0

@caminero czyli wydane pieniadze na Bombelka Cou Griezza to to sa transfery na miare Eibaru czy getafe ? Bo jak dla mnie kasa wydana na Desta poki co zle wydana nie jest, gorzej z Trincao

0

@Crema Catalunya poprostu Bartek zamiast rzucic siłe (kase) na obroncow majac w pamieci kontuzje Umtitiego i to ze Pique mlodszy juz nie bedzie i kupic de Ligta jak byl do wyciagniecia w pakiecie z FdJ a nie kupowac 20stu zawodnikow na 1 pozycje...

0

@Crema Catalunya ok, zgadzam sie. Musisz tez wziasc pod uwage to ze nie kazdy trener bedzie stal przy lini i klaskał jak Zidane czy darł ryja jak Klopp czy kopał rzucal skrzynkami z piciem jak Mourinho kazdy ma swoj styl ze tak powiem. Popatrz sobie np na Oscara Tabareza (wiem, facet juz starszy i pod kosturkiem) ale tez wiekszosc meczu siedzi. Taki maja ze tak powiem swoj styl. Koeman tez w trakcie meczu przekaze swoje wskazowki, ale na bledy indywidualne nic nie poradzi. Mi akurat to nie przeszkadza jak on sie zachowuje w trakcie meczu. Najwazniejsze jest to co robia zawodnicy. Zawodnicy grajacy w takim klubie, wlaczacy o wszystkie puchary w sezonie powinni w trakcie meczu sami wyciagac wnioski swoim doswiadczeniem. Ja juz pisalem gdzies dzisiaj ze druzyna miala wczoraj ponad 20 strzalow na bramke i z tego 8-10 celnych i zobacz ile wczoraj bramkarz Cadiz wyjal chociazby strzaly Braitha Pjanicia czy Griezza. Koeman nienporadzi na to nic ze ci panowie nie wykorzystali tego a Lenglet na 2-1 z Alba zachowali sie jak juniorzy. Nie ma sie co oszukiwac. Sytuacje byly ? Byly. Wszystko bylo. Zawiodla skutecznosc (nie 1 raz) i oczywiscie obrona. Wczorajszy przegrany mecz w 100% na konto zawodnikow przez bledy

0

@mat32 a wiesz co jest nie tak skoro co chwile przegrywamy ? Bledy indywidualne zawodnikow. 1 porazka bodajze z Realem 1 gol dla Realu bledy, karndy dla Realu blad Lengleta. 2 porazka z Atleti gol na 1-0 blad Pique i MaTSa wczoraj bledy. Koeman nie ma na to wplywu ze zawodnicy grajacy w takim klubie popelniaja takie babole

1

@adi89rg a byl taki mlody holender w Ajaxie na ŚO donwyciagniecia... to nie... szkoda

2

@Crema Catalunya jest beznadziejny start to racja zgadzam sie z toba ale czy to wina Koemana ze obroncy popelniaja takie bledy ? Sam dobrze wiesz ze na starcie sezonu Koeman mial Pique (bez formy) Lenglet (gra w kratke) Umtiti (szamani i te sprawy plus kontuzja) mlody Araujo (ktory jako jedyny trzymal rowna forme ale pozniej kontuzja), do tego dochodzi januszostwo Bartka i pandemia czyli brak kasy na zawodnikow. Uwazam ze Koeman zle druzyny nie poukladal a to jak tracimy gole to to tylko przez indywidualne bledy zawodnikow tak jak wczoraj 1 blad Mingueza drugi blad Alba z Lengletem no na to napewno Koeman nie mial nie ma i nie bedzie mial wplywu bo to ze zawodnik popelnia indywidualne bledy nie jest wina Koemana a gra tym czym po sobie zostawil zarzad czyli ta smieszna rewolucja skladu bo smiecBartek zapowoedzial wielka rewolucje w dobie pandemi i problemow finansowych i myslal ze wyda kolejne 100-200baniek na solidnych grajkow oddawszy Vidala Suareza i Rakiticia aha i Rafinhe za FRYTKI. Do Koemana nie mam rzadnych zarzutow bo dostal klub w rozsypce ktory dostal 3x z rzedu wpier w LM i robi co moze tym co zostawil/kupil smiecBartek

1

@Jamiro dokladnie. Jestem tego samego zdania. Tylko ze de Ligt nie chcial grzac ławy a do Valdka liczyl sie tylko Pique i Lenglet/Umtiti. Dramat kurła...

0

@ObiektywnyKibic121 mieli ponad 20 strzalow na bramke i bodajze 8-10 celnych, takze cos sie dzialo nie mozna mowic ze nie probowali i tez nie mozemy zapomniec ile razy bramkarz rywala wyjał pilek...

0

@GeneralXavi no najwyrazniej Pjanic jest gorszy od Busiego skoro to on caly czas gra w parze z de Jongiem. Uwazam ze na wczorajszego rywala potrzebowalismy jeszcze jednego zawodnika grajacego do przodu. Uwazam ze ktos z dwojki FdJ Busi powinien wczoraj nie grac i powininen zagrac Alena lub Puig zeby wiecej sie dzialo z przodu. Ogolnie wczoraj ofensywa nie miala ognia za malo ruchu no ale nie ma czego sie spodziewac skoro przecienicy grali w 10 na 16m... nienawidze takich zespolow co tak skrupulatnie sie bronia takie 2 getafe.. a najgorsze jest to ze taki futbol potrafi byc cholernie skuteczny bo wystarvzy jakis glupi blad przy stalym fragmencie gry czy wylew taki jak wczoraj i murarze zdobywaja gola, po czym zespol przechodzi na autobus totalny

2

2 wylewy i 2 gole do tego autobus na calego... nienawidze takich meczy... nienawidze jak druzyna ma ponad 20 strzalow na bramke i tylko 1 gola... szkoda.

1

@GeneralXavi jako jedyny gral za plecy i posylal prostopadle podania jak np te do Desta ktory strzelal lewa noga obok slupka. Na tle wszystkich pomocnikow Busi byl wczoraj najlepszy

10

@kaamil1910 a kogo mial dac na ŚO ? swiezo po kontuzji Araujo ?

6

@Avatarr ok. Pusc sobie mecze Bayernu i Live i zobacz ile razy gral na LS

4

@masik86 chyba Valladolid bo sam sie zastanawiam xd

0

@ObiektywnyKibic121 tylko ze taki Futbol jest najgorszy do ogladania, a najgorsze jest to ze ten futbol czasem jest cholernie skuteczny...

1

@Rewolucja123 sie uwzieli na tego Busiego. Rakiticia juz nie ma Roberto kontuzja to zostal Busi hehe

0

@Bartek22 ja bym jeszcze Griezza potrzymal. Mial za dobre mecze wiec moze cos ukłuje. Oni graja bez skrzydlowych. Mam nadzieje ze Koeman posadzi np Cou i wpusci Bombla oraz postawi bardziej na ofensywe jeszcze zeby oskrzydlac

0

@Avatarr taki jaki Koeman wystawil tylko Busiego bym posadzil (patrzac oczywiscie na to ze sa kontuzje itd czyli w obronie nie mam wyboru) no i Dembele staralbym sie gdzies upchnac

1

@Avatarr gdyby bylo tak jak mowisz ze boi sie usadzic swiete krowy to by ich nie zdejmowal w polowie meczow

0

@polokola sport365.sx (transmisji pojawia sie krotko przed meczem)

0

@pafcioxxx watpie zeby teraz na Barce to wystarczylo. Przeciwnikow wybitnych nie mieli ale gra sie lepiej kleiła. Ciekawy jak zagraja z lepszym przecienikiem

0

@endriuuu2 albo poprostu mu nie siedzi. Ale wkoncu trafi i znowu bedzie mial jakas seryjke gdzie bedzie ladowal z wolnych

0

@MaŁolat po 1 u nich na stadionie nie gral CR bo watpie zeby on byl 3x na spalonym jak Morata. Gdyby CR bylbw miejscu Moraty pewnir z tych 3 spalonych jakie mial Morata, Ronaldo by na spokojnie zdobyl gola. A teraz na CN przyjedzie CR wiec to roznie moze byc.

0

@Nocturno teraz jest tak ze kazdy na start chcialby cieplutkie krzeselko na dobrej posadzie i zarobki 5tys+ na start xd

0

@sintesox jak sobie cos wybierzesz z tej listy co ci podalem to mozesz dac znaka i mozemy podyskutowac hehe

0

@MaŁolat niewiem. Obrona od poczatku sezonu za solidna nie jest. A to ze teraz bylo na 0 z tylu to nieznaczy ze zaraz obrona jest lepsza bo jakosc przeciwnika tez nie byla za wysoka

0

@MaŁolat o pietruszke ? No tak przeciez mozemy jeszcze z grupy wyjsc na drugim miejscu

2

@blaugrana1980 nie wazne jak zaczynasz wazne jak skonczysz. Oby koniec byl z happy endem

1

@MaTt_BarcaFan nie po to Cou odpoczywal zeby teraz nie grac

1

@barteq jak po co ? Odpoczywal w LM to teraz napewno bedzie grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?