Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 a jak tam polfinal O'Sullivan vs Selby ? Bo nie mialem i poki co nie mam czasu ogladac
0
@TheGoldenEleven jezeli w srodku pola od 1 min Busi i Vidal to tak do 50min kondycyjnie dadza rade pozniej ich nie bedzie. A po meczu bedzie ze "trzeba wyciagnac wnioski"
1
@itmustbejoke nawet google wie kto jest najlepszy
0
@Mroziu prawie wogole. Jezeli faktycznie chca Neya sciagnac (nie mowie ze w tym sezonie ale np w przyszlym) to Ansu niech ucieka. Ale raczej to sie nir wydarzy bo za rok Bartek odchodzi i bedzie albo Laporta albo Font, ten 1 watpie zeby wydal tyle kasy a ten 2 zaznaczyl ze Neya nie sprowadzi
0
@Mroziu tylko ze on sie nie zgodzi na taki kontrakt nie ma na to szans. Skoro 35letni Ronaldo kasuje w Juve jakies 25mln za sezeon y jakos tak to on (Ney) ponizej 20mln nie zejdzie +plus bonusy takze weslug mnie taki wydatek na goscia co ma juz prawie 30 na karku to strzal w kolano, tymbardziej ze niewiadomo co z kontraktem Messiego a do tego dolozyc trzeba kase z kontraktu Grieza Dembele Suareza i zaraz Cou (chyba ze go uda sie sprzedac czy wypozyczyc) zeby Neya sprowadzic to trzeba by bylo z tej 4 aby 3 sie pozbyc no i nie mozna zapomniec ze Ney zablokowalby rozwoj Ansu
0
@Ney91 nie dawno byla fadka o odmladzaniu skladu a tu kolejny pilkarz co ma 29 lat. On sie nie prowadzi tak jak Messi czy Ronaldo. Obstawiam jego gra na najwyzszym poziomie potrwa 3 lata i tyle z niego bedzie. I wydawac 180baniek plus gigantyczny kontrakt na 3-4 lata ? Chyba nikt glupi nie jest
0
@Mesi12 nie bo on nie ma DNA Barcy xd
0
@Majkel34 az sie nie umiem doczekac jutrzejszej wyorzedazy przez La Ramble i tego kogo by kupili w ich miejsca chyba ze Barca nas zdziwi i zagra koncert
5
@xavi890 uwazam ze troche zle to interpretujesz. Ja uwazam ze powoedzial tak bo zdaje sobie sprawy ze druzyna za bardzo Leo w niczym nie pomoga ze 80% roboty musi sam zrobic. Moze tymi slowami chce poprpstu zespol uswiadomic ?
0
@damian.09 o kurde to mnoe zaskoczyles sposobem w jakim do tego podchodzisz, nigdy nie zwracalem na to uwagi az takim komeserem to nie jestem
0
@damian.09 no jak kto lubi. Ja lubie sobie z cola i kostkamj lodu zrobic takiego soczystego drina i np mecz ogladac
1
@Mario96w jim beama o smaku jablka sprobuj
1
@ksobi ludzie nadal śnia na jawie myslac ze Barca kolrjny raz wyda 100 baniek na jednego zawodnika i jeszcze kilku dokupi za mniejsza kase
0
@ObiektywnyKibic121 no a Tuchel mial Choupo Moringa... no prosze cie przeciez to zadna alternatywa
0
@IronSanHybrid no ale my tu mowimy o wyniku a nie co by bylo gdyby. Mogli wykorzystac to teraz bysmy mowili o Atalancie a nie o zasluzonym awansie PSG. Na farcie PSG napewno nie wygralo. To jest obojetne w ktorej minucie strzelasz gola czy w 1 czy w 93 tylko ze roznica jest taka ze w 2 przypadku masz mniej czasu na odrobienie straty
0
@ObiektywnyKibic121 no ale mi chodzi o to ze Icardiemu nie szlo Tuchel go zmienia, Suarezowi nie idzie ro Setien albo go nie zmienia a jak zmienia to w 90min a fen do tego jeszcze rżnie głupa
2
Kurde szkoda. Mimo ze PSG zasluzenie przeszlo to troche boli mnie ze petrodolary sa nadal w grze..
2
@MESSIah16 szkoda ze Setien tak nie sciaga Suareza jak sie kopie po czole...
0
@semafor to go nie sluchaj jak ci to razi. Dla mnie Ney zdecydowanie pokazal klase mimo tych farfocli, brakowalo mu Mbappe od poczatku meczu
0
@IronSanHybrid na farcie ? Zasluzenie wygrali, Atalanta w 2 polowie za duzo nie miala do gadania, sama sie prosila o te gole. A to ze gdyby oni umieli sie bronic jak Atleti to mozemy tylko gdybac, jak ogladales Atalante w tym sezonie to zauwazyles ze oni nie bazowali na defensywie bo to nie od nich styl
0
@stone80 a co on takiego zlego napisal ? Przeciez dobrze napisal ze PSG stajw sie jednym z faworytow skoro sa juz w 1/2 do tego dochodzi to ze maja 1 dzien wiecwj odpoczynku
0
@Gaucho drabinke masz i jak dobrze zrozumiesz zdanie autoravtekstu mianowicie "zakladam ze Atletico awansuje" to dojdziesz do wnisoku ze rywalem PSG w 1/2 bedzie Atleti badz Lipsk z tendencja na 1 druzyne czyli Atleti bo autor tekstu tak zaklada
1
Ehh.. a mialo byc tak pieknie
0
@dawidinho zobacz sport365.sx
0
@dominiczek12 zobacz sport365.sx
2
@Mat_Cat tu niechodzi o to kto jak to przechodzi tylko ile w tym prawdy. Podam ci 2 przyklady od bliskich znajomych. Koledze ciocia umarla na nic niechorowala poszla spac i zmarla w snie lekarz na drugi dzien w akcie zgonu pisze koronawirus dlaczego ? Takie ma wytyczne odgornie. 2 przypadek kolezanka pojechala z dziecmi do lekarza bo byly chore zrobili jej badania na covid i dowiedziala sie po 10min ze maja wszyscy koronawirusa wszyscy spanikowani na drugi dzien sie dowiedzieli ze te badania co im robili dzien wczesniej (ze po 10min byly wyniki) sa tylko w 20% prawdopodobme co do wirusa, pobrali im wymaza i po 12h dowiedzieli sie ze go jednak nie maja. To o co tu chodzi, powiedz mi bo czasem mam wrazenie ze tu chodzi o zastraszenie ludzi a nie ratunek przed wirusem
0
@blaugrana1980 o chlopie prawdopodobnie nie w tej edycji
0
@badej60 tylko ta pomylka Neya moze ich kosztowac duzo. Od takiego pilkarza ppwinno sie oczekiwac gola
0
@Roobo zlamal palec a nie komtuzja kostki xd
0
@Roobo ok dzieki