2

@childin tak jak kolega @miguel8 pisze. Szacunek to mozesz miec do rodzicow a nie do goscia co ma nieskonczona ilosc 0 na koncie. Swoje zrobil chwala mu za to ale nam kibicom (nie fanboyom Messiego) chodzi caly czas o to ze po meczu z Bayernem chlopa nie widac , nie slychac co to kur ma byc ? Cyrk ? Jednego cyrkowca mamy za sterami klubu a drugi cyrkowiec z opaska kapitanska sie zgubil i zapadl sie pod ziemie. Dramat. Zamiast wyjsc i powiedziec "dosc, odchodze bo cos tam" i tyle kazdy zrozumie a on czeka na starego (kolejnego cyrkowca) co sobie pogada z prezesem bo ten z opaska kapitanska jaja zgubil

0

@Gacu95 zdjecie ? Nie widzialem. Dasz namiar na te zdj ?

0

@HavertzKai moze akurat ujecia nie bylo ? A tez musisz popatrzec na to ze teoszke popauzowal w tym roku

0

@zibiku 100 baniek za podpis ? Lepiej nie. Za tyle jest problemow finansowych a trzeba kupowac zawodnikow.

0

@PeterGabriel a Pjanic ? Ppdejrzewam ze Puig nadal bedzie zmiennikiem

0

@jondeca nie wypadli lepiej od nas ? Xd. To w ktorym mdczu dostali 2:8 ? Czy chociaz manite

0

@Values onjuz tyle zarobil ze watpie aby mu bylo nadal malo. Mi sie wydaje ze mu glownoe chodzi o to aby barca miala zwycieski projekt sportowy

0

@Coutinho007 no ja rozumiem. Przeciez nie napisalem ci ze napewno nie miesci sie w planach tylko ze takie sa spekulacje.

0

@Coutinho007 w plotoach transferowych masz

0

@tomaszek40 nie bedziemy grac tak jak dawniej. Czyli ogladasz Barce od czasow Guardioli albo Enrique jak nie pamietasz czasow za Rijkarda (ostatnich jego lat). No szkoda. Nie ma co sie dziwic ze pamietasz tylko te dobre momenty. A jak zapomniales roku Martino czyli raczej jeszcze nie wiedziales co to Barca

0

Szkoda ze zapomniales jaki Griez byl dobry w Atleti i w reprze ze po jednym gorszym sezonie go skreslasz.mamy dobra kadre miszmasz weteranow z mlodymi jak sie zgraja to bedzie dobrze. W ofensywie zostanie Griez Cou Dembele(jak ie nie polamie) Mlody Fati Braitwhite Trincao takze Komena z przodu ma kim straszyc jak dobrze ich pouklada a Dembele nie pęknie

2

@4Fabregas4 no tak MessiSuarez do 40. Po co zmienic pokolenie. Z Realu tez poszedl crack jeden sezon gorszy a w deugim juz LL i SPH. A tez pisali ze co bez niego zrobia. No ale nic lepiej Messi i drący ryja Suarez jak komus cos nie wychodzi a zapomina o sobie jak mu co akcja nnic nie whchodzi . A Messi zostanie i nadal nie bedzie druzyny i kolektywu bo reszta pilkarzy bedzie nadal przydupasami od podawania do Leo bo to on musi blyszczec

0

@Hanok nikt nie potrafi bo kazdy podaje Messiemu zamiast samemu zrobic cos z niczego i dograc na nos.

1

@BarcaKings965212 a nie jest napisane w artylule ?

0

@Coutinho007 Monchu podobno nie miesci sie w planach

0

@BarcaInfo ale to BYŁO, po meczu z Bayernem kapitan sie jeszcze nie pofatygowal i nie powiedzial czyja to wina ;)

0

@IronSanHybrid pamietam tylko ze jakis trener kiedys powiedzial ze jak wezniesz CR na wojne to ja wygra a Messi bedzie potrzebowal Xaviego i Iniesty. Kiedys ktos to powoedzial ale nie pamietam kto

3

@marcin000019 to mam rozumiec ze w blamazach w LM Messi zapomnial fortepianu rozlozyc czy jak ? Bo wszystko Messi i Messi. A przyszedl mecz o stawke to go nie ma. To samo co bylo w CA gdy zmarnowal najwazniejszy karny to samo w MŚ gdzie mogl miec puchar ale nie potrafil trafic do bramki (i nie bron go i nie zwalaj na jego kumpli bo mowa o Messim a on napewno wiedzial o jaka stawke gra)

1

@Houseros dramat. Wczoraj mu to kilka ludzi tlumaczylo. No ale taki jak on pewnych rzeczy nie przeskoczy i dalej bedzie przy swoim. Tylko szkoda ze takich nie kumatych jak on w naszym kraju jest za duzo...

0

@AlwaysBlaugrana no to tez racja.

1

@Litman juz ci wczoraj ludzie tlumaczyli na jakiej zasadzie Barca z Juve poszli na wymiane a ty nadal swoje ? Barca nawet tych pieniadzy nie widziala tak samo Juve. To tylko byly cyferki zeby nikt sie nie przyczepi ze budzet nie domkniety

1

@AlwaysBlaugrana Rakiecie i Vidalowi juz praktycznie pozwolil zaraz moze dojdzie do tego Suarez a na koncu moze Messi. Bartek bedzie zadowolony bo z pensji duzo kasy bedzie, po co jeszcze sprzedawac

0

@Shvedu a to mam rozumiec ze Koeman zrobi wejscie smoka i druzyna 5-0 kazdego zrobi ? Smieszne xd. Nawet Pep w swoich pierwszych bodajze 3 meczach stracil pkt no ale coz wkoncu ty juz po 4 meczach bedziesz wiedziec ze Barca bedzie sie bila o utrzymanie. Zalosne

0

@Bagsik88 ok. Przepraszam za wprowadzanie w blad

1

@reloaded a do tego jego slowa o LM w styczniu, ze z ta gra nie wygraja. Z jednej strony Messi mial racje a z drugiej strony poprostu powiedzial jaka jest prawda. Druzyna stala sie pionkami ktorzy niewiadomo jakby mogli inaczej grac podanie musi dojsc do Messiego. Z jednej steony zal mi tego ze kapitan pokazal takie pazury ktore przez cala jego kariere tutaj wogole do niego nie pasowaly a z drugiej strony ciekawi mnie druzyna bez Messiego. Czy wkoncu zaczna grac jak druzyna tak jak to mialo miejsce za Xaviego Iniesty i Puyola czy poprostu stocza sie jeszcze bardziej, ale wydaje mi sie ze stoczyc sie bardziej nie da. Jak Koeman obudzi Griezza i Cou to ppwinmo byc dobrze

0

@Bagsik88 a nie od sezonu 15/16 ? Wydaje mi sie ze jak Barca grala z City w zwycieskim marszu po LM to Pep wtedy ogladal ich z trybuni po sezonie 14/15 czyli 15/16 ?

1

@Yolo1994 no to jak Pep tam robi juz 5 lat i wyciagnol TYLKO Fodena to troche przykre

0

@monsterrize w sumie jak Messi odejdzie za free to Barca zarobi 80baniek na jego pensji i niewiadomo czy sie smiac czy tylko plakac bo City do transferu mogloby dorzucic aby zawodnikow albo jakies 50-100baniek

5

@ryba84 nie. Mogl oglosic to wczesniej. Juz w styczniu mowil ze z taka gra LM nie wygraja. Czyli spodziewal sie ze odpadna tylko nie przewidzial z jakim hukiem. Mogl wczesniej dac zarzadowi znac ze mysli nad opuszczeniem tego wraku, a nie wtedy jak dowiedzial sie ze Koeman skresla jego amigosow

0

@Litman ehh, szkoda strzepic ryja zeby to ....... tlumaczyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?