Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arn3th ja juz zapomnialem kiedy ostatni raz w finale PK widzialem Real czy Atletico. Niewiem czy to juz nie ponad 5 lat.
0
@Cwaniak4 obstawiam (z bolem serca) ze mimo wszysyko i tak z grupy wyjda. Inter zawalil sprawe, bo nikt u nich w grupie nie ma kompletu punktow po 2 kolejkach, dlatego biali nadal maja szanse nawet na 1 miejsce w grupie
1
@grejtxkrzychu jedyne czego wedlug mnie brakuje to czasem braku koncentracji w obronie oraz faceta ktory stalby w polu karnym przeciwnika (gdy nasi ribia akcje) i mieszal im w szeregach, oraz skutecznosci. Widac ze atakow jest wiecej i sytuacji ale brakuje tej kropki nad "i". O ile bylem za tym aby Suareza sprzedano to teraz nam brakuje wlasnie takiego typa ktory by robil zamęt. Szkoda ze Bartek przespal okienko w 2019 roku bo mogli kupic "nastepce" Suareza i teraz wydaje mi sie ze nie byloby wiekszych problemow z strzelaniem goli ale Valdek i Setien nie mieliby na tyle wielkich jajec zeby stawiac na "nastepce" Suareza tylko chlop by gral jakies 5minutowki albo wtedy gdy Lusi mialby kontuzje. Dlatego z jednej strony dobrze ze nie kupili a z drugiej zle bo nie ma 9. Zobaczymy czy gra bedzie taka sama jak Koeman postanowi posadzic Messiego na ławce bo takiego wariantu jeszcze nie ogladalismy za czasow jego trenowania.
1
@FafitFCB o ile nie wyleci z boiska po 20minutach
0
@Herbert bylo za mocne bo Neto biegl w kierunku pilki dlatego bylo za mocne. Gdyby wyczekal uwazam ze ta by sie to nienskonczylo. Ale to tylko "co by bylo gdyby"
2
@Mroziu z tego co pamietam to miejsca od 1-3 plus zwyciezca PK. Jak mnie pamiec nie myli to jakos tak to bylo
1
@Survier jakos tak. Tylko ze Davidek podobno chce 25 na kontrakcie. Czyli jakies 12 na łape mowa o Hiszpanii
0
@Herbert nie zawinil. Po co Neto wybiegal ? To Neto nie wytrzymal i zaczal biec w strone Pique . Gdyby Neto nie obsral zbroi i poczekal az mu Pique poda to by nie bylo tego wylewu jakim zaszczycil nas Brazylijczyk
8
@Ksyku262 wspolczuje szczerze. I zycze zeby wszystko wam sie poukladalo. Nie po to czlowiek czekal 9miesiecy zeby teraz przezywac jakis szok. Jeszcze raz zycze powodzenia i wytrwalosci
6
@barcelonaLM smieszne ogolne jest to ze ten syf znowu jest wyciagany wtedy kiedy kibice staraja sie zapomniec co sie wydarzylo pod jego wodza. Nie rozumiem po co grzebac w gownie. Bylo minelo trudno powinnismy zapomniec a nie kopac w gownie po to zeby nadal smierdzialo a inni z tego robili teorie spiskowe
1
@BarcaInfo to byl ten sezon w ktorym Barca dostala 7 paczek od Bayernu w 2 meczu ? A Real dostal od BVB ?
0
@Ansufati123 nie ma opcji. On ma 28 czy 29 lat. Takze podejrzewam ze poluje na jak najwieksza kase bo pozniej jak bedzie grac nadal to juz bedzie dostawal tylko mniej. Takze mi sie wydaje ze to jest dla niego ostatni moment zeby wyciagnac maksa na kontrakt 3-5letni bo pozniej tak jak pisalem bedzie tylko mniej
7
nie oszukujmy sie, ale na Alabe nie mamy szans (bo nie ma kasy) co z tego ze przyjdzie za darmo jak bedzie chcial pokazna sumke na kontrakcie.
0
@Tatazolwinia czemu tak uwazasz ?
1
bo on juz byl na samolot do Anglii spakowany a ci go przyspawali.
0
@Ronnie1992 no tak bo Puig nam wygra mistrza... po za tym jak co mecz gramy Busim i FdJ ? Przeciez zaczal juz Pjanic wchodzic. Ofensywa ciagle jest w rotacji (procz Messiego) do Puiga nie ma miejsca w 4231
0
@Fawrf to ze nie mial ciagu na bramke to nie znaczy ze z 3m nie powinien strzelac na bramke.
0
@Kz1234 Monster Trio w srodku pola. Tesknie za tymi czasami xd
1
@foczkyyyhg wpadki sie zdarzaja najlepszym. Wczoraj zasluzyli na zwyciestwo ale brakowalo kropki nad i
4
@Ronnie1992 czyli Puig bedzie lekarstwem na slabe wyniki ? Rozumie Xkur*aD
1
@ArcziArtt szambo zaczelo sie wylewac juz wczesniej tylko bylo troszke odpompowywane zeby nikt nie zaczail ze jest zle
0
@_Specjalista powiem szczerze, ze w LL jeszcze wierze to jest do nadgonienia
2
@_Specjalista przypomina sie slynny mecz z Celtkiem tylko ze Barca wtedy przegrala
3
@Catalanian1991 patent ? Zabunkrowac sie w 16 i niech przeciwnik sobie gra ? Faktycznie patent..
0
Dlaczego nie strzelaja z dystansu.... jprdl
0
@333tricampeones333 gdzie Dembele o Lenglet wszedl ?
0
@RadekACCA dobra, ochlon xd. Moje zdanie jest takie ze Laporta juz byl i moze teraz ktos nowy. Nic wiecej xd. Wracajac do Laporty to po dzis dzien niewiadomo po co byl sprowadzony Keirrison.
1
O taka ofensywe walczylem. Szkoda ze Dest szansy niendostal....
0
@RadekACCA wymieniles wypaly, a dlaczego pominales niewypaly ? Keirrison Chygrynski Hleb itd itp ? Nie ogarniam dlaczego ludzie posluguja sie tylko pozytywami. Wiem ze grali juz przed. Ale ja mowie ze Laporta byl w erze ZŁOTEGO POKOLENIA czyli wtedy kiedy wszyscy byli w swoim prime mozna powiedziec.
0
@draxidox warka radler z setka w srodku. I mozna ogladac. Moze to brzmi dziwnie ale dobre to jest xd