2

@Goh a ile on w tym mieczu biega ? Mi sie wydaje ze on odpoczywa w trakcie meczu tylko ma zrywy

0

@AlexDark00 a dlaczego dopiac budzet ? Bo ledwo byl wiazany koniec z koncem

3

no i sie zaczelo. Masakra. Oby Bartka wypalili sory ze zycze zle drugiemu czlowiekowi ale inaczej nie idzie

1

@AlexDark00 skoro sytuacja wygladala zupelnie inaczej to dlaczego Cillesen poszedl na wymiane za Neto ? Bo zarzad musial zepnac budzet transferowy, dlaczego Arthur (mimo ze bylem za tym aby go sorzedali) poszedl na whmianke do Juve za Pjanicia ? Zeby zepnac budzet transferowy. W normalnych warunkach Arthur nie byl wart tych 70 czy 80 baniek tak samo pjanic tych 60 czy 70. Rownie dobrze Arthur moglnisc za 20 do Juve a Pjanic za 10 do nas tu chodzilo o ta sztuczna cyferke zeby zepnac budzet bo i tak dostalismy tylko 10 baniek. Bartek stoczyl ten klub do samego gowna. Wygorowana kasa na pensje a pozniej łatanie dziur. Covid obnazyl wszystkie wewnetrzne bolaczki Barcy o ktorych zwykly Kowalski nie mial pojecia i dlatego jestesmy poki co w czarnej dupie. Oby pilkarze obnizyli pensje bo bedzie zle

0

@AlexDark00 te zarobki i tak byly przesadzone. Ktory klub ma takie problemy teraz ze grozi mu bankrut ? Zaden, tylko nasz. To chyba sam widzisz ze finanse klubu byly caly czas nawet przed covidem na styku

2

@AlexDark00 z jednej strony sie z toba zgodze a z drugiej strony nir. A dlaczego sie nie zgodze ? Bo zarzad dzbanBartka mogl nie szastac tak kasa na lewo i prawo przy kontraktach to nie byloby problemu ze sprzedaza zawodnikow jak i kupywanie innych. Wez pfzyklad Vidala Suareza i Rakiticia, gdyby nie wygorowane kontrakty to Barca na tych 3 zawodnikach spokojnie z 50-70 baniek mogla zarobic przyjmujac ze sprzedadza Vidala za jakies 10 Rakiticia 10-20 i reszta za Suareza. No ale nie bo zarzad myslal ze oni forme ze swojego prime utrzymaja do konca kariery i napchali im kasy we kontrakty ktorych zaden inny klub nie moglby pokryc poza City i PSG tylko ze oni sa madrzejsi bo nie kupili by dziadkow przed emeryturka. Zawoenicy wyzej wymienieni oddani za frajer spokojnie jeszcze pograja 2-3sezony moze nie w najwyzszej formie ale w przyzwoitej formie gdzie kluby zatrudniajace tych oto panow beda mialy jeszcze jakis pozytek z nich.

0

@Dani13 czyli stawiasz styl ponad wyniki ? Czyli obojetne by ci bylo czy sa w srodku tabeli czy nad spadkiem ? A dlaczego nienjestes fanem pilki Koemana ?

0

@Dani13 grunt zeby wyniki byly, stylem nie wygrasz pucharow

1

@Virusk3 nienawisc do druzyny przeciwnej trzeba przeciez jakos budowac

4

@AmigoBlancos nie byla w polu karnym to fakt, ale reka to reka. Chyba sie zgodzisz sam ze powinien byc rzut wolny. A rzut wolny bylby z bardzo niebiezpiecznej pozycji. Ogolnie sedziowanie dobre ale z ta reka przegial, dodam ze po tej rece poszla akcja gdzie Benzema mogl rozstrzygnac mecz i Inter bylby 2x poszkodowany

0

@PaCo to bylo wiadome od poczatku ze wyjda. No chyba malo kto mysla ze nie dadza rady. Musieliby 2 mecze przegrac czyli z Interem i Gladbach oczywiscie w miedzy czasie szachtar by musial 1 mecz wygrac. Watpie ze Real da sobie takie cos zrobic no chyba ze szachtar napsuje im w glowie ale po dzisiejszym meczu raczej juz nie dadza rady sie pozbierac, nie po takich wcirach

0

@socha ja jednak zamiast van Dijka dalbym Neste :) niewiem czemu moze przez sentyment do Milanu za nim sie rozpadli jak domek z kart

0

@Mroziu Money money money kolego tylko to sie teraz liczy

0

Z 2-0 na 2-2 mecz od nowa mozna poogladac dalej

0

@socha ja cie rozumiem przeciez nie kwestionuje twoich wyborow (no moze oprocz Van Dijka) ale to bylo twoje zdanie a takie a nie inne bylo moje po to jest dyskusja zeby pogadac na ten temat

0

@socha Van Dijk ? Serio ? Wrzuciles goscia do takich tuzow ? Ten typ jest znany odkad do Live przyszedl czyli jakies 2 czy 3 lata temu a w tym roku dostal kontuzje ktora go wykluczyla praktycznie do konca sezonu i niewiadomo jak wroci czy bedzie nadal ta forma. Oczywiscie nie umniejszam twoich wyborow bo to sa twoje wybory ale do van Dijka sie nie moge zgodzic nie przy takich tuzach ktorych wymieniles bo rowniez dobrze mozna napisac ze Pique mial tez pare swoich sezonow gdzie byl nie do przejscia i go wtedy tez moznaby bylo wlozyc do nich. To juz predzej Ramos by za van Dijka pasowal bo tu chodzi raczej o forme z calej kariery a nie z 2 czy 3 sezonow. Gdyby Klopp go nie wyciagnal z Southampton to nikt by o nik nie gadal

0

@socha to wymien ciekaw jestem poprostu kogo stawiasz wyzej (ja osobiscie jak kolega wyzej stawiam na Ramosa ze gosc poprostu jest zaje)

0

@Dosq ciekaw jestem ogolnie (zebys sobie nie pomyslal ze wbijam ci jakies szpilki) jak rozwinie sie sytuacja za Viniciusem jak Hazard sie nie bedzie łamac. Mlody nie jest taki zly tylko.problem z skutecznoscia ale ogolem zlym grajkiem nie jest wedlug mnie a Hazard jak sie nie bedzie łamac to gang Zidana zyska kolejnego amigosa nie do ruszenoa i mlody bedzie grac ogony albo wogole

0

@Pilka_jest_okragla rownie dobrze moglo to Barce tez spotkac i wtedy sytuacja bylaby odwrotna. Tydzien temu Szachtar tez byl tak przetrzepany covidem i nie przypominam sobie zeby tak plakali (tymbardziej ze zgarneli 3pkt)

0

@Homeopata8989 chciales powiedziec chyba ze Eriksen jest cieniem samego siebie odkad z totkow odszedl

0

@Bruttal rzecz w tym, ze niewazne jak wazne ze skutecznie. Dlatego duzo kibicow jest takich ze gra ich nie obchodzi wazne ze wynik sie zgadza

0

I Martinezik gol

0

@FCB24 a co zrobilo Alaves ? Nie bylo to identyczne no ale Griezz tez wyjorzystal blad obroncow

1

@JaroCoach Bayern, Liverpool, niewiem czy nie napisac ze Real bo jednak klasyk wygrali i sa wyzej w tabeli LL xd. Hmm mysle ze te 3 druzyny tylko niewiem czy PSG bo nie ogladam tej ligi i niewiem w jakiej sa formie. Ogolnie wydaje mi sie ze z kazdym powinni zawalczyc tylko to bedzie zalezec od koncentracji, woli zwyciestwa i SKUTECZNOSCI

0

Widze ze Atletico w formie.

0

@Mroziu bo i tak by nie zostali wpuszczeni na stadion

0

@Arn3th ale mi chodzi o regularne granie w finale. Z tego co pamietam to Real chyba raz gral w finale (z Barca) i go wygral a Atletico nie pamietam nawet

0

@Rewolucja123 te 4231 znowu takie zle nie jest, przynajmniej jest troche luzu od tego 433 bo to gralismy caly czas ewentualnie 442 ale to 4231 to zawsze jakas odskocznia zeby od tego 433 odpoczac

0

@NaFazieHitman tylko ze on wolnym elektronem jest od kilku ladnych paru lat. Nawet za LE juz mu sie zdarzalo biegac gdzie popadnie. A od czaso Valdka to juz byla samowolka totalna chodzenie, truchtanie itd

1

@Mroziu no no. Ale jak w roku 08/09 Barca wygrywala go zeby na koncu byl sekstet to sie kazdemu morka cieszyla. Szkoda ze w tym roku Bayern dojdzie do tego "grona" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?