1

@pafcioxxx moze sie doczekasz dzisiaj jeszcze

1

@bari_94 ale na 2-1 wbili

3

@FC1899Barca zamiast Pepa to Ferguson. Pep mial najlepszy okres w Barcy czylu 4lata a my tu mowimy o 19 latach gdzie United z Fergusonem rzadzilo PL

3

@WaFen serio ? Oni beda patrzec przez pryzmat wygranych LM bo to najwazniejsze trofeum klubowe jakby nie patrzec. I napewno nie veda patrzec na to ze Barca wygrala PK wiecej razy niz Real czy LL

1

Ale szok. A chcialem napisac jak pojawily sie przewidywane sklady czy Koeman posadzi Albe i da szanse Firpo xd ale z Braitwhitem zaskoczyl i to fest

0

@Naturopata sprzedac Griezmanna ktory obecnie bedzie warty z 50-70baniek patrzac na forme za Haalanda ktory ma mega forme i BVB zawoła 150baniek na starcie xd mądre nie ma co tylko bic brawo. Nie ogarniam jak mozesz pisac takie pierdoly wiedzac ze klubowa kasa jest zrujnowana no ale nie wnikam xd

3

@Barcaa12 a co ty masz z ta kasa ? "Pilkarz za 120mln" a to Griezmann te cene ustalił ? Czy ciotBartek zaplacil klauzule ktora ustalil zawodnik z klubem ? Bo czegos nienrozumiem. Czasami czytam te komentarze i czytasz tylko "a bo Griezz za 120, aaa bo Dembele za 105 czy ile to tam bylo, a bo Cou za 140 " przeciez to sa kwoty ktore podaly kluby (badz klauzule jak w przypadku Griezza) a na te kwoty ciotBartek przystał wiec o co chodzi ? Gdzie tu wina pilkarza ze tyle kosztowal ? Tu jestvtylko i wykacznie wina Bartka ktory na to sie zgodzil zamiast negocjowac

0

@TorSeV obstawiam ze Mingueza bedzie bardzo zmotywowany zeby pokazac sie z dobrej strony

0

@LaSagradaFamilia dokladnie. O 23 ma przemawiac jegomość. Ciekawe czy ten kibel rozwali do konca czy jednak bedzie tam cos gadal ale nie wbijał szpilki

0

@BarcaInfo to jest ten pilkarz ktory nawet nie zostal oficjalnie zaprezentowany ?

2

@mikokarla przynajmniej sezonowcy nas opuszcza bo tego tutaj za tyle jest

0

@NeroTFP bo Pedri na skrzydle tez moze grac, w Las Palmas tez gral na skrzydle czasem

0

@Comentateiro wszystko fajnie pieknie napisane, mozna sie zgodzic ale teraz spojrzmy na to tak (nie atakuje cie zeby nie bylo tylko chce wiedziec jak to widzisz Ty). Klub w rozsypce kasy na transfery nie ma i masz w klubie Cou Griezza Messiego i Pedriego (docelowo wypisalem ich bo jakby nie patrzec kazdy na tej samej pozycji) o ile Fati na LS i Dembele na PS, przyjmujac ze tez jestes zwolennikiem formacji 4231 to jak ich ustawisz ? Oczywiscie mozesz skorzystav z formacji 433. O ile bramke mamy obsadzona i obrone tez to tylko chce widziec jak ustawisz pomoc i atak w tym zestawieniu jakie ci podalem.

0

@poskus nie to ja az takiego mentalu nie mialem. Gdy mialem okazje sie wyspac to wolalem sie wyspac i pozniej zobaczyc skroty hehe

0

@ghost9612 to skoro tak jest to dlaczego nadal dzierży opaske kapitanska ? Skoro nadal te opaske ma to jego pieprzonym obowiazkiem jest reakcja na wydarzenia ktore dzieja sie na boisku. Jak druzyna traci 1 gola to on powinien byc 1 z poerwszych ktory daje sygnal do odrabiania strat a nie glowka w dol i taniec chodzony po boisku. Skoro zmusili go do zostania w klubie to z tym sie moge zgodzic ale napewno go nie zmusili do tego aby nadal byl kapitanem to jest taka drobna ale jak znaczaca roznica. Kontrakt mial wazny ? Mial, to ma grac a nie oceniac czy w zarzadzir jest dobrze czy zle

0

@kejdzi dzwiny to jest pomysl budowy skladu wokol pilkarza ktory ma 33 lata.

0

@poskus no ja wstawalem tylko jak do roboty nie musialem isc albo jak sie jeszcze uczylem a wiedxialem ze do szkoly nie pojde. No ale niewiem czy to mozna nazwac kibicowaniem hehe.

0

@slayer no widze tylko jak popatrzysz na caloksztalt to porownales malucha do mercedesa d9brze ze oparles sie tylko na tym roku.

0

@poskus ja nie mam swoich faworytow. Jestem niedzielnym kibicem. Tez NBA duzo nie ogladam bo w nocy leci tylko skroty jakies ogladam ale moge powiedziec ze LAL przez pryzmat KB, LAC za czasow Paula i Griffina.

0

@poskus czemu Portland ? Dlaczego kibicujesz akurat im ?

3

Jaki ten Ibra to kozak.

0

@liberoFCB dziwisz sie ? Mecze co 3-4 dni plus repki gdzie tez graja co 3-4dni. A to dopiero Liga i LM zaraz do tego zacnego grona dojdzie PK i SPH w jakies Kambodży nie ma co sie dziwic. Dlatego ja obstawiam ze w tym roku mistrz w LL bedzie nie spodziewany czytaj ktos inny oprocz Atleti Real Barca (o ile Atleti moze jeszcze ugra tak Real czy Barca raczej nie)

2

@slayer ale zes porownal xd

1

@SkN tu chodzi o frustracje poniewaz zawodnik z opaska kapitanska nie reaguje nie daje sygnalow, mozna powiedziec nie robi nic. Jak druzyna traci gola to on powinien byc 1 ktory daje jakies sygnaly do atakow jako reaguje tymczasem on glowka w dol i spacerek. Szanujmy sie ale poki co nasz pseudo kapitan wiecej pluje nam w ryj niz gra ja przynajmniej takie wrazenie odnosze, odnosze wrazenie jeszcze ze polowa siebie on juz jest w samolocie do Manchesteru i ma poprostu wyebane na to wszystko

0

@Kwiatek1899 akurat jestem za zeby odszedl. Ale cos czuje ze jak odejdzie to dostanie nowych sił i motywacji

0

@darek60 covid-19

0

@SinMistico a po co ma ryzykoeac az tak bardzo ? Podejrzewam ze gdybysmy wygrywali to by dal mlodemu szanse

0

@Avatarr a kto na LS ? Fati z tego co wiem to kontuzja

0

@nabial Blad bramkarza w 90%. MaTS niepotrzebnie wychodzil mogl wracac do bramki obok Pique jeszcze jest Lenglet ktory wracal za akcja i bylaby szansa ze zatrzyma Carrasco

0

@Uukasz_93 to nie ogladaj. Im mniej takich (musialbym obrazliwe slowo w to miejsce wpisac ale lepiej nie) "kibicow" jak ty tym lepiej sie bedzie na tej stronir czytac komentarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?