0

@malysz9494 jakie fajerwerki ? I dzwieki ? U mnie nic nie ma

0

@Greenalley oj rownowazy bo w kazdej edycji LM ktora wygrywali strzelal wazne gole. Jak mam byc szczery to wolslbym takiego grajka ktory dokładal duzo do sukcesow niz niemoc strzelecka w LM Suareza (mowa oczywiscie o Suarezie ktory sie zablokowal od pewnego momentu, a nie ze od poczatku) ale tylko jak chodzi o LM to wolalbym takiego grajka ktory wspomoze Messiego w strzelaniu goli.

0

@Zoker nie nie jestem. Ale w sklepie zakladam te maske z szacunku i nic wiecej. A z obostrzen ogołem to dla mnie paranoja. My z tego gowna nie wyjdziemy jezeli nadal tak bedzie.

1

@micholek09 to samo co Cou za Valverde na LS

0

@student97r na yt jakis typ co nagrywal skroty nba dal filmik ze podpisze na 28mln

0

@student97r juz oficjalnie jest ze AD podpisal na 28 baniek kontrakt. Niewiem czy podwales. Hehe

0

@Greenalley mimo tych kontuzji Bale jednak dokladal gole do trofeow (LM)

0

@student97r Howardowi daja nowy kontrakt czy odejdzie ?

0

@student97r no Rondo napewno by im sie przydal jeszcze na rok (mimo wieku) ale moze postaraja sie o jeszcze jakiegos PG. A jak wygkada sytuacja Kuzmy KCP czy McGee i Howard

2

@student97r ja bym sie chyba zdziwil gdyby odszedl do innego zespolu. Oni wrocili na zwycieska sciezke i za rok beda znowu mieli szanse na finaly mozliwe ze uda im sie jeszcze kogos solidnego sciagnac gdyby inni poodchodzili

0

@Midast tak wiem domyslalem sie tylko ze z Roberto na LO moze byc jeszcze gorzej niz z Destem

1

@Rewolucja123 bo 3 zawodnikow nie zmiesci sie na jednej pozycji.. mozna powiedziec ze oprocz Grizza kazdy gra na swojej pozycji.

6

@Uukasz_93 No przy tylu szansach co dostal to juz nie ma nadzieji. Ale Dembele odpali wkoncu bo teraz bedzie mial prawdziwa szanse moze

0

@Midast na prawej Desta ? Ok. A na LO kro zagra ? Firpo i Alba kontuzje. Niewiadomo dokladnie kiedy Firpo bedzie gotowy (chyba ze cos mnie ominelo i juz jest zdrowy to przepraszam)

0

@kibicsportu aha. Czyli teraz nie bedzie ze ten jeden mecz bedzie lecial tu i tu ?

0

@Emial22 karnego tez trzeba umiec strzelic. Messi juz pokazywal w CA jak potrafi przy waznym karnym majtki pobrudzic takze wiesz. 8 asyst ma wiecej to duzo. Pogodz sie z tym ze LM to turniej od CR. Bo Messi ewidentnie brudzi majty w ostatnich edycjach w tych najwazniejszych meczach. Po za tym CR jako napastnik po co ma rozgrywac pilki ? Skoro on jest pilkarzem do ktorego powinnonsie grac pilki. Gdy Messi gral na 9 to pilki tez mu dogrywali Xavi czy Iniesta

0

@kibicsportu a el classico nie lecialo zawsze na c+ i eleven ?

0

@kaamil1910 to ze za darmo przejda to nic. Ale hajsik za podpisik razy 3 i sumka na papierku razy 2.

0

@Blanco16 przeczytaj jeszcze raz ale ze zrozumieniem

1

@MiGzi to samo chcialem napisac. Dani Alwis xd. To mnie rozwalilo

2

@barteq po 1 sanepid pierwszy raz tyle pracuje bo zazwyczaj oni przez 8h wiecej kawy wypili niz papierow ogarneli. Po 2 w sanepidach jestvteraz taki burdel ze tam nawet bomba by nie wystarczyla. A po 3 wkoncu sie do roboty wzieli. Dam ci przyklad jaki burdel ma sanepid. Od kolegi ojciec jest 3 lata na emeryturze gorniczej i dostal list z sanepidu ze ma podejrzenie wirusa i 2tyg kwarantanna a on 3lata na emeryturze. A ro bylo wtedy gdy na ślasku co chwile badali gornikow. Takze wiesz

0

@clyde @dominik127pl @tobiasson92 @Criss18Barca tak jak wiem mogli nie przyjmowac i wogole tylko tak jak ktos napisal nie ma co biegac za te 40zl bo to na paliwo sie wiecej spali i tego czasu ktorego sie poswieci. Powiem wam bylem dzis u fryzjera i akurat policjant tez byl sie strzyc i gadal ze chca nich zrobic gestapo. On powiedzial ze u niego na komendzie jest tak ze bez mandatow maja sie nie pokazywac po 8h zeby skonczyc zmiane. Jak nie maja komu wystawic mandatu to za byle gowno byleby byl mandat i co najwazniejsze kwota na nim.. on powiedzial ze niewie jak w innych komendach ale w tych co koledzy jego pracuja kazdy ma taki sam przepis bo to nalozone odgornie czy jakos tak to powiedzial. No i to mandat za byle gowno (czyt maska) i juz 2 dyszki.. teraz 10 takich zlapia i juz maja 2 stowki..

0

Mama i Tata zaplacili po 20zl za brak maski... ledwo co z samochodu wyszli i przesli 2m po chodniku a ci ich na bok i spisali plus 20zl dramat co to sie dzieje.

1

@brudziana @krystus48 to juz chyba nie ma znaczenia czy zespol wystepuje w LM czy nie. Z tego co gdzies pisalo to zniesli ten przepis. Pamietam ze bylo cos gdy Cou przychodzil to nie mogl ale gdyby przyszedl rok pozniej o tym samym czasie a Live graloby w LM to Cou moglby grac w barwach Barcy w LM rowniez. Mniejsza z tym, mowie tylko ze bylo cos ze przepis zniesli

0

@Ghostface tak ja wiem o co chodzi. Tylko mowa byla o tym ile wygral a ile przegral. Czyli masz 4 do 6. 4W i 6L o to mi caly czas chodzi.

0

@Ghostface my sie nie rozumiemy. Rozegral 10 finalow czyli ma 4 do 6. 10 rozegranych z tego 4 wygrane i 6 przegranych. Podalem 4/6 czyli wygral/przegral.

0

@TheCaptainVeB nastepny matematyk xd.

0

@CatalanVeBFCB 4/10 m czyli bral udzial w 14 finalach z tego 4 wygral ? Czy jednak bral udzia w 10 i wygral 4. Czyli 4 wygrane i 6 porazek =10 finalow

0

@mint no tak bo kazdy inny napastnik gorszy od tego wypaleńca ktorego wywalili... masakra. Wywalaja kogos z klubu zle. Nie wywalaja z klubu zle bo i tak kopie sie po czole.. no ludziom nie dogodzisz. Lepiej sprowadzic spowrotem Xaviego I Inieste stwirzyc domek spokojnej starosci i walczyc o srodek tabeli

0

@tomek256 siostrzeniec kupil sobie uzywanego iphone X i mial go jakies 2 lata teraz znowu ma jakiegos innego (niewiem czy lepszego czy nie bo nie jestem w temacie iphone)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?