Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@itsmylife gdyby wtedy byl Var to niewiadomo czy nadal byscie nie wychodzili z 1/8 jak to robicie od 2 lat.
3
@El dominatore czterech lat laby pod wodza Valdka i Setiena nie odbudujesz w 2 miesiace. Nie ma sie co oszukiwac. Tez wierze w ten projekt no ale dzisiaj troszke bylonwidac ze brakuje rasowego napadziora ktory ciagle miesza w szeregach obronnych przeciwnika
6
@barseloniarz wstyd na cala Europe ? To jaki wstyd nam zafundowal Setien z Bayernem czy Valdek z Roma i Live ? Koeman powiedzial dokladnie to co kazdy kibic mysli. Dlaczego po faulu na Messim przed polem karnym nawet nie bylo gwizdka (faul wg mnie na zolta bodazje Nacho) ? Co to ma znaczyc ? Nie po to ten sytem zostal wprowadzony zeby gwizdac jak sie chce tylko mial pomoc.
0
@FLYP popatrz na powtorki a pozniej mow kto komu cos robi. Ja widze ze Lenglet ciagnie Ramosa za koszulke.
0
@patataj nie dotyk motyla tylko glupita Lengleta. Bo widzisles chyba jak go ciagnal.
0
@LajtNyga xd. Busi wlasnienostatnio cos w formie
0
@Cvzx Kowal i Hajto nie zawodny bylby to duet
1
@Janiama no wiesz z jednej strony fajnie bo mlodziez sie stara wiec moze namieszac. A z drugiej sygnal do Griezza zeby sie wzial do roboty czy cos bo poki co mu to co nie idzie...
0
@NeroTFP ale sie wyleje jak kibice beda widziec AG7 w 1 skladzie
0
@MILOSZ_F22 hahahha to tylko przeiwdywane sklady gazet a tacy jak ty juz wróżą
0
@chosenone ja nie ogladam pisowskich telewizji. Mieszkam na wsi i nie pasuje mi to ze mieszczuchy wies mieszaja z gownem jakby to byla tylko wina tych co na wsiach mieszkaja. Jak Pis sypal 500+ to kazdy na nich glosowal nienpatrzac na to czy ze wsi czy z miasta wiec patrz na siebie a nie zwalaj winy tylko i wylacznie na wies bo miasto w wygranych Pisu tez ma swoj udzial
9
@chosenone ale zapomniales chyba ze na wsiach nie mieszkaja tylko rolnicy jest duzo osob pracujacych mieszkajacych na wsiach i duzo ludzi z miast ktorzy na wsiach buduja swoje domy. Czyli mozna powiedziec ze wszystkich wsadzasz do tego samego wora
0
@pt9 jego cza minal jakies 2 lata temu. Szkoda tylko ze ciotBartek nie potrafil wtedy epnac dupy i go sprzedac
1
@DonMatteo901 8-2 jest tragiczne ? Za lagodne slowo. Gdyby Barca przegrala z nimi 4-2 lub 5-2 jeszcze bym to zaakceptowal bo Bayern w tamtym roku faktycznie byl nie do zatrzymania. Ale Bayern nas sponiewieral i zrobil sobie z naszych kopaczy gierke treningowa na ktora nie ma wymowek bo nasi dali dupe stulecia i to jest wynik ktory sie bedzie niosl przed dekady zwlaszcza jak dojdzie do spotkania tych druzyn ponownie w rozgrywkach LM to ten wynik bedzie ciagle powtarzany.
3
@HK23 z Suarezem byl koniec odkad nie potrafil zdobywac goli na wyjazdach LM. Bo to te gole sa najwazniejsze. U nas na CN byla sila a na wyjazdach z golami zostawal tylko Messi albo gol samobojczy przecienika.
4
@hoeniker haha, tymczasem ten jego gol gowno nam dal. No ale przeciez strzelil gola racja kozak. Jedna akcja mu wyszla na 10 i akurat sie udalo. Gdyby ta jego bramka byla na wage remisu badz awansu to co innego. A ta jego bramka byla jak bylo 4-1 bodajze i wtedy on strzelil na 4-2 czyli mecz i tak juz byl rozstrzygniety.
1
@arraco ich zaoral to jak nazwac to co nam zrobil ? Pogrzebanie ?
1
@tunczas4 panie, za 2-3 lata oni moga miec taki zjazd ze swiat o nich zapomni. Oczywiscie moze byc odwrotnie. Osobiscie nie widze ich tutaj bo to sie znowu wiaze z kasa na poziomie 100mln+ takze nie. Wole zeby zaczeli sprowadzac solidnych grajkow za normalne pieniadze i ze wyciagna wnioski z tych duzych transakcji (czyt Griezz czy Dembele). Jezeli ten Dembele sie ogarnie (w co watpie troszke i raczej on sam stad odejdzie) to moze z niego beda jeszcze ludzie, ale patrzac na to ze przez ten czas poprawy brak (dyscyplina) to raczej nie. Griezz tu nie pasuje.. niewiem co by trener musial zrobic zeby go wpasowac w druzyne. Mysle ze Depay ktory mial do nas przyjsc (i raczej przyjdzie) bedzie lepsza opcja, ale zobaczymy. Dodam jeszcze ze gdy pandemia sie skonczy i kluby beda mialy zastrzyki gotowki to wydawajac ponad 100 baniek na jednego zawodnika czy to nie bedzie strzal w kolano bo pewnie budzety beda ograniczone a inne pozyjce tez beda do wzmocnienia.
2
@Fiedziu tez mnie to dziwi ze smieja sie z rywala ktory dostal 3-2 a zapomnieli jak nas pare miesiecy temu Bayern sponiewieral..
1
@FutbolToMagia xd. No po takim osmieszeniu jakie mu zafundowal Davies w CL to faktycznie rekord transfeorwy. Do tego te 5 asyst czy nawet mniej w 3 lata. Potwor prawej obrony nie ma co
0
@FutbolToMagia no a co ten placek Semedo u nas zrobil takie super ze powinni go nie sprzedawac.
0
@mr_robot przeciez Messi raczej odejdzie. Kolejny prezydent bedzie musial stanac na glowie zeby go zatrzymac. I pewnie duzo bedzie zalezec od sukcesow klubu w tym sezonie.
1
@ObywatelPL poczytaj artykuly ze zrozumieniem a potem zadawaj zbędne pytania...
3
@Gappeq raczej postawi. Nie na darmo siedzial na ławce i odpoczywal
1
@ryba84 zgadzam sie. Lenglet przyszedl wtedy gdy Umtitiemu palma odbiła i wykorzystal to co mu podano na tacy
0
@Yoshi94 xd. Moze masz racje
0
@insp1re to ze Messi nie mial nie znaczy ze on moze tez nie miec. Nadzieja jest w niego tylko wszystko zalezy jak bedzie glowka funkcjonowala
1
@ryba84 Lenglet wszedl na luzaku bo szamani Umtitiego zle go diagnozowali i Umtiti sam sie zapuscil i stracil szanse bycia jednym z najlepszych. Przed mundialem nie mial sobie rownych a ze po mundialu sie zapuscil to juz jego wina. Gdyby nie kombinowal z operacjami i wzial sie za siebie to w tym momencie Lenglet bylby 3 oobronca a Araujo 4
3
@catalanian09 a moze przez to ze sa kolegami ?
1
@DonAndrzejos no tak. Ja tylko porwnalem 2 kluby ktore mialy byc spacerkiem. Dzisiejszy owszem na luziku a w tamtym roku bicie glowa w mur