwowego albo nie gra w 1 skladzie ale z czestymi rotacjami
2
@grubiorz no tylko ze z tej 9 za duzo pozytku tez nie ma.
0
@Kyman tylko Barca PSG i United narzucily te chore pieniadze
0
@Kyman wedlug mnie to zaden pilkarz nie jest warty powyzej 100 baniek
0
@DanielOOL jak sie nie umiesz domyslic to masz problem xd
0
@Deathwing112 a mnie zastanawia czemu osobniki Twojego pokroju sie wogole udzielaja
1
@Jakchcesz no to skoro w ataku ma tak zle to niech klub sprzeda Suareza ale znowu Messi sie obrazi bo kumpel. No ale kumplami moga byc po za boiskiem tylko
0
@WisniaKala goscia ktory w swojej karierze wygral absolutnie wszystko tak szybko nie zmotywujesz on juz nic nie musi udowadniac plus ilosc 0 na koncie i ustawienie do konca zycia.
3
@Crack18 a to co ona robi jest fair wobec ciebie ? Nie badz taki porzadny i jak sie coebie bedzie pytac co robisz to jej powiedz ze u kolezanki jestes i niewiesz o ktorej wrocisz
0
@Crack18 nie obraz sie czy cos ale upewnij sie ze nie robi castimgow ktory jest lepszy. Mialem kiedys podobnie i sie po czasie dowiedzialem co i jak. Jeszcze zrpzumie jakby sie spotykala z kolega a chwile ale nie do 5 rana
0
@Pawel1985 no dokladnie. Ale jak pragnie aby jego nazwisko bylo ze tak powiem złotymi zgloskami wypisane nad stadionem na dlugie lata (przyjmujac ze jego osiagniec dlugo nikt nie pobije) to lepiej aby zostal w zespole na dobre i na zle
0
@Cwaniak4 to jak to wkoncu jest ? Widzi ze sam meczu nie wygra ze sklad jest kiepski bo np kolega atalu marnuje wszystko na potege a mimo to nadal by chcial zeby on zostal ? Prosze cie. Messi za duzo chcialby miec do powiedzenia. On powinien dostosowac sie do skladu ktory ustali trener a nie ze on chce zeby Suarez gral jak ten kopie sie po czole
0
@Pawel1985 nie 1 raz kiedy chcial uciec (mowa o Argentynie np). Jezeli ucieknie to nigdy juz nie bedzie taka legenda jak Buffon czy Del Piero w Juve gdy te zostalo zdegradowane a oni zostali zeby im pomoc wrocic do Serie A
0
@robsesh tak ja rozumiem. Mnie tylko chodzilo o porownanie Neuera do MaTSA z tym ze zawodnicu pokazywali sie do gry Neuerowi a MaTSowi nie bardzo. Ale czasem tez jest tak ze az sie prosi o lage a MaTS czeka tak jakby nie byl do konca skoncentrowamy
2
@Comentateiro zobacz ile razy bylo tak jak Neuer zlapal pilke, to odrazu laga w przod (czy to wyrzut czy wykop) ale odrazu wznawial gre zeby pilkarze mieli juz pilke przy nodze a Lyon nie zdazyl sie wrocic. Nasz MaTS (mimo ze go szanuje) jak zlapie pile to sie 5min zastanawia co z nia zrobic i to mnie najbardziej wkur, bo zamiast akcje zaraz wznowic jakims wyrzutem zeby zawodnicy mogli sprobowac zrobic kontre to ten zanim wyrzuci pilke to przeciwnik zdazy sie wrocic
0
@Bamboleo tylko jak patrzysz na Lyon i Barce to Lyonowi musieliby raz tyle na walic bramek
0
@Nquex niczym Robben
0
Oby nasze placki co nosz trykot Barcy ogladali ten mecz i widzieli jak sie biega. Ale pewnie oni leza juz na wakacjach
0
@barcelonaLM to co powiedziec naszej ? Troszke wieksze tempo i pressing i nasi nie wiedza gdzie sa. Dobrze ze odpadlismy z Bayernem bo z Lyonem to bylby dopiero wstyd
0
@qbarca hmm nie zgodze sie. Uwazam ze to byl bardziej z Cou problem. Na ŚP sie nie nadawal bo mial braki w defensywie a na LS za wolny + taktyka zejscie do prawej i uderzenie (tak jak niegdys Robben tylko ze Arjen mial do tego szybkosc) a na ŚPO nie gral (czyli tam gdzie nominalnie powienien) bo w srodkowej strefie przebywal Messi
1
@NismoFCB a Flick ma 55 lat i tez sukcesow nie mial dopiero teraz
0
@woro1 Laporta ? Jak Xavi jest za Fontem
2
@NismoFCB no Real jak zatrudnil Zidane to tez gosc kuz tyle pucharow mial ze szok. To samo Flick w Bayernie (MŚ ma wiem ale byl asystentem)
1
@V e B 96 od fotroola mozesz kupic szklanke dzbanbele xxd
0
@Shroud tam w jednym ze swoich zdan powiedzial ze kase na transfery ma gorzej z kasa na pensje. Bo daje jakies horendalne kontrakty nieptrzebnie
1
@Szicek10 mnie tylko boli to ze jak Bayern czy PSG wygra to beda liczyc sie w walce o sekstet i wtedy bedzie nie dobrze
0
@GadulkiGembulki a do tego zostanie im walka o sekstet i wtedy mogloby opoero sie cieplo zrobic zreszta to samo co z PSg
1
@GadulkiGembulki lepiej nie bo sie zrownaja z nami trypletamk
13
@IronSanHybrid oni jeszcze ja wroca czekaj. Za kilka dni bedzie ze ona wroci