Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak z tym Dembele bym sie wstrzymal. Facet to tykajaca bomba.. ale to co napisales to to by bylo mega
0
@FcBforever221 top3
2
@DaPi z RSSS chyba byla remontada
2
@Merher Busi, nie ma sie co oszukiwac i na chama szukac igly w stogu siana
0
@lukasz9197 jakie pol sezonu ? Jak ktos wybierze PSG Man City czy inny z gornej polki klub to w jedno okienko zalatwi wszystko xd
0
@Janas11224 aha czyli to samo co w origins. No a w odyssey to masz tych czcicieli czy jakos tak no i dochodza ci najemnicy jak przewinisz.. ogolnie odyssey poki co bardziej mi sie podoba niz origins, fajne jest to ze masz wybor w prowadzonym dialogu ze masz mozliwosc w misjach pobocznych ze jak chcesz to mozezz zrobic a jak nie to nie. No j fajne jest tez to ze jak robisz misje poboczne dla atenczykow czy spartan to mozesznich zabic i misje masz nieudana xd
0
@BarcaInfo oki. Dzieki
0
@Pogba ale to tylko trening.
0
@BarcaInfo wiadomo kto dokladnie ma tego covida w sztabie ?
0
@Janas11224 w valhalli tez ten najemnik jest jak sie cos ukradnie albo niewinne osoby zabija ?
2
@BARCA1899Messi zeby moc wiecej nierealnych transferow wymyslic
0
@Janas11224 niz zaczne gra w Vanhalle to jeszcze minie. W Odyssey mam dopiero 17lvl i na 3 mijscu dopiero jestem. Denerwuja mnie tylko ci najemnicy. Jak ich wszystkich pozabijam to znowu pokazuja sie ci sami o podobnych lvlach co poprzednicy... a bylem pewny ze jak ich usune to sie wiecej nie pokaza a nadal to samo...
1
@damian777 xd. Gadasz tontak jakby to sie robilo od tak. A Inter moze nie bedzie chciec Griezza ?
0
@Janas11224 no i mnie namowil.... ale najpierw musze Odyssey ogarnac. Jak chcesz naprawde miec troche gimnastyki w tej grze to polecam ciagnac sama fabułe na bardzo trudnym wtedy bedzie inaczej, bo jednak jak grasz i zalozmy masz 20lvl a przecienicy 15 no to to sie nie moze nie udac xd
0
@Yanek Martinez ? Przereklamowany.
0
@Barca1992 2-8 z Bayernem
5
@paweldunajecfcb pranie mozgu zakonczone sukcesem. Kumpel na telefonie ustawil sobie dzwonek "jeb** Pis" to w sklepie jak mu zadzwonil telefon to emeryci mieli go wpier*olic, bo jak to tak mozna skoro tak swietnie rzadza
0
@Avatarr tez mi sie na tej stronce takie info gdzies przewinelo ze Griezz ma zostac xd. Zobaczymy co to bedzie
0
@Bobo25 a moze to i dobrze ? Po ostatnich wyczynach xd. Tymbardziej na San Mames gdzie czesto nasi krwawili
0
@Kgorecki2500 w sumie nadal niewiadomo kto dokladnie z tego sztabu ma tego Covida
1
@mikokarla tez nie rozumiem tego dlaczego ten Garcia teraz... przeciez to atak najbardziej (a dokladnie ŚN) potrzebuje wzmocnienia.. jak Geri wroci do gry to mamy 5 obroncow wliczajac Mingueze...
0
@luna666moon oddanie Suareza to bylby dobry ruch tylko w przypadu gdyby Barca kupila inna 9. No ale ten co byl rekinem biznesu przez ostatnie lata zawiodl nie 1 raz... dramat.. skutki uboczne rzadow Bartka beda nas jeszcze trapiły...
1
@WaFen czemu pseudo wirus ? Xd
0
@Merher juz bylo info ze szybko pdzebiega leczenie i moze bedzie gotowy do gry kilka tygodni przed czasem
1
@tmQbassive Messi w tym roku cienki jak sik pajaka... to az nie podobne do niego ze nie wodac go w statystykach
6
No i wkoncu na Barce tez musialo pasc... jak sie wali to sie wali wszystko
1
@Merher "niech sie spokojnke leczy i wraca do formy na przyszly sezon" xd. No nic glupszego czlowiek chyba juz nie przeczyta. My mamy jeszcze jakies 20 kolejek LL do rozegrania, przynajmniej 1 mecz SPH i napewno cos w PK plus LM (wiem ze raczej w 1/8 odpadniemy) wiec kazdy zawodnik zdrowy potrzebny
0
@Yoshi94 i ten i ten. Araujo juz byl, de Ligta mogli dokupic i obrona na kilka ladnych lat zbudowana (ŚO oczywiscie)
0
@Coutinho007 wi Gironie gral ten Stuani czy jakos tak ? Barca go jeden czas chciala kupic. Jezeli sie nie pomylilem to Girona napewno ma lepszego snajpera xd
1
Za bardzo oczy i glowa przywykly fo magi Xaviego i Iniesty i kazdy probuje na chama zrobic takiego Puiga czy innego utalntowaneho zawodnika kolejnym Iniesta czy Xavim, a prawda jest taka ze nikt nie bedzie drugim Xavim ani Iniesta