0

@Kusco15 nie sledze za bardzo boksu i tylko ogladam walki w krolewskiej kategorii (o pasy) i nie jestem jakims zapalonym kibicem. Ale widze/mysle ze sie interesujesz. Bedzie walka Fury AJ czy rewanz najpierw Fury Wilder

1

@Ratamahatta No wlasnie. To jest fajne ze poki co nie owija w bawelne tak jak jego poprzednik

0

@VIPER2712 ja wiem. Ale jakby chcial pokombinowac z ustawieniem to jest. Takze wedlug mnie nie trzeba pomocnikow

0

@VIPER2712 Puig. I Roberto

6

Hazard sie znowu polamal. Japitole. Taki kozak w premier league a przyszedl do Hiszpani i goscia nie ma

21

@Shvedu ty rozumiesz to ze Suarez byl u nas wypaleńcem ? Teraz jest w nowym klubie i ma nowa motywacje oraz checi pokazania klubowi ze sie mylil, ale gdyby zostal to nie zmieniloby sie nic. Nadal by byl zapuszczony i mialby nogi z drewna przy przyjmowaniu pilek, oraz mialby nadal status swietej krowy. Dobrze ze odszedl rewolucja jest nam potrzebna.

0

@MESSIah16 coś czuje ze jeszcze 2 lata i Bican będzie na 3 miejscu.

0

@Janas11224 tez mnie to zastanawia ze nie ma alternatywy w razie gdyby to była klapa. Bo tam będzie rzeźbić jak Bartek

1

@jakub1906 modl się aby fanboye Neyka tego nie przeczytały bo wtedy wypisałeś na siebie wyrok przecwe*enia xd

0

@Deathwing112 racja, nie pokroju Neyka bo nikt nie będzie Neykiem. Fatalnie może być lepszy lub gorszy od niego

0

@theszymox najlepszego klubu w historii ? Śmiechłem xd.

0

@clyde ja te gre 3 razy przechodzilem od 0. Za 3 razem im blizej konca tym mi sie nudzilo (misje na pamiec mozna powiedziec). Ale gra ogolnie kozacka

0

@razdwapiencet a no sledze, ale nie zawsze sie z nim zgadzam bo wiadomo kazdy ma swoje zdanie, a to co mowil o Suarezie to z tym akurat sie zgadzam

2

@PSK_FANATYK no nie powiesz mi ze transfery Dembele czy Coutinho byly na tamten czas zle. Nikt nie przewidzi ze Cou sie spali a Dembele zacznie sie łamac. Powtarzam, nikt ale to nikt nir mogl tego przewidziec dlatego w tym momencie nie mozna zarzadowi nic zarzucic. Do tego rwwolucja byla pitrzebna. Suarez majcy 33lata i pensje na poziomir 18baniek to nie moglo sie udac. Teraz wgchodza bledy Bartka ktory na kontrakty nie oszczedzal. I bańka pęķła. Blaugurana sie nie skonczy. Tylko jakis odklejony kibic bedzie takie pierdoly gadac. Po Ronaldinho tez Barca miala sie skonczyc, po Cruyfie tez sie miala skonczyc ciegale sie miala konczyc a jakos na nowo wracala.

11

@PSK_FANATYK ja ci powiem tyle. Mozesz sie oczywiscie zgadzac lub nie to tylko moja opinia. Zobacz z jaka motywacja gral u nas Suarez. 80 czy moze nawet 90% uzytkownikow tej strony jechalo po nim nie zostawiajac na nim suchej nitki, bo to gruby, zapuscil sie, pozadnie pilki nie potrafi przyjac jedynie bronilo go to ze od czasu do czasu strzelil nienozliwego gola ale to bylo za malo (czyt. LM badz ostatni sezon LL). I ty myslisz ze nagle motywacja by mu podskoczyla gdyby go zostawili w Barcy ? I zaczalby inaczej grac ? Wedlug mnie nie, wedlug mnie nic by sie nie zmienilo i dalej byloby to samo. Teraz Suarez po zmianie klubu dostal wiadro zimnej wody na glowe i dostal nowego wyzwania jakim jest udowodnienie Barcy ze zrobila blad co za tym idzie dostal nowej motywacji. Jezeli nie nabawi sie kontuzji to bedzie problemem w LL (oczywiacie pozytywnym bo bedzie walczyl o korone krola strzelcow). Dlatego ja uwazam ze to byl dobry ruch oddawajac go bo unas byl wypalony i nie mial motywacji a do tego mial status swietej krowy. Boli tylko fakt ze Barca (nie pierwszy raz) nie potrafila ugrac jakies kasy ze sprzedazy chocby glupie 10 baniek za transfer + zmienne. Albo ze nie potrafila sie bardziej wysilic aby go sprzedac do Premier League czy Serie A. Bo Suarez teraz w Atleti z nowa motywacja moze byc bardzo duzym problemem w walce o LL chyba ze kolana nie wytrzymaja ale tego mu nie zycze

2

@dv7wisnia roznica jest miedzy swiezym jajkiem (czyt prosto od kury i wieczorem go gotujesz) a np takim co 2-3 dni lezy w domu. W 1 przyoadku ciezko idzie w 2 przypadku szybko. Poprostu jak kupisz jajka (od rolnika czy z sklepu) to zostaw je na 2 dni

0

@SonBarcaGoku nie. Jestem juz na tyle duzy ze sam potrafie. Po za tym po co wspominac jak temat dotyczy dekady a nie polowy dekady

0

@SonBarcaGoku potrafisz czytac ze zrozumieniem ? Albo ci wytlumaczyc jak sie czyta ze zrozumieniem ? Kolega @Statistics wyraznie napisal ze w DEKADZIE. Dekada to 10lat a nie 5. Takze wez sobie wsadz lewego w czesc do ktorej slonce nie dochodzi bo dla nich podloga a dla Lewego sufit ale 2 pietra nizej

0

@Bartek22 i oby gral za Pana z nr 5 i bedzie miodzio

0

@333tricampeones333 nie patrz na to. Bo przez to Semedo ma wiecej asyst bo mu zaliczali wywalczenie 11 jako asysty..

1

@Bartek22 akurat Semedo hyl slusznie krytykowany. Bo takie statystyki jakie on wysrubowal przez 3 lata to sa nie do podrobienia

11

@Statistics tu nie ma co pisac. Tych 2 gosci nie pobije nikt bo tam gdzie oni maja podloge nie ma nikt nawet sufitu (nie mowie tutaj o poszczegolnych sezonach bo to wiadomo ze niktorzy mieli sezony zycia i na tyle by bylo, tylko mowa o caloksztalcie). Tylko czekac az przegonia Bicana w klasyfikacji strzelcow i zostana tam juz na stale tylko ktory bedzie tym 1 a ktory tym 2

0

@pax nie ma co napisac to napisze byle pierdoły. Ale nie mozemy ofensywnego PO oceniac na podstawie sprintu czy dryblingu. Bo mozna powiedziec ze Alves byl wolniejszy a zrobil 3x lepsza robote. Skoro ma byc ustawiony bardziej ofensywnie to musi cos dac od siebie a nie najpierw biec przed siebie ile sil w nogach a dopiero pozniej patrzec czy sa koledzy w polu karnym

0

@pax a no chyba ze tak. No ja tak na szybko szukalem wiec napisalem ze 11. Bo tego bylo za malo aby cokolwiek zapamietac

0

@FutbolToMagia no nie zmiazdzyl bo 11 asyst nie mial to po 1. A po drugie piszesz ze "przez pierwsze 2 sesony byl rezerwowum bo Roberto gral" i liczysz tylko w tamtym sezonie w ktorum to Roberto wiecej siedzial niz gral na PO czyli jak to jest ? Tamtych 2 lat nie liczysz bo bylo odwrotnir ? Xd

0

@FutbolToMagia ja patrzylem na 3 lata a nie na ostatni sezon.

2

@pax no ja na transfermarkt patrzylem. No czyli wychodzi ze jeszcze gorzej. Nie ma co gadac. Dobry ruch klub zrobil sprzedajac go i tyle. Zobaczymy czy tego Desta kupia i co pokaze

0

@MaziFCB no wiesz w wywiadzie co innego mowil. Mi tylko chodzi o pensje. Ja nie jedtem jego obronca i byle ZA jego sprzedaza tylko mi chodzi o kase. U nas 18 baniek a w czerwonej czessci madrytu 7,5 (niewiem czy drugie pól mu barca doplaca)

0

Jak to jest ze Suarez zgodzil sie na 7,5 banki w Atleti (szczerze ppwoedziawszy niewiem czy Barca mu te druga polowe doplaca czy nie. Jezeli mu doplaca to w sumie nie trzeba dyskutowac i z gory sorki) a u nas zarzad sie nie postaral zeby mu dac miano zmiennika i obciac mu polowe pensji.

1

@Peciak ale ty podales statystyki z dzisiejszego meczu to czego sie plujesz typie. W TV pokazali ci 1 raz ktora strona ida czesciej ataki i sie pucujesz bo liczby nie byly zle ? Faktycznie nie byly zle... byly wrecz chu*** 2 czy 3 bramki i 11 asysty w 3 lata. Przyjmujac ze mial 3 bramki(nie pamketam ile dokladnie mial) to mial 1 bramke na sezon i niecale 3 asysty na sezon. To nawet wysmiewany Roberto w statystykach bil go na ryło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?