Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@polcza no i dodaj ze tym samym sposobem moze mu sie kontrakt o rok przedluzyc (tam tez jest tak napisane) takze no niby mniej dostanie w sezonie ale za to rok dluzej bedzie mogl byc co pod koniec kontraktu nie pojdzir rowno w parze z jego wiekiem
1
@slayer to i tak gazety. Obstawiam ze Messi jednak usiadzie dzis. Albo Koeman sciagnie go jezeli wynik bedzie dobry.
1
@LoXaR92 i remis lub porazke ? Bo chyba nie sadzisz ze Braitwhite i Dembele beda strzelac na zawolanie ? Do tego 2 mlodzikow ktorzy beda grali raz dobrze a raz zle ? Xd
1
@pienaar no wlasnie. A nawet na nogi nie potrafi najpierw wstac zeby te 400m przebiec
0
@escarabajo tylko ze Juve poki co tez nie powala na kolana.
8
@blizniakpiotrek niewiem czy Busi jest bardziej bez formy czy FdJ...
0
@Lucassito chlop sie odbil od sciany. Tak jak Depay w ManUtd czy KdB w chelsea. Jest bardzo duzo takich pilkarzy. Np jeszcze Goetze ktory blyszczal do mundialu pozniej przeniosl sie do Bayernu i sie skonczylo zlote dziecko niemiec. Nie ma nad tym co plakac bo takie rzeczy to normalnosc. Wiadomo na Dembele i kibicow dodatkowa presja i wkur*ienie bo kasa poszla w maliny. Ale nic z tym nie zrobimy tak jak juz mowielem jak ktos nie patrzy tylko na cyfry przelane na dane konto to zda sobie sprawe ze takie rzeczy sie zdazaja.
5
@LucaBrasi a CR7 ? Xd wedlug mnie na jednej stronie Leo na drugiej CR7 inaczej nie powinno byc. Kwestia ŚN
0
@DejMian111 Brajtłajt
1
@bolinho89 jeszcze ma prawie 3 lata kontraktu.. mogli poczekac jeszcze
1
@gaq Bartek dziala w akcie desperacji spowodowanej łataniem budzetu. Sam sobie dolek wyjkopal i w niego wpadl. Kosmiczne kontrakty i premie za podpisy go zniszczyly.
0
@Catalanian1991 dobrze prawisz. Te samo zdanie mam na ten temat
0
@Maximus2 a to on gra ? Bo szukam go i nie widze
0
@blaugrana1980 czemu beton ? Kogo ma wpuscic ? Po za tym pilkarze sa chyba zdesperowani bo to co prezentuje Getafe to czysty antyfutbol...
2
Jak ten Nyom moze jeszcze grac... przeciez mnie tu zaraz rozkur
7
Nyom rypie z łokcia nawet kartki.. a tu karny za stykowa sytuacje... no coz. Sedziowanie w Hiszpani to caly czas mem. Maja pomoc w postaci Varu no ale po co skoro i tak go nie potrzebuja
0
@FCBpipsiuuu sport365.sx
0
@Lordzi napewno pobil swoj czas spedzony na boisku takze to juz jest wyczyn.
0
@KiaShuma ale ten mecz ogolnie nie oglada sie zle. Nawet na trzezwo
1
@tristan87 10/10 dryblingow 10/10 kluczowych podan, hatgricka i 2 asyst. Pewnie czegos takiego oczekuje. Nie ma consie dziwic ru jest za duzo dzieci ktorzy trzezwo nie mysla
0
@PRINSU nie zapeszaj. Bo to moze byc roznie
1
@VirtuoZ nie martw sie. Panowie na varze rysuja scenariusz 1 jedenastki juz. Takze nie ma co sie napalac
31
@4Fabregas4 szkoda ze te "Ferrari" to dziurawy kibel i strasznie awaryjny
1
@Hosh czemu ? Haaland wedlug mnie dluzej prezentuje dobry poziom. Davies pokazal sie tak dobrze dopiero w tym sezonie. Na Daviesa mysle przyjdzie czas predzej Haaland lub Sancho powinni tondostac
0
@Greenalley tylko ze same gole Messiego nie wystarcza chyba zauwazyles w ostatnich edycjach w fazie pucharowej ze to pfaktycznie byly tylko gole Messiego. Czasem Suarez strzelil ale tylko na CN. A mowa oczywiscie o meczach dom/wyjazd a nie tylko dom
2
@Yanek a odpalisz faze pucharowa to bedzie na odwrot hehe
0
@Borneo tak wszystko fajnie. Tylko dlaczego zarzad kupil jakiegos Fernandesa. Ten chlopak jest 1 zespole ma nr z 1 zespolu a nawet nie byl oficjalnie zaprezentowany jako pilkarz Barcy. Czym oni sie kierowali kulujac go. Z tego co pamietam to on jakies 7 baniek kosztowal +zmienne
0
@koksik2700 przez teleporade lekarz cie wyleczy bez patrzenia xd
0
@malysz9494 jakie fajerwerki ? I dzwieki ? U mnie nic nie ma
0
@Greenalley oj rownowazy bo w kazdej edycji LM ktora wygrywali strzelal wazne gole. Jak mam byc szczery to wolslbym takiego grajka ktory dokładal duzo do sukcesow niz niemoc strzelecka w LM Suareza (mowa oczywiscie o Suarezie ktory sie zablokowal od pewnego momentu, a nie ze od poczatku) ale tylko jak chodzi o LM to wolalbym takiego grajka ktory wspomoze Messiego w strzelaniu goli.