Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arnold1234 i scenka jak spiewa hymn xd
0
@cat_r37 zacznijmy od tego ze na kompilacjach to nawet Wawrzyniak byl kocurem
0
@HERORICH2 tego wlasnie zazdroszcze Atleti bo oni umia w transfery
0
@arasz1819 czyli jak w inny sposob ? Powiedzial w sumie to co odbiorca chcial przeczytac/uslyszec. Gdyby go skrytykowal to znowu bylyby dymy w prasie i znowu "ze Messi rzadzi Barca"
0
@leonek160 na jakiej podstawie to wywnioskowales ?
0
@Quavosk z jakiego fragmentu wywnioskowales ze odchodzi ?
0
@cyron1 nie w tym klubie. Nie ma kasy. Musieliby sprzedac np Cou drogo i kogos jeszcze do tego pozbyc sie najslabszych zawodnikow no i zaczac madrze kupowac oraz wprowadzac mlodziez. Moim zdaniem nie doczeka sie bo to potrwa. Watpie ze Laporta czy Font wejdzie do tej podziurawionej łajby i z buta ja naprawi
1
@cyron1 Messi w ostatnim wywiadzie bardzo trafnie powiedzial "nie ma projektu jest tylko klejenie dziur". Na chlopski rozum (mimo ze tego zawodnika lubie) po co Griezz byl kupywany ? Dlaczego dostajac za Neya 222mln smiec Bartek zaczal wydawac na transfery 100mln+.. wiem, Dembele byl dobry w BVB i tego nikt nie mogl przewidziec ze sie zacznie łamac a Cou straci mozg i sie zalamie psychice w locie z Anglii do Katalonii. Przeciez tu nie byli brani zawodnicy pasujacy pod styl. Poszedl Ney i orzyszedl Dembus za niego (ok tylko kontuzje) i Cou w miejsce Iniesty xd a nawet w Live Cou gral na skrzydle i Klopp go tylko podhajpowal zeby podbijac cene za niego a smiec Bartek to polknal jak pelikan. Griezz ? Jest Messi na 10 i byl Suarez gdyby Messi odszedl a Suarez zostal to ok Griezz by sie wpasowal. Dani Alves odszedl bodajze w 2016r (jak mnie pamjec nie myli) i sciagneli placka Semedo ktory maks po 2 sezonie powinien byc sprzedany. Ja rozumiem ze transfer moze sie nienudac i wogole ale to ten smieciowy prezydent powinien szybko reagowac a nie "moze odpali" i czeka jak cep az naprzeciwko Semedo stanal potezny Davies i zrobil sobie z niego pacholka treningowego. To samo tyczy sie rewolucji. Rewolucja juz powinna powoli zaczynac sie po Romie a po Live to juz powinno byc 100% rewolucja natomiast Bartek znowu czeka niewiadomo na co....
1
@DJ1992 on chce projektu ktory da trofea wiec nie ma co sie dziwic ze jest tak a nie inaczej
2
@Mns21 musza "coś" pisac
21
@WaFen bo Ramosa wyroznia charakter nie skacze po klubach za mamona tylko przyszedl z (Sevilli bodajze) i zostal w jednym klubie. Puyol tez mial swoj charakter. Gdyby taki Ramos reprezentowal barwy Barcy to bys piał z radosci majac takiego kapitana. Ja osobiscie zazdroszcze bialym takiego goscia bo nam ewidentnie od braku Puyola takiego brakuje
0
@bixmix no ale to byl tylko przyklad. @Criss18Barca zeby sie upewnic w 100% musialbys poniuchac w necie ale watpie zeby taka sytuacja miala miejsce. Przynajmniej ja nie pamietam a troszke juz kibicuje hehe
1
@Criss18Barca jak pilkarzowi z pola ? Czyli ze bramkarz dostal czerwo i musial go zastapic pilkarz z pola bo na lawce nie bylo 2 bramkarza ? Jak o to ci chodzi to na 95% jestem pewny ze takiej sytuacji nie bylo
0
@dawinho80 tylko zobacz sobie jaki Real ma atak. Jest Benzema i dlugo dlugo nikt. Asensio pod forma, Hazard kontuzje, jezdziec bez glowy Vini, no i Rodrygo ktory potrafi strzelac tylko cos w LM. I jakby nie patrzec tez nie maja klasowej 9 a mimo to punktuja regularnie. A my takie nazwiska w ataku dodatkowo dobra mlodziez a mamy problem wygrac z Cadiz...
1
@dawinho80 i co w tym smiesznego ? Ile jego goli dalo puchary czy wazne pkt ? Obrona u nich tak sie nie wylewa jak u nas
2
@barcelona97 nie. Za pol godziny jakos
0
@Herato wogole nie do pobicia. Ilu pilkarzy nie moze strzelic tyle co Gerd Müller a co dopiero to co nastrzelal Leo
3
@przemek14qwe niepotrzebnie zaczynasz gownoburze.
0
@neeed no wiesz mierny Valladolid a Cadiz nam krwi napsul, tak samo jak Realowi takze nie ma co gadac ze ten zespol jest mierny czy nie. Dobrze ze przynajmniej dostal taka szanse (wkoncu) i ja wykorzystal. My i tak w tym roku na zadne trofeum nie mozemy sie napalać takze lepiej regularnie w miare punktowac niz tracic glupio bramki przez bledy indywidualne czy to obroncow czy ŚPD...
6
@prodigy jakby na to spojrzec to takich facetow jest w sumie tylko 2 jeden gra dla nas a drugi dla Juve.
0
@Bruttal a kogo na pivocie ma wystawic zamiast Busiego ? Moze Pjanicia ? Albo FdJ ktory ma problemy w defensywie..
0
@mikokarla czemu koniec kariery ?
0
@BarcaInfo wiadomo cos juz o tym wywiadzie Messiego, co i jak ?
0
@Katalonbar zmieniles moje zycie tym wpisem, normalnie nie wiedzialem xd
2
@Xavyol Dest poki co tez zjechal z forma wedlug mnie..
1
@Qaz123 a kogo ma na skrzydle wystawic w obecnym momencie ? Z dostepnych skrzydlowych masz bodajze Konrada (niechce wnikac w to czemu go nie wystawia do gry) oprocz niego kto ? (Trincao nie licze bo to nieporozumienie poki co)
3
@Berniś i z czego cieszysz gałe ? Wystawil trzeciego obroncy zeby przejsc na 3-5-2 wiec nie bardzo rozumiem
0
@Sapos93 3-5-2 mowi ci to cos ? Czy trzeba tlumaczyc jak dziecku ?
0
@DanielOOL slepy ? To jest po to zrobione zeby Barca przeszla na 3 obroncow a Alba i Dest wyzej
0
@toretto724 xd. Semedo 3 lata a statystykii cienkie jak siki pajaka