2

@Coutinho007 my im podarowalismy 3 gole. Araujo i Lenglet stali obok siebie jak McKennie strzelal. Dla mnie to wszystkie bramki sa podarowane, zreszta tak samo jak z Cadiz czy Atleti

0

@wojopancer jasne ze nie. On jest obronca od x czasu wiec wie co ma robic na boisku. Trener moze mu zwrrocic uwage ale na to co dany zawoenik robi na boisku trener nie ma wplywu bo bledy popelnia pilkarz a nie trener. To tak jakby byl niewiem dobrym ksiegowym czy jak popatrzymy bardziej na fizyczne roboty spawaczem robisz jakas wazna robote i ja spieprzysz to to wina szefa ? Czy twoja ? Szef ci zleca taka i taka ribote i masz sie z niej wywiazac najlepiej jak mozesz. A ten Lenglet smieszny obrosl w piorka bo pozycja byla nie zagrozona jak Umtiti byl polamany. Oby ten Sam sie nie polamal i Lenglet troszke odpoczal.. bo to jest dramat

0

@Naturopata a jak mu wytlumaczy a on nadal robi te same bledy ? Czyli mamy zatoczone kolo macieja bo obronca nie potrafi uzyc glowy

0

@Pewex czemu niby graja bez bramkarza ? Bramkarz zawsze bedzie mial ciezko (obojetnie jakim kozakiem by nie byl) jak obrona popelnia juniorskie bledy

0

@Elprofesorxx mamy dziury w obronie a ty stawiasz na Lengleta i Pique ? Przez ktorych stracilismy najwiecej goli i stracilismy najwiecej pkt ? Xd. Dembele powinni sprzedac. Goscia i tak wolno wprowadzali do gry a i tak sie polamal. Skoro ma byc rewolucja to powinni sprzedac zawodnikow za ktorych powinni postarac sie duzo wyciagnac i zakupic zawodnikow za male pieniadze grajacy dobrze plus la masia. Po pandemi to juz nie bedzie to samo co przed ze w klubach bylo duzo kasy i dalo rade rewolucje zrobic w 1 maks 2 okienkach teraz to bedzie trwalo latami. Za nim Barca wejdzie na dobre tory potrwa jeszcze kilka lat

1

@masq no wiesz do gry bez skrzydlowych teraz bedziemy musieli sie przyzwyczaic bo kazdy ma kontuzje. A jednonogi Trincao narazie jeszcze nie zdal sobie sprawy gdzie gra

0

@Bicior tez uwazam ze bledy indywidualne ktore kosztuja nas w tym sezonie duzo pkt to nie zasluga Koemana tylko kopaczy

2

@Herbert tu chodzilo pewnie ze Messi wtedy strzelal czyli wykanczal akcje tylko ze nie dodali ze na posterunku stal 200letni Buffon..

0

@Herbert dlatego jest napisane ze "okazja bramkowa" tylko nie doszla celu

0

@Iberatista okazje bramkowa. Okazja bramkowa to taka gdzie mogl pasc gol a nie padl

0

@Harnas2 tylko ze Verma juz byl szklanka w Arsenalu. No dzieki naszemu cudownemu zarzadowi dali szanse chlopakowi dalej sie łamac... tylko juz w naszych barwach

0

@mkord ja wiem. Ale ten karny mogli przeanalizowac

0

@Nano22 kolega @Encore bardzo ladnie wyjasnil. On moze nic nie grac a i tak swoje zrobi. Dostal 2 szanse na gola, obojetbie czybto karny czy strzal dupa z 5cm i obie szanse wykorzystal

0

@MaziFCB tak masz racje. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. Ale skoro mamy czekac na jakas budowe druzyny to dkaczego co mecz praktycznie gra Busi czy FdJ ? Dlaczegobraz ich nie posadzi i da zagrac Puigowi z FdJ czy Aleni i Puigowi razem ? Skoro to jest sezon przejsciowy to niech probuje roznych nazwisk a nie w 70% tych samych.

0

@Cobra303 on napisal o caloksztalcie a nie o jednym meczu. Gdybysmy patrzeli tylko na pokedyncze mecze to nawet 2 mecze znalazlyby sie dla Griezza i Coutinho...

5

@BIGCULES ale reke Lengleta juz poszedl zobaczyc. Eh ze wtedy mu sie chcialo... dramat. Miec taka pomoc a korzystac z tej pomocy tylko w 30%... malo ktory sedzia wykorzystuje system Var przybajmniej w 80%

0

@Cobra303 pisze o niemocy strzeleckiej Suareza na wyjazdach LM. Wiem jaki on wtedy ogolem mial sezon. Ale to na wyjazdach jego bramki byly potrzebne a ich nie bylo

2

@cules100pro niewiem czy to nie jest zbyt wygorowane slowo nazywajac naszych defensywnych pilkarzy obroncami.. bo dla mnie to oni obroncami sa tylko na papierku a w rzeczywistosci to wyglada tak jakby dopiero z juniorki weszli w wiekszy swiat pilki

2

@MesQueUnClub_87 a ja nasze przeszle tercety ofensywne. REM,MSN...

1

@Rewolucja123 kazde stracone pkt w tym roku zawdzieczamy w 80 czy nawet 90% bledom indywidualnym.. to jest dramat

0

@Dankhog skoro uwazasz ze Ronaldo gra nie fair to dlaczego nie dopniesz do tego Messiego ? Ile razy (przed era Varu) on mial dotlniecie komara czy jego koledzy z druzyny i karne sie sypaly ? Prosze cie. Jak zarzucasz jednemu jakas gre nie fair to do tego wora dorzuc innych bo takich akcji nie mial tylko Ronaldo

0

@pele1282 jprdl ale kartoflisko. (Chodzi o murawe)

1

@Rewolucja123 czego nam brakuje w srodku pola zeby ten FdJ przypominal faceta z Ajaxu ? Wczoraj odnioslem wrazenie ze jak ten mlody Puig wszedl to i FdJ jakby gral troszke lepiej

0

@rafik300010 433 sie nie uda nie ma skrzydlowych, zreszta przy 4231 jest to samo. Koeman powiedzial na konferencji ze gdyby formacja byla problemem to by ja zmienil, czyli wychodzi na to ze formacja problemem nie jest a indywidualne bledy kopaczy

0

@Dankhog co ty pierdzielisz ? Jaka gra fair play w jego wykonaniu ? Sedzia odgwizdal karny to co mial zrobic ? Podejsc do niego i powiedziec ze karnego nie bylo czy co ? Bo wogole nienogarniam co ty chcesz mi powiedziec xd

1

@lucca87 racja, juve nie zagralo nic ekstra. Juve dostalo 3 prezenty i 3 wykorzystali. 1 bramka (naciagany karny), Ronaldo wykorzystal niedoswiadzczenie Araujo, 2 gol obroncy stoja obok siebie i nie wiedza gdzie jest pilka po czym MCKennie od niechcenia sobie strzela a 3 bramka prezencik Lengleta. Barca nie ugra nic poki jak tak dalej beda dawac prezenty przeciwnikom.

0

@Fawrf oj teraz beda rewanze takze moze byc jeszcze gorzej, a tym bardziej jak co mecz to wylew w obronie

1

@KamilZ Minguezie blad w meczu z Cadizem jestem w stanie wybaczyc. Malo ze sie poslignal to probowal ratowac sytuacje jak tylko mogl.. fakt efekte koncowym byl OG... o tyle w sytuacji z Lengletem i Alba nie jestem w stanie ogarnac jak tacy pilkarze z takim doswiadzczeniem potrafia sie zachowywac jak typowi juniorzy

0

@barteq o ile atak mozna jakos przetrawic to o tyle obrona to kryminal. Szczerze ? Jak mamy w meczach taka bezjajecznosc w ataku to wolalbym mecz skonczyc z remisem niz przegrac przez bledy indywidualne obroncow..

0

@Dankhog to zobacz sobie jakie ma statystyki bramek i rozegranych meczy. Niewiem dlaczego masz takie urazy do niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?