Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS tylko Real jest calkiem innym zespolem jezeli w gre wchodzi walka o puchary
19
Ten caly Tusquets czy jak mu to tam lecialo (co rzadzi obecnie w tej komisji) zamiast odrazu dzialac to wymyslal i zwlekal pewnie przez to zeby brudy po Bartku tuszowac... dramat.
0
@adamt1996 wyraznie jest napisane ze ten piaty komplet bedzie tylko na 1 mecz bo ma byc jakas kampania promujaca czy cos
0
@RonaldoR9 dokladnie. Ilosc 0 na kontrakcie w Barcy nie idzie w parze z iloscia 0 w takim.Leganes czy Elche xd
0
@tbas bo Bartek posiadl najwyzszy stopien wtajemniczenia w logice
7
@Marjando i tak nic nie pobije rozwej koszulki i czarnychspodenek z rozowym paskiem do tego zielone getry chyba xd . Jak to ppwiedzial footrol "z h*j wie jakim kolorem koszulki i z h*j wie jakim kolorem spodenek" xd
0
@Azi ale w tym roku jest to bardziej logiczne. Mistrz i wice do tego finalisci PK. Wiem ze gdyby final PK za 2020 byl rozegrany to pewnie inne zasady znowu by obowiazywaly, ale w tym roku to ma wiekszy sens niz w tamtym roku
0
@Azi no a co zrobic jak zmienili format tych rozgrywek ? SPH to nadal SPH a ze z tego zrobili sobie taki miniturniej to nic nie poradzimy. "Dodatkowe trofeum dla ekipy ktora wygrala LL lub PK" np w 2018 Real wygral LM a wcale nie byl mistrzem w LL albo Live w 2019 tez nie bylo mistrzem w Angli a Lige MISTRZOW wygrali. Podobne porownanie
3
@czar007 ok fajnie. Pilkarze z takim doswiadczeniem napewno mieli z tylu glowy to co stalo sie w Rzymie. I sam Messi zapewnial przed tamtym sezonem ze wypadek z Rzymu sie juz nie powtorzy a tu takie cos. Tak jak pisales gacie pelne i to u zawodnikow co nie grali 1 mecz w LM
4
@itmustbejoke Wijnaldum (2) i Origi (2). Wijnaldum z tego co kojarze to nie byl 1 wyborem w tamtym sezonir a Origi tez nie do tego dochodzi to ze Salah nie gral xd tez sie zastanawiam jak mysmy to mogli przerznac. Zrozumialbym gdybysmy 2-0 przegrali (wtedy nadal to my awans mamy) ale zeby dac sobie 4 wrzucic i do tego ten slynny roznym z facetem z twojego avatara w roli glownej
0
@Azi pseudopuchar ? Czy to nie tego pucharu przypadkiem braklo w 2015 do drugie sekstetu w historii Barcy ? Puchar to puchar. Gdybysmy grali o Gampera to cos innego. Ten puchar sie im przyda zeby podniesc morale
0
@Borneo Dest mial dobry moment, wg mnie poki co obnizyl troche loty i z tym sie chyba mozna troszke zgodzic. Co do Busiego moze troche fizycznie wyglada lepiej ale patrzac przez pryzmat tego sezonu i poprzednich to to nadal tykajaca bomba. Po 1 b.dobrym meczu nie mozna go odrazu wyciagac na piedestal
1
@kejdzi ale ty wiesz ze siocios nie mieszkaja tylko w Kataloni ?
1
@puyol_presidend5 805 liczac mlodziezowke i seniorska. Ronaldo z mlodziezowka i seniorka ma 777 jeszcze 28 i Bican pojdzie w zapomnienie
0
@kejdzi jak ledwo ledwo ? Podpisow musialo byc jakos 17k a bylo chyba ponad 20k i Bartek sam zrezygnowal
0
@KamusVeB zagotowal sie bo sztab Granady jak i pilkarze mysleli ze sedzia spalonego odgwizdze
0
@Yanek w walce o puchar ma odpoczac ? Xd
2
@Sapos93 ogorkom ? Spojrz w tabele i zobacz na ktorym byli miejscu za nim z nimi gralismy mecz.
0
@JaroCoach za Rijkarda oprocz LM tez szalu nie bylo momentami
0
@Totti94 rudy jest na zasluzonej emeryturze i teraz jest trenerem, mowa o pilkarzach ktorzy obecnie graja i MOGA grac na ŚPD
1
@monsterrize a skad wiesz ze przedstawi plan na tip top skoro jeszcze nawet nie ma zarysu
0
@tomekjd yhym. Ja mowie o pozycje ŚPD, a nie o cala kadre. FdJ juz pokazal ze jest cienki jak sik pajaka na pozycji ŚPD, odkad Koeman ustawia wyzej gra o niebo lepiej. A Pjanic to poki co nieporozumienie
0
@333tricampeones333 i zagrac bez ŚPD. Bo FdJ na ŚPD cienki jak sik pajaka a Pjanic na ŚPD to w Barcy poki co nieporozumienie.
0
@Totti94 Pjanic ? On poki co gra gorzej niz Busi
1
@Edinho19911991 Puig niosacy łatke 2 Iniesty czy Xaviego na ŚPD, no no nie powiem "mądre" to bylo
2
@yoli jak ty ogladasz mecze ? Na realcji jakies czy rambli ? Ze jeszcze sobie nie zdales sprawy ze FdJ w tym sezonie na ŚPD byl cienki jak sik pajaka. I patrzac na to co jest dostepne na ŚPD to Busi i tak bije Pjanicia i Fdj
0
@JaroCoach ja sie juz przyzwyczailem. Za dlugi staz mam zeby sie takim czyms przejmowac
5
@LeoMessi1994 populista czy nie. Jako jedyny cos przedstawil. Zobaczymy co przedstawi wielki guru
0
@Pablos99 poczekajmy najpierw na projekt Laporty, bo poki co cisza.
0
@JaroCoach takie zycie kibica. Raz klub cie zadowoli a raz nie. Ale nie po to jest sie kibicem zeby tylko byc z klubem wtedy kiedy gra dobrze i osiaga bardzo dobre wyniki