Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@formentera2017 jak chcesz eksperta posluchac to T. Ćwiakala bardzo fajnie prace Koemana opisywal (+ i -). A na Rambli to na Koemana wylewaja pomyje bo Puig siedzi na lawce
0
@formentera2017 no na rambli to 97% eksperci w dziedzinie sportu to masz racje warto ich sluchac. Na Rambli jest bardzo malo osob co potrafia wszystko przeanalizowac i na spokojnie podyskutowac, a nie rzucac na star pomyjami
0
@formentera2017 nikt nie jest idelany, od tego trzeba zaczac.
0
@JaroCoach oj tam, nie ma znowu az tak zle. Zawsze jak ogladasz mecze Barcy to postaraj sobie pomyslec o tym jak mogli czuc sie kibice Milanu kilka lat temu jak "rzadzili" w srodkowej strefie tabeli albo ocierali sie o LE, to samo zreszta co UTD. My jednak zawsze co roku w grze o LL czy PK jestemy to takiej tragedi jeszcze nie ma. A jak chodzi o gre to gra zawsze bedzie wygladac raz dobrze raz zle. Mielismy swoje 5min o 2008-2012 pozniej epizod 2015 (jezeli chodzi o Europe) bo w lidze wiadomo czy PK jak nam szlo. Teraz maja inni swoje 5min
0
@JaroCoach ale wygrywac potrojna korone to to nie jest tak "o" dobrze o tym wiesz. Malo klubow jest co moga sie takim czyms pochwalic. Jak przyjda wkoncu wyniki w LM a nie blamaze co roku to moze sie uda znowu kiedys. Na dzien dzisiejszy kibic Barcy powinien cieszyc sie z PK, LL, a w LM jak maja odpasc to po walce a nie po wpier*olu.
3
@formentera2017 przylomnij sobie czasy Valverde a pozniej pieprz o pseudo trenerze. Jak ci nie pasuje to idz kibicowac Bayernowi bo sa na topie. Jak Barca wroci na wlasciwa drige to wroc.
0
@cules100pro "przez 30min robi zawodnika meczu" czyli co ? Barca ten mecz wygrala/zremisowala ? Bo nie rozumiem. Wszedl na 30min i to ze szarpal do przodu nie zmienilo wyniku meczu nawet na 5min.
2
@MatiFCB2000 nie jestes sam. Tez mi sie bardzo podoba ich hymn.
0
@Wossi61FCB o ile wczesniej nie odejdzie xd
0
@bady48 duzo glosow juz bylo jak Bartek obejmowal stery w Barcy ze doprowadzi ten klub do katastrofy, a Covid jedynie w tym "pomogl"
0
@Avatarr napewno w 1 meczu wyjdzie 2 garnitur
0
@Bogan wiesz MŚ to najwazniejsze trofeum. Malo ktory pilkarz ma zaszczyt zostac MŚ, a Umtiti napewno zdawal sobie sprawe z tego ze niewiadomo czy w 2022 zdobyliby MŚ.
1
@xVENUMx "jestem ciekawa kto z was potrafi przeczytac uwaznie ten tekst, jezeli ci sie udalo to wpisz w komentarzu aktualna godzine. Powodzenia"
1
@LuisSalvano no tak, wiem. W obecnym czasie za duzych dochodow nie generuje, a kasa z kontraktu leci
0
@ViScAAA no i pocalowal, ale zapomniales ze na bramce stoi bramkarz ktory ladnie to wyjal. Akcja z Destem ? Gdyby kropnal z 1 pilki to tak ale jak mial w planie przyjac to lepszym wariantem bylo odegranie. Ty sie ogolnie teraz dopiero obudziles czy jak ? Przeciez odkad on tu przyszedl wiadomo bylo ze to nie rasowa 9 ani rasowy drybler xd
1
@ViScAAA ktora mial zamienic na bramke ? Moze te od Alby ? Podanie pol metra za plecy. Zobacz powtorki i wytlumacz mi jak w tych akcjach mial strzelic jak dostal tak kiepskie podania ? I nie pieprz mi ze "pilkarz za 120 baniek takie cos musi strzelic" bo Messi czy Suarez tez potrafili nie trafiac a byli bezcenni dla barcy. I sam zejdz na ziemie. Griezz tez mial kluczowe podania (3) dlaczego tego nie zaznaczyles ? Griezz mogl miec spokojnie z 2-3 asysty i do tego gola (1-2) gdyby koledzy potrafili poslac dokladne podanie i wtedy zaden nie wyszedl by z jaskini zeby go hejtowac. Griezz jeszcze mial 8 odbiorow co jak na napdziora pokazna statystyka.
2
@lucca87 wybiegany wijnaldum. Za frytki mozna go pozyskac
1
@LuisSalvano jezeli obnizy wynagrodzenie to jestem za. Jezeli nie to powinien odejsc. Ten klub jest w czarnej dupie z kasa, a niewiadomo czy uda sie za rozsadne pieniadze sprzedac np Cou no i trzeba pamietac ze pilkarze obnizyli zarobki wiec przyjdzie taki czas ze sie upomna o reszte
0
@LuisSalvano nie znam twojej glowy xd. Sam musisz woedziec kiedy ci wystarczy. Walniesz kilka shotow i tyle. Jak to sie mowi czlowiek ma 2 nozki i na kazda trzeba wypic. Od 3 czy 4 shotow raczej sie nie nawalisz
4
@normasubiektywna fani Barcy B na tej stronie nie wroza mu przyszlosci na CN, poki co sam mu jej nie wroze. 1 mecz w jego wykonaniu byl nadzieja ale reszta to sinusoida. Obstawiam ze podzieli losy Bartry i bedzie gral w jakims sredniaku
0
@Bogan nie powiedzial, tylko on juz z problemem w kolanie jechal na mundial
0
@LuisSalvano tak jest.
1
@Murazor o to to wlasnie. No ale kiedys Rakitic byl kozlem ofiarnym teraz Busi i Griezz. Kwestia przyzwyczajenia. O ile do Busiego moge sie zgodzic ze jest kiepski (od kilku sezonow) tak do Griezza poki co jestem neutralny
2
@Fantastyczny Chłopiec no Griezzman tez mial 3 kluczowe podania. To co mial zrobic ? 8 odbiorow. Zobacz statystyki. Asysty i gole sa najwazniejsze, reszte to sobie mozesz wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi, bo dryblingami czy rajdami meczow nie wygrywasz tylko golami i zawodnikom ktorzy asystuja przy golach
0
@zombie znaczy on sie wydaje taki ze stapa twardo po ziemi, a gole mu przychodzily z dziecinna latwoscia, takze mysle ze to udzwignie
2
@LuisSalvano sól, Szot Tequilli, zagryz cytrynka. I ta i ta Sierre polecam. W drinkach mi nie leży (z cola czy czyms innym) dlatego sie niewypowiadam. Ale tak jak kolega wyzej napisal klasyczna sekwencja i pasuje
0
@Brashearr brak skutecznosci ? No 2 piły za plecy to ciezko to porzadnie wykonczyc, zwlaszcza wtedy gdy Alba mu zagrywal patelnie za plecy...
0
@Remi1899 meczu na La Rambli sie nie oglada tylko w TV albo na streamie.
0
@DzizuSS Desta.
0
@Fantastyczny Chłopiec nie, dobra ocene dostal. Zasluzyl na taka. Dembele nir mial ani asysty ani gola, takze za co mial lepsza od Griezza dostac ?