2

@Pawel13sz jak ma byc krotko i zwiezle. To Font (chociaz jego opcja tylko z Xavim nie powala, ale mimo wszystko on). Laporta nie bo juz byl i tez mial swoje za uszami wiem ze za jego kadencji byly najlepsze czasy Barcy ale tez bylo zlote pokolenie w klubie

2

Przeciez Bartek mowil ze kasa jest i z kasa nie ma problemu, a tu taki strzal. No no Bartek piekny kur jestes, piekny.

0

@paweldunajecfcb pocalunek Posjedona xd

0

@Pilka_jest_okragla ciekawe czemu

2

@Gomess szaman jest jeszcze bez pozwolenia na gre jak ci o to chodzi

2

@Janiama dzisiaj juz byla tu wzmianka ze moze nawet 4tyg

0

@DamianPSV no i nie jeden chcialby dostawac takie łomoty xd. Real gral w tamtych latach 4 finaly z tego 3 pod rzad i wszystkie finaly wygral. A my dostajemy łomoty ze az boli

0

@Simon_1899 wiem no ale co poradzisz ?

0

@clyde ulzyj mu w cierpieniu a napewno nastepnego tez pokochasz

3

@Tomo1989 tymczasem Jarek stoi czyta i "kto to ten Bartomeu, moze sie nada" xd

1

@Pilka_jest_okragla za tyle to on transport zalatwia gosciom.

0

@DejMian111 @Survier wiem ze to glupio zabrzmialo ale gdyby Ansu taka maniane odwalil przy stanie 1-0 po czym Juve jakas akcja wyrownuje mecz ? Nie wkur*ilibyscie sie ? Wiem ze wynik byl przesadzony. Ale gdy dostaje taka piłe to jego pieprzonym obowiazkiem jest przynajmniej strzal na bramke a nie podawanie do Braitwhita ktory mial 2 rywali na plecach... i to w dodatku jeszcze podanie nie celne. To samo mozna rzec o Dembele gdy dostal podajrze 2 patelnie a ten na hama szuka Messiego zamiast kropnac z 1 na bramke. Wszyscy wylewaja pomyje na Griezzmana bo patelni nie wykorzystywuje bo trafil w slupek czy uderzyl przy slupku a ci mlodzi w takich sytuacjach dali tak samo dupy jak Griezzman. Oby kiedys takie cos sie nie zemscilo i nie braknie nam 1 gola do awansu np. Dodam ze moja opinia nie jest po to zeby komus wbijac szpilki w dupe tylko takie akcje powinne konczyc sie przynajmniej strzalem na bramke jeszcze do tego gdy maja autostrade i moga bramkarza pytac gdzie uderzyc i jak mocno. Sam mecz oceniam na plus i mily byl dla oka. Wiem ze czepiam sie no ale takie cos denerwuje. Jak urazilem to sorki

2

@MaTt_BarcaFan nie martw sie. Do tego tez moze dojdzie zaraz. Jak firmy zaczna bankrutowac na potege to bedziesz widziec jaka bedzie wojna

0

@SirChuck to dopiero 1 mecz po dymysji zarzadu, chyba nie ma co pompowac nie potrzebnie balonika ?

0

@zibiku nie mow hop. Sodówka zawsze moze do glowki uderzyc

11

@mattinhoziomek no jak szamani nadal sie modla to co zrobic.... dlaczego ma na niego liczyc skoro niewiadomo czy jak on nie wyjdzie kiedys z samochodu do sie kontuzji nabawi

0

Ale Fati za te akcje tak bez honoru powinien dostac po łbie... zachowal sie jak dupek wg mnie..

1

@NGTRX bo tam sa sedziowie ktorzy w to potrafia. A w LL nawet gdyby byly wszystkie technologie to nadal by kaleczyli

0

@BarcaInfo a nie ma teraz ze sponsorem jest jakis browar ? Co nie bedzie jak z Fatim xd

0

Brakowalo mi dzisiaj Dembele na PS i Ansu na LS... szkoda ze znowu sie nie doczekalem. Mam nadzieje ze Dembus sie nie polamie i Koeman zaszczyci nas takim ustawieniem

0

@Przemek2323 w szpitalu. Nie smiej sie bo wlochy zawsze mialy zelazny mur. Ale kontuzji nie przejdziesz.

4

Japitole.. ten Fati to tak spieprzyl.. szkoda.

2

Kto to komentuje na polsat sport ? Bosche jaki placek.. ansu przy pilce a ten krzyczy Dembele... barca dostala karnego a ten ze koniec marzen. Co to za magik

0

@lukasz159 no raczej tak skoro wszedl

0

@ksobi no w sumie w 2 strone przepadnie xd

0

@Ramos9248 mecz z Bayernem, albo demony z rzymu to tez byl dosc ciekawy horror

0

@FilipeX obojgu kupic bilet do tupolewa w 1 strone.

2

@moleux on na LS bedzie.... szkoda ze na LS nie ma Fatiego a na PS Dembele..

0

@kuz oj tam. Nasze cyrkowe stroje to dopiero potega

0

@Tomo1989 gra on co ? Bo cos cicho sie zrobilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?