Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@betonito trener moze powedziec ze kogos niechce a kogos innego chce. Reszta to jest praca partaczy z zarzadu ktorzy nie wiedza co tam jeszcze robia
1
@Rudi35 tez uwazam ze Lakersy z LBJ i AD powinni to ogarnac.
1
@xBoMBoWiECx Denver pisze historie w tych PO
0
@Khajio fillery to jest ogolnie cos czego nienawidze. Chyba ze maja ciekawy pomysl na sage w filleru. Ale black clover ogladam na biezaco i sie doczekac juz nie umiem az sie skoncza fillery bo za duzo juz tego
0
@Khajio z mojej strony moge ci polecic The misfit of demon academy jak nie ogladales to zobacz. 13odc ale 11 jest na dzien wczorajszy jeszcze 2osc wyjda
0
@Khajio black clover ogladam na biezaco. Hehe podoba mi sie.
0
@Krzychuuuu14 nie ogladalem. Tytul znam i teraz sie zastanawiam czemu nie ogladalem xd
0
@Isso89 podziekuje hehe.
0
@PrinceDamon ooo dzieki wielkie napewno skorzystam
1
@Khajio hunter obejrzalem. Ogolnie sporo juz tego zobaczylem. Ale jak mam na yt szukac w topkach to wole tu zapytac hehe. Mi jest obojetne ile ma odc. Jak mi sie spodoba to ogladam a jak nie to nie ogladam. I tak tytuly ktore tu dostane najpierw przejze na yt (zeby zobaczyc mniej wiecej co sie dzieje) i dopiero pozniej ogladam.
P.S po awku widze ze fan Hisoki hehe
0
Rzuccie jakims tytulami anime godne obejrzenia moj typ to ogolnie naparzanki/magia/demony. Jakby ktos byl na tyle uprzejmy i polecil cos
2
@SamuraJack daj mu spokoj, widzisz ze uczy sie pisac nazwiska, napewno jakis swiezak to jest. Tacy kibice od Malcolmow de Lightow Pijaniciow to diamenty. Kibicuja klubowi a poprawnie napisac nazwiska nie potrafia
5
@KrychaTC a to on ma miec w obecnej sytuacji szacunek do "kapitana" za te fochy jakies niesmieszne ?
0
@Felippe96 Barca TV+
0
@AdixMessiNeymar1011 Semedo ? Davies mu juz pokazal jak powinien grac obronca. Zobaczymy czy wyciagnie wnioski
0
@Bartosz85 ja nie mam info. To sa tylko moje domysły i niekoniecznie sie musisz z nimi zgadzac ale ogladam mecze i widze co by mogl zrobic Messi a nie zrobil. Wiem, mozna powiedziec ze go nie widzial czy cos ale Messi z takim przegladem pola jakie posiada to az chce sie w to watpic. Ile razy Messi mogl zagrav mu patelnie a gral do amigosa z ataku ktoremu pilka odbijala sie tylko od sęka
0
@Bartosz85 no wlasnie nie przeszkadzalo im wspolne granie a Messiemu nawet chyba i to przeszkadzalo
0
@Coutinho007 z tego co pisalo gdzies to Alba sie spoznil,czyli zostal jeszcze 1
0
@denks1984 ale Neymara juz nie ma wiec gra sie z tymi ktorych sie ma. Jak cos Messiemu nie pasowalo to mogl siedziec na PS a nie chodzic ni to po PS ni to po ŚPO
0
@denks1984 nie jestem gimnazjalista. Messi dal nam duzo owszem, ale to nadal byla zasluga jego i druzyny, DRUZYNY ktorej hyl czescia ! A nie tak jak teraz Messi i przydupasy. Transfer Griezza od samego poczatku sie Messiemu nie podobal, dlaczego ? Czym mu Griezz podpadl ? Tym ze nagral jakis smieszmy film ? O to sie na niego wkur ? To dlaczego jeszcze lubi Neya za jego pajacowanie ?
0
@Bartosz85 o kurde niewiedzialem ze puchary dla klubu zdobywa pilkarz a nid druzyna, stad te 2-0 w tym roku z RM 8-2 z Bayernem, 4-0 z Live 3-0 z Roma ale spoko. Od tego sezonu bede patrzyl tylko na Messiego i jego zdobywaniu pucharow dla klubu a nie na pionkach od podawania pilek. Narzuciles mi calkiem inny sens ogladania meczu gdzie wg mojej opini powinna byc DRUZYNA a nie Messi i pionki od podawania pilek. A tak na powaznie gdyby Messi probowal zakumplowac sie z Griezzem od samego poczatku i zauwazal go w akcjach ofensywnych moze by atak (przynajmniej atak bo o reszcie nie wspomne) jakos funkcjonowal, chodzi mi o to ze w ataku bylyby 3 osoby a nie Messi i kolega zza płotu (czyt Suarez). No ale Messiemu od samego poczatku transfer Griezza nie spasowal niewiadomo dlaczego
0
@denks1984 hahhaa. Dobre. Skoro tak go nie lubisz to ja jako obiektywny kibic powiem tyle. Griezz jako pilkarz dal duzo reprezentacji Francji i wygral z nia mundial w ktorym byl wiodaca postacia. A pan obrazalski ktory chce opuszczac co sezon tonace statki daje dupy w finale MŚ w 2014 ktore mogl sam wygrac. I nie mow mi ze kazdy moze miec zly dzien bo pan obrazalski i jego amigosi z repry dobrze wiedzieli jaka stawke graja czy tez w CA w finalach. Takze nie pitol mi tu o bezuzytecznym graczu bo on jako jedymy biega tam i spowrotem a to ze pan obrazalski i jego amigosi go nie widza gdy ten sie pokazuje do gry to juz od nich wina, bo akcji gdzie on sie pokazywal do gry bylo multum ale kazdy amigos musi podac do pana obrazalskiego mimo tego ze go pół zespolu z druzyny przeciwnej kryje
0
@Bocheno1 gosciu. Skomcz wklejac ten badziew w co drugim poscie. Bo ktos kto nie jest na grupie tego nie bedzie widziec
11
@marcinnikt po 1 meczu nie mozna oczekiwac kokosow. Po sezonie bardzo malo odpoczynku na regenracje do tego dochodzi szopka z Messim i Bartkiem i slabe treningi wczesniej. Zobaczymy co z tego bedzie bo chcialbym ich juz zobaczyc
1
@4Fabregas4 Xavi sam stawia podobno na 4-2-3-1 xd
0
@Rewolucja123 6 ? Napewno ? Bartek jest prezydentem a nie inny. 10 na reke na starcie pojdzie lekko
0
@KarwanLaMasia rozumiem ze smiejesz sie z swojej slepoty ktora nie dostrzega niczego dalej poza Camp Nou ?
0
@Abominacja w szkolce.
0
@bulbo74 ja jeszcze nie spie. Caly czas w robocie jestem. I nie ma czasu odpiaywac ci na jakies dyrdymaly. Czasu Suareza sie juz koncza i nie jest juz najkepsza 9
3
@RosjaninBut a co kieruje ludzmi w Polsce zeby glosowac na PiS ? To jest na tej samej zasadzie. Jest pewnie duzo liczba socios 60+ i widza tylko to co w TV gadaja