0

@neeed czemu uwazasz ze Griezz to klocek xd

0

@ShawnC badzmy szczerzy. Nad sprzedaza Suareza powinni myslec jakis rok temu gdy Griezz przychodzil.

1

@neeed kibice na białej tlumacza sie tym ze hamburgera zagryza chipsami

0

@mikokarla ogolnie rzecz biorac to wszystko je wazne co Bartek spieprzyl

1

@Avatarr cos czuje ze na Ferncvaros wyjda

1

Komentarz usunięty

1

@Naker no i co z tego ze wtedy wiekszosc na tej stronie chciala Barto ? Ta wiekszosc na tej stronie i tak w glosowaniu nie brala udzialu i tylko gadali co im sie na jezyk nawinie i podejrzewam ze spora czesc tych kibicow nawet nie wiedziala wtedy co to socios

1

@Cobra303 ape ty zauwazyles ze kontuzje Lengleta czy Pique to nie bylo z przeciazenia czy cos, tylko po kontakcie z innym zawodnikiem ?

0

@tobiasson92 dzis to gdzies czytalem ze w Chelsea na 7 czy 8 lat gry mial 12 kontuzji z tego chyba zadnej takiej co go wykluczyla na wiekszosc sezonu czy nawet na polowe sezonu.

6

@Laza tylko ze w tych sytuacjach co przedstawiles tez jednak trzeba sie tam umiec znajdowac (mowa o golach z akcji) a karny tez trzeba umiec strzelic

2

@catalanian09 ja pojde dalej i zaryzykuje stwierdzeniem ze napewno zagra w srode. Przy jego dorobku minutowym spedzonym na boisku byloby to nawet wskazane

0

@Ansufati123 przeczytaj artykul raz jeszcze. Albo ci pomoge. Mingo i Comas nie sa zgloszeni do LM i trener nie moze ich wystawic. Tylko w LL moze

0

@MesQueUnClub_87 tylko pytanie gdy kupia Garcie to np Mingueza czy inni z Barcy B dostana szanse, bo poki co Mingueza pokazuje ze mozna na niego postawic. Patrzac na to ze Araujo zaraz wroci no i szaman plus Lenglet o ile faktycznie ma tylko miec 10dni pauzy to juz masz 3 ŚO 4 Śo bylby Mingueza a gdyby kupili Garcie no to Mingueza sobie nienpogra no chyba ze Szaman znowu odpadnie

1

@Avatarr ale czy Szaman juz jesg gotowy ? Niby trenuje z calym zespolem ale jakos cicho na temat zielonego swiatla dla niego

1

@Yosemite a z tego co pamietam to przed koncem tamtego sezonu tego trenera Milanu mieli zwolnic ?(niewiem czy dobrze pamietam ale kojarzy mi sie ze takie wzmianki byly)

1

@neeed tylko jakim zawodnikiem jest Costa a jakim nasz Braitwhite heh

1

@neeed racja. Ale moze cos byc z tym ze potrzebuje kogos przed soba. Moze Koeman znalazl na to jakis sposob zeby to poskladac.

0

@Rewolucja123 gdyby skutecznosc go nie zawiodla to pewnie ocene 7+ by sie zalapal i przypudrowalby troszke te straty, a tak to skutecznosc kulała+ straty to jakies 5-5,5

3

@Encore dalej mnie to smieszy jak kibice wieszali psy na Wengerze, a on rok w rok wyciagal z tego co mial maksa.

0

@Sulimo nie przypomina takiego Ramosa ? Zarosniety, dlugie wlosy xd

0

Trynkiewicz spalil xd

0

Czemu gola nie ma ?

0

@lucas/catalan ok. Dzieki

1

Ale szpital na Śo

0

@lucas/catalan co sie stalo ?

0

@Tasde Pedri gra co mecz. Akurat wedlug mnie te spotkanie nie bylo najlepsze. O ile ze zmiana Pedriego sie zgadzam o tyle tez wolalbym zeby ktos inny dostal szanse a nie Busi...

2

@elPatrico sport365.sx

0

@ObiektywnyKibic121 @Rewolucja123 tak, ja tez uwazam ze gra dobre zawody ale mi glownie chodzilo o te akcje ktora wyzej przedstawilem. @lukas992 no wlasnie niewiem nienumiem teraz sam stwierdzic

0

@lukaszbrk ja bym na to nie liczyl. Ma swoj moment ale wedlug mnie nie na dlugo

0

@Rewolucja123 @ObiektywnyKibic121 jak poki co oceniacie Mingueze ? Rywal niby nie wymagajacy. Ale gdyby ten gol padl z poczatku meczu gdzie byla wrzutka z boku i pilkarz uderzajacy przeniosl pilke nad bramka to na czyje konto leciala by wina bardziej ? Bo wedlug mnie modzian troszke nie ogarnał w tej akcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?