Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OliverQueen no ja nawiazalem glowniendo akcji z poprzeczka bo uwazam ze ta akurat powinna wpasc
0
jak to jest ze Kondogbia przeszedl teraz do Atleti ?
0
@L e o ja o tym wiem. Tylko tlumacze typowi ze nie ma czegos takiego jak "MILOSC" do klubu, bo ci zyja jakimus bajkami i baßniami jeszcze
0
@pluszek nie. Ale kto kazal Bartkowi takie kontrakty dawac ? Przypomne tylko ze juz w tamtym roku bylo łatanie budzetu transferowego i Cillesen poszedl za Neto zeby dopiac budzet, w tym roku to samo Arhur-Pjanic. Oni zeby mogli wybrac sie na zakupy transferowe najpierw musieli łatać budzet xd. Klub niby x roku na rok coraz wiecej zarabial a jednak z kasa ciagle problemy
0
@pluszek ponawiam jeszcze raz to co powiedzialem. "Zyjesz w luksusie, a luksus kosztuje" tak krotko zwiezle i taka jest prawda
0
@pluszek ty chyba nie rozumiesz tego jaka instytucja jest Barca a jaka twoje firmy xd. Przeciez takie cos jak bankructwo w Barsie to bedzie łatka na kilkadziesiat dlugich lat tak jak Juve ktore bylo zdegradowane czy blamaze ktore Barca miala w Rzymie, Liverpoolu czy Lizbonie. Tu chodzi o to ze tam kasa liczy sie w milionach a nie w tysiacach. Pilkarze zarabiaja krocie i zyja za te krocie kupujac sobie kolejne rezydencje, samochody czy inne luksusy. Oni graja dla prestizu jakim jest reprezentowanie danych barw i wygrywanie dla nich pucharow ktore beda wspominane dekadami, tak jak wygrane 3LM z rzedu Realu czy w latach 60 gdy Real Puchar ten wygrywal 6krotnie z rzedu czy jak Barca zdobywala sekstet w latach 08/09. To co oni prezentuja i zdobywaja dla tego klubu przechodzi na kilkadziesiat pieknych lat do historii. A to jak ty porownales to z twoja firma gdzie byla regulacja zarobkow to za 5 lat o tym nikt nienwspomni
1
Recznik mu sie wlaczyl xd
6
@DJ1992 @pluszek co wy pieprzycie ? Jaka milosc ? Wy tez obnizycie zarobki w robocie z mlosci ? Ludzie zejdzcie na ziemie. Oni (pilkarze) zyja w innym swiecie niz my oni maja na utrzymaniu po ileś tam swoich rezydencji gdzie jedna warta jest kilka miloionow, dziesiatki samochodow, i samoloty prywatne. Wy myslicie ze oni to za darmo utrzymuja ? Idziesz do roboty podpisujesz umowe z takim i takim wynagrodzeniem i twoj pracodawca ma obowiazek wywiazywac sie z danej umowy ktora wam zaproponowal. Czego wy nie rozumiecie ? Tak jak wy macie samochod, dom na utrzymaniu tak ini maja kilka, kilkadziesiat samochodow, kilka rezydencji i jakies samoloty czy cos tam jeszcze. Oni z milosci do klubu juz sie na pewne obnizki raz zgodzili. Za darmo maja grac ? Zejdzcie na ziemie bo szkoda mi takich jak wy. Zreszta pojdziecie kiedys donroboty i spotka was podobna sytuacja tonzobaczymy czy z "milosci" do roboty powiecie "szefie w tym miesiacu wystarczy mi 25% wyplaty bo fima ma kryzys" xd. Jak to brzmi jprdl
1
@Elosek i ten strzal ktory jakims cudem bramkarz wyjal z okna.
0
@Patrykl145 ja bym sie zloscil za nieskutecznosc.
0
@kamilop Nie mow hop. Jak dobrze pamietam to jeszcze meczu od deski do deski nie zagral, ale optymizm jest bo narazie trenuje i wychodzi w 1 skladzie albo z lawki
3
@norbi77 z tego co pamietam to ten filmik sie juz tu przewijal i ta akcja ktora jest ukazana na tym filmie miala miesce gdy do koncowego gwizdka dzielily sekundy.
0
@ChampionLW ale w sumie 2 asysty mogl miec szkoda ze nienwykorzystali zwlaszcza Pedri co huknal w poprzeczke..
1
@Myky do dzis mam zal do naszych wladz ze nie postarali sie o Kevina. To byla jak dla mnie jedyna opcja na czas post Xavi i Iniesta. Szkoda...
0
@MaTt_BarcaFan ja bym nie byl gdyby Pedriemu siadla bramka (wtedy od poprzeczki) i Griezzmana na pusta. Gdyby im to siadlo to Dynamo by sie tak nie rozegralo tylko nadal by bronili. Szkoda ze pilkarze oddali inicjatywe w pewnym momencie i tylko nizawodny MaTS uratowal ten klub przed porazka. Bo o paradach bramkarza Dynama nawet nie mowie. Gosc byl na maks skoncentorwany
16
@yla kogo ma dac za Pique ? Umtiti Araujo Kontuzja. Za Alby kogo ? Tego placka Firpo ?xd . Jedyne za Messeigo mogl kogos dac
4
@kudkudak chude czasy sa odkad Xavi i Iniesta odeszli
0
@Cobra303 no tak racja lepiej sie niczym nie zaslaniac. Szkoda gadac z takimi "kibicami". Nie ogarniam tego. Zyjecie czasami Pepa gdzie mial samych wirtuozow w srodku pola teraz juz malo takich wirtuozow jest. Do tego mamy sklad w przebudowie, gra duzo mlodych ktorzy condolaczyli do klubu i ucza sie gry. Nie rozumiem tego no kur. Ludzie oczekuja tylko wyniku a nie patrza na to ze jest nowy trener z nowym ustawieniem a nie tylko oklepane 433 jest mlodszy sklad (ktorego wielu kibicow oczekiwalo) ale nadal zle. Na nastepny raz zdecydujcie sie czego chcecie a jak wam co nie pasuje to idzicie kibicowac na jakis czas komus innnemu az klub wroci na wlasciwe tory
1
Ten bramkarz jestvtaki dobry czy ma poprostu swoj dzien ? Jprdl co on broni
1
@Cobra303 jaka prawda ? Co ty pitolisz ? Gdyby z tych 7 celnych 3 albo 4 wyladowaly w siatce to bys piał z zachwytu
0
@horang Alenia ? Lepiej sprzedac, wiecej pozytku
0
@kamilo0066 no racja barca 13 strzalow 6 czy 7 celnych i 66% posiadania pilki do 2 strzalow z tego 2 celnych dynama. Faktycznie gra jak rowny z rownym. Tylko i wylacznie skutecznosc kuleje
0
@iniesta44 graja do dupy bo rywal na to pozwala. Taka moja opinia. Oni zamiast skonczyc mecz w 1 polowie to sobie graja na pol gwizdka
0
@Rewolucja123 oki. Dzieki
0
@socha odpoczac xd. Co mecz biega po 6km czy 7km, "biega" bo polowa jeszcze przechodzi tylko jak sa zrywy i kontry to biegnie a ten tu o odpoczywaniu.. to co maja powiedziec FdJ czy Pjanic ktorzy po ponad 10km biegaja
0
@Pawel13sz no bo to United tego nie pomalujesz
0
@Rewolucja123 dalby nam choc troche tego co dawal nam Alba ? (Napisalem dawal bo wg mnie Alba pod forma jest)
0
@Rewolucja123 jak myslisz, pokusi sie Barca o to aby sprowadzic Grimaldo spowrotem ?
2
@VanBest a dziwisz sie ? Lenglet co mecz albo zoltko albo Czerwo jakies przez swoja glupote. Odpocznie troszke to sie nic nie stanie. Dobrze ze de Jonga na Śo probuje bo nie mamay nikogo na ŚO jak kontuzje ma Umtiti i Araujo. W przypadku zawieszenia badz kontuzji na obronie to alternatywnie moze zagrac FdJ
0
@horang hehe xd