Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz jak ma byc krotko i zwiezle. To Font (chociaz jego opcja tylko z Xavim nie powala, ale mimo wszystko on). Laporta nie bo juz byl i tez mial swoje za uszami wiem ze za jego kadencji byly najlepsze czasy Barcy ale tez bylo zlote pokolenie w klubie
2
Przeciez Bartek mowil ze kasa jest i z kasa nie ma problemu, a tu taki strzal. No no Bartek piekny kur jestes, piekny.
0
@paweldunajecfcb pocalunek Posjedona xd
0
@Pilka_jest_okragla ciekawe czemu
2
@Gomess szaman jest jeszcze bez pozwolenia na gre jak ci o to chodzi
2
@Janiama dzisiaj juz byla tu wzmianka ze moze nawet 4tyg
0
@DamianPSV no i nie jeden chcialby dostawac takie łomoty xd. Real gral w tamtych latach 4 finaly z tego 3 pod rzad i wszystkie finaly wygral. A my dostajemy łomoty ze az boli
0
@Simon_1899 wiem no ale co poradzisz ?
0
@clyde ulzyj mu w cierpieniu a napewno nastepnego tez pokochasz
3
@Tomo1989 tymczasem Jarek stoi czyta i "kto to ten Bartomeu, moze sie nada" xd
1
@Pilka_jest_okragla za tyle to on transport zalatwia gosciom.
0
@DejMian111 @Survier wiem ze to glupio zabrzmialo ale gdyby Ansu taka maniane odwalil przy stanie 1-0 po czym Juve jakas akcja wyrownuje mecz ? Nie wkur*ilibyscie sie ? Wiem ze wynik byl przesadzony. Ale gdy dostaje taka piłe to jego pieprzonym obowiazkiem jest przynajmniej strzal na bramke a nie podawanie do Braitwhita ktory mial 2 rywali na plecach... i to w dodatku jeszcze podanie nie celne. To samo mozna rzec o Dembele gdy dostal podajrze 2 patelnie a ten na hama szuka Messiego zamiast kropnac z 1 na bramke. Wszyscy wylewaja pomyje na Griezzmana bo patelni nie wykorzystywuje bo trafil w slupek czy uderzyl przy slupku a ci mlodzi w takich sytuacjach dali tak samo dupy jak Griezzman. Oby kiedys takie cos sie nie zemscilo i nie braknie nam 1 gola do awansu np. Dodam ze moja opinia nie jest po to zeby komus wbijac szpilki w dupe tylko takie akcje powinne konczyc sie przynajmniej strzalem na bramke jeszcze do tego gdy maja autostrade i moga bramkarza pytac gdzie uderzyc i jak mocno. Sam mecz oceniam na plus i mily byl dla oka. Wiem ze czepiam sie no ale takie cos denerwuje. Jak urazilem to sorki
2
@MaTt_BarcaFan nie martw sie. Do tego tez moze dojdzie zaraz. Jak firmy zaczna bankrutowac na potege to bedziesz widziec jaka bedzie wojna
0
@SirChuck to dopiero 1 mecz po dymysji zarzadu, chyba nie ma co pompowac nie potrzebnie balonika ?
0
@zibiku nie mow hop. Sodówka zawsze moze do glowki uderzyc
11
@mattinhoziomek no jak szamani nadal sie modla to co zrobic.... dlaczego ma na niego liczyc skoro niewiadomo czy jak on nie wyjdzie kiedys z samochodu do sie kontuzji nabawi
0
Ale Fati za te akcje tak bez honoru powinien dostac po łbie... zachowal sie jak dupek wg mnie..
1
@NGTRX bo tam sa sedziowie ktorzy w to potrafia. A w LL nawet gdyby byly wszystkie technologie to nadal by kaleczyli
0
@BarcaInfo a nie ma teraz ze sponsorem jest jakis browar ? Co nie bedzie jak z Fatim xd
0
Brakowalo mi dzisiaj Dembele na PS i Ansu na LS... szkoda ze znowu sie nie doczekalem. Mam nadzieje ze Dembus sie nie polamie i Koeman zaszczyci nas takim ustawieniem
0
@Przemek2323 w szpitalu. Nie smiej sie bo wlochy zawsze mialy zelazny mur. Ale kontuzji nie przejdziesz.
4
Japitole.. ten Fati to tak spieprzyl.. szkoda.
2
Kto to komentuje na polsat sport ? Bosche jaki placek.. ansu przy pilce a ten krzyczy Dembele... barca dostala karnego a ten ze koniec marzen. Co to za magik
0
@lukasz159 no raczej tak skoro wszedl
0
@ksobi no w sumie w 2 strone przepadnie xd
0
@Ramos9248 mecz z Bayernem, albo demony z rzymu to tez byl dosc ciekawy horror
0
@FilipeX obojgu kupic bilet do tupolewa w 1 strone.
2
@moleux on na LS bedzie.... szkoda ze na LS nie ma Fatiego a na PS Dembele..
0
@kuz oj tam. Nasze cyrkowe stroje to dopiero potega
0
@Tomo1989 gra on co ? Bo cos cicho sie zrobilo