Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tam sie dzieje ? Xd 3 karne dla Valencii ?
0
@Jacu327 Czemu płacz ?
1
@Wossi61FCB no widze 3-1 na necie. Znaczy jakby lecialo na eleven to bym obejrzal. Ale C+ nie mam a strema niechce mi sie wlaczac.
0
@Wossi61FCB ten mecz leci na C+ ? Czy ogladasz na necie ?
2
@Artsssfc oni maja jeszcze wieksze bagno niz my takze watpie
0
@BigVu "ahh szkoda strzepic ryja" xd
1
@MaziFCB przeczytak artykul o kontuzji. "Przynajmniej miesiac przerwy"
0
@Fawrf gdyby stal sie za jakis czas takim Di Maria to bym sie nie pogniewal
0
@Dzieniu w artykule pisze "przynajmniej miesiac pauzy" no moze byc nie wesolo z mlodym. Wszystko okaze sie na dniach
0
@johny11 no racja. Do niego to prostopadla laga i niech zapier xd
0
@FDJ "i oddawanie strzalow kiedy mozna bylo pograc" XkurD. On mial/ma smykałke do lutowania z dystansu, ile takich goli zdobyl z dystansu, nie przez przypadek ma razem z Leo juz ponad 700goli w karierze xd
1
@DonAndrzejos moze drobny uraz. Teraz odpocznie przynajmniej boni tak przerwa na repki
0
@APRA Real tez wysokiej formy nie ma takze ja bym ich przy nich (Bayeen Live) nie stawial
1
@GadulkiGembulki do wiosny daleko, ale to fakt. Potencjalni faworyci to tylko Live i Bayern reszta to beda czarne owce
0
@BarcaSupporter pisze " gdyz za 2tyg czeka Barce powazny sprawdzian z Atletico"
0
@Piorun Cou po zgrupowaniu, Umtiti podobno juz trenuje (ale niewiem czy z druzyna czy jeszcze sam czy część z druzyna a część sam) a Araujo to niewiem
0
@avanes niewazne jak wazne ze 3pkt zdobyli.
0
@MaTt_BarcaFan tylko my nie mowimy o trofeach tylko formie zawodnika w danym momencie.
1
@johny11 tsz nie oczekuj ze on wroci na dobre tory po tak licznych kontuzjach. Co wszedl to kontuzja. Jak bedzie regularnie grywal do stycznia i bez kontuzji to wkoncu ruszy cos w nim
0
@dariooo gol i asysta. To roznica. Mozesz z automatu liczyc ze ju ma co najmniej 5
0
@messi564 jezeli pozyskac 2 to sprzedac 2
0
@MaTt_BarcaFan nie. Bo tylko smiech bo Griezz kolejnej sety nienwykorzystal. A jak Suarezowi pilka odbijala sienod sękow i nie potrafil trafic porzadnie w pilke to jakos tak nie bylo. No ale coz wkoncu 198goli zdobyl XD
0
@xixi ja nie pisze o tamtym sezonie Messiego tylko o tym
0
@neeed z drugiejbstrony trzeba jakos cene podbijac zebyvw zimie sprzedac
0
@neeed a to swoja droga hehe
0
@MaTt_BarcaFan Suarez zwlaszcza w LM od 5 lat na wyjezdzie xd
0
@messi564 ja rozumiem. Ale widzisz gdyby Umtiti byl zdrowy to zrobilby konkurencje, a tych 2 lordow wiedzac ze i Umtiti i Araju kontuzje to gfaja jak placki
0
@MaTt_BarcaFan a nie bolaly jak Messi marnowal albo Suarez w tamtym seonie ?
0
@Tasde podobno 12' 2 kontakty
0
@neeed i mogl miec gola tylko nie dolecial na wslizgu, a w drugiej akcji to Pedri zamykal i zdobyl gola