Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mlody829 doczytaj przepisy i nie siej fermentu jak tvp.
0
@Granto mo o kwocie transferu a nie o prowizjach hehe. Ale tak jak napisales pewnie ok. 100mln trzeba miec
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarcelona jedyny plus jest taki ze on ma tylko klauzule 75 baniek. Takze jakby jacys zawodnicy odeszli od nas za konkretna sumke to by pewnie dalo rady
0
@Kamiloza91 przeciez Haaland sobie z naszych obroncow worek treningowy zrobi jak dalej beda popelniac takie juniorskie bledy
0
@adukla czemu za wiecej mln skoro 75mln ma.klauzule
0
@masq nie trzeba bylo wciagac substancji oduzajacych xd
3
"... z ktorym w obecnej formie moze miec ogromne problemy". Szanujmy sie powinno byc tak "... z ktorym w obecnej formie nie ma zadnych szans czy argumentow na awans do dalszej czesci". Wiem ze w kazdym z nas kibicow zawsze tli sie jakis promyk nadziei ale na dzien dzisiejszy szanse sanpraktycznie zerowe
0
@Elprofesorxx tak ? O kurde. Nie wiedzialem. Miales inny nick ? Czy ten sam ?
1
@PJ777 bardzo dobry pomysl. Ale przyczepie sie tylko ze nie od 5 lat a od bodajze 3. W 2017 nas opuscil z tego co kojarze
0
@HERORICH2 w tym roku wyjatkowo szybko Liga Hiszpanska moze skonczyc LM. Jakby tak Real wylosowal RB Lipsk to prawdopodobnie kazda druzyna z Hiszpani skonczy zmagania na 1/8.. to bylby juz hit i kres LL w LM
0
@SonBarcaGoku fakt 8 nie bo teraz jest dwumecz.
0
@Jamiro racja.. bohater ktorego potrzebowalismy, ale na niego nie zaslugiwalismy. Dramat co ten okularnik zrobil z tym klubem
0
@FCBKUBANO prosze nie obraz sie ani nie bierz tego do siebie. Trzeba byc glupim zeby wierzyc w sukces tych ksiezniczek. Oczywiscie ja tez zawsze mam te iskierke nadziei no ale po tylu blamazach tego zespolu to juz czasami nie ma w co woerzyc.
0
@wsrh27 Busi poki co lepiej gra (jprdl jak to brzmi) niz Pjanic i FdJ razem wzieci... zawiodla mnie holenderska perelka...
1
@wsrh27 ale od kilku meczy lipa. I tego sie nie oszuka. Cierplisosc. Mlody ma potencjal dopiero 18 lat. Ale to za duzo zeby gral mecz od dechy do dechy
To jest normalne ze w tym wieku sa wahania formy
8
@Adamski69 hitem bylo wygrywanie w 1 meczu 4-1, 3-0 a dostac w rewanzu łomot odpowiednio 3-0,4-0. To jest BARCELONA
2
@wsrh27 mowimy o czasie terźniejszym czyli Pedri ma zjazd formy=ławka, dostaniesz swoje szanse ale musisz wrocic na wlasciwe tory. Pedri ma 18, Puig 21. Takze jak juz Koeman ma rzeźbic z tego co ma to grac powinni zawodnicy co na dzisiaj maja forme lub graja "coś"
1
@wsrh27 oczywiscie. W zadnym swoim poscie nie wyrzucalem swoich pretensji do Koemana. Ja wiem ze on rzeźbi ze spruchnialego pnia. Tylko pilkarze grajacy w takich klubach powinni sobie zrobic chwilke refleksji inzastanowic sie co oni w tym klubie robia skoro przez nich druzyna cierpi
1
@kewin oby. Szkoda sie męczyc. Mam nadzieje ze ich szybko wyjasnia i sie zacznie jakas rewolucja na powaznie a nie pudrowanie nieboszczyka
1
@kuz my to jestesmy juz na takim etapie ze gdzie dla nas jest podloga to dla innych sufit ale ze 2-3 pietra nizej
0
@iksajotien do laseczek ten komplet strojow jakos bardziej pasuje niz do naszych ksiezniczek (meskiej druzyny)
1
@wsrh27 Puig ma rywalizowac z Pedrim i Cou ? To w obecnej dyspozycji w.w dwojki Puig jest ponad nimi. Trener powinien stawiac na pilkarzy majacy forme wtedy zrobilaby sie rywalizacja w druzynie bo kazdy chcialby grac a graja tylko ci co maja forme.
0
@wsrh27 utrata punktow w LL jest wina w 70% obroncow w 30% atakujacych. Nie oszukujmy sie, Barca z takimi nazwiskami z przodu gdy traci zalozmy 2 gole to strzelała 4. Ogolnie utraty pkt na koncie obroncow i to jest bezdyskusyjne. Tylko pamietam ze kiedys Barca slynela z tego ze gdy obroncy mieli wylew padal gol dla druzyny przeciwnej to oni przewaznie umieli zareagowac i przewaznie zawsze bylo tak ze gdybstracili 1 czy 2 bramki to umieli zdobyc 2-4 bramki
0
@kuz skoro Inter jest frajerami roku to jak nazwac Barce dostawajac łomot w LM od 3-4 lat ? A w fazie pucharowej (jak sie nic nie zmieni) czeka nas kolejny hehe
0
@Triv44 BVB ? Haaland bedzie strzelal a Lenglet bedzie sie zastanawiac co.ma.robic xd
2
@neeed to samo chcialem napisac hehe. Kibice snia aby Barca wylosowala BVB chyba tylko po to zeby Haaland sobie statystyki nabil w LM przecieko nam do korony krola strzelcow
1
@FC1899Barca Chelsea ? Mloda krew zniszczy amigosow
0
@Pewex chodzi ci o to ze powinno byc 1-4-2-3-1 czy jak ? Bo nie rozumiem chyba xd
1
@messi564 4231 jest fajne jak masz takiego Goretzke czy Wijnalduma albo Kante ktorzy ZAPIERD*LAJA tam i spowrotem a nie to co te nasze ksiezniczki o 7 bolesci. W pilce nonej trzeba zpierd*lac, jak tego nie robisz to konczysz tak jak np Bayern z Barca w Lizbonie