1

Co tam sie dzieje ? Xd 3 karne dla Valencii ?

0

@Jacu327 Czemu płacz ?

1

@Wossi61FCB no widze 3-1 na necie. Znaczy jakby lecialo na eleven to bym obejrzal. Ale C+ nie mam a strema niechce mi sie wlaczac.

0

@Wossi61FCB ten mecz leci na C+ ? Czy ogladasz na necie ?

2

@Artsssfc oni maja jeszcze wieksze bagno niz my takze watpie

0

@BigVu "ahh szkoda strzepic ryja" xd

1

@MaziFCB przeczytak artykul o kontuzji. "Przynajmniej miesiac przerwy"

0

@Fawrf gdyby stal sie za jakis czas takim Di Maria to bym sie nie pogniewal

0

@Dzieniu w artykule pisze "przynajmniej miesiac pauzy" no moze byc nie wesolo z mlodym. Wszystko okaze sie na dniach

0

@johny11 no racja. Do niego to prostopadla laga i niech zapier xd

0

@FDJ "i oddawanie strzalow kiedy mozna bylo pograc" XkurD. On mial/ma smykałke do lutowania z dystansu, ile takich goli zdobyl z dystansu, nie przez przypadek ma razem z Leo juz ponad 700goli w karierze xd

1

@DonAndrzejos moze drobny uraz. Teraz odpocznie przynajmniej boni tak przerwa na repki

0

@APRA Real tez wysokiej formy nie ma takze ja bym ich przy nich (Bayeen Live) nie stawial

1

@GadulkiGembulki do wiosny daleko, ale to fakt. Potencjalni faworyci to tylko Live i Bayern reszta to beda czarne owce

0

@BarcaSupporter pisze " gdyz za 2tyg czeka Barce powazny sprawdzian z Atletico"

0

@Piorun Cou po zgrupowaniu, Umtiti podobno juz trenuje (ale niewiem czy z druzyna czy jeszcze sam czy część z druzyna a część sam) a Araujo to niewiem

0

@avanes niewazne jak wazne ze 3pkt zdobyli.

0

@MaTt_BarcaFan tylko my nie mowimy o trofeach tylko formie zawodnika w danym momencie.

1

@johny11 tsz nie oczekuj ze on wroci na dobre tory po tak licznych kontuzjach. Co wszedl to kontuzja. Jak bedzie regularnie grywal do stycznia i bez kontuzji to wkoncu ruszy cos w nim

0

@dariooo gol i asysta. To roznica. Mozesz z automatu liczyc ze ju ma co najmniej 5

0

@messi564 jezeli pozyskac 2 to sprzedac 2

0

@MaTt_BarcaFan nie. Bo tylko smiech bo Griezz kolejnej sety nienwykorzystal. A jak Suarezowi pilka odbijala sienod sękow i nie potrafil trafic porzadnie w pilke to jakos tak nie bylo. No ale coz wkoncu 198goli zdobyl XD

0

@xixi ja nie pisze o tamtym sezonie Messiego tylko o tym

0

@neeed z drugiejbstrony trzeba jakos cene podbijac zebyvw zimie sprzedac

0

@neeed a to swoja droga hehe

0

@MaTt_BarcaFan Suarez zwlaszcza w LM od 5 lat na wyjezdzie xd

0

@messi564 ja rozumiem. Ale widzisz gdyby Umtiti byl zdrowy to zrobilby konkurencje, a tych 2 lordow wiedzac ze i Umtiti i Araju kontuzje to gfaja jak placki

0

@MaTt_BarcaFan a nie bolaly jak Messi marnowal albo Suarez w tamtym seonie ?

0

@Tasde podobno 12' 2 kontakty

0

@neeed i mogl miec gola tylko nie dolecial na wslizgu, a w drugiej akcji to Pedri zamykal i zdobyl gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?