1

@zombie no ok, co do Pedriego moge sie zgodzic, ale trzeba jeszcze wsparcia i czasu niewiadomo co bedzie za rok czy za 2. Co do Bojana to roznie bo uwazam ze wielu chcialo a nawet porownywalo go jako 2 Messiego takze tu mozemy sie roznic w opiniach, ale te czasy nie sa mi obce i dobrze wiem jak go wychwalano w La Masii zeby pozniej go windowac na Messiego vol.2 to samo zreszta co teraz z Fatim, a w sumie niewiadomo jak z nim bedzie po kontuzji. Uwazam ze te porownywanie do Legend jest o jakies 5-8 lat za szybko. Jezeli ci chlopcy co maja teraz po 18 lat (Fati, Pedri) teraz graja bardzo dobrze i aspiruja na topowych pilkarzy i wytrzymaja psychicznie i nie daja sie wpuscic w maliny to za jakies 6-8lat jak tu jeszcze beda i beda nadal bardzo dobrze grac to dopiero wtedy mozna zaczac PRZYMIERZAC ich do klubowych legend. Bo to co sie dzieje czasem na tej stronie (i nie tylko tej) ze ten to Alves 2, ten to Iniesta 2, ten to Xavi 2, ten to Messi 2 itd itp jest poprostu nie na miejscu i zalosne.

0

@JarekS tylko wypowiedzi Laporty same w sobie tez sa populistyczne

2

@vangoor nie do konca. Bo jak wyniuchaja ze 3lata olewał to moga z niego chciec fajnie sciagnac. Ja za 3 miechy 800zl dostalem ale to za samochod

2

@Barcza223 ty go strasz xd. Jeszcze chlopak samobojstwo popelni

2

@BOIXOS1 xd. Mozg. Ja nie placilem 3miechy i dostalem 800zl kary xd. Ale to bylo za samochod. Bo tez zapomnialem

3

@Barcza223 ja rozumiem nie ma sprawy. Ogolnikowo mowie bo taka tendencja jest u kibiciow zeby przypasowywac do legend klubowych, a przypomne tylko ze drugi Xavi gra w Juve juz, a drugi Alves w Wolverhampton. Dlatego ja nie lubie jak kibicie porownuja do legend bo za jakis czas mlodemu odpali w glowie i sie konczy zabawa w drugiego Xaviego, Alvesa, Inieste itd.

2

@JarekS tylko ze narazie facet nie przedstawil projektu (wiem ma go przedstawic). Nie ma co narazie tak na niego co liczyc bo nikt niewie co bedzie w projekcie

1

@Barcza223 xd. Jak mnie to rozsmiesza. Prownywanie gowniarza do legendy klubu i jednego z najlepszych pomocnikow na swiecie hahah. Nad Bojanem tez tak wszyscy sie spuszczali oby mlody nie poszedl jego droga to po 1. A po 2 Alves kiedys fajnie powiedzial "ktos moze byc lepszy odemnie ktos gorszy ale nikt nie bedzie drugim mna" i ten cytat wpasowuje sie w kazdego zawodnika ktory jest porownywany do danej legendy klubowej

3

@JarekS Rosell wyszedl spod skrzydel Laporty a Bartek spod skrzydel Rossela. Licze ze Font wygra

1

@Transu96 xd. Masz w nicku to wystarczy

0

@marcin000019 kto mu wygral MŚ ? Przeciez on sam w finale strzelil 2 gole (wiem ten jeden to pozniej jednak samoboj no ale z wolnego wtedy ladnie uderzyl i pilka leciala w swiatlo bramki) a drugi z karnego. Czyli nikt mu MŚ nie wygral a on sam dolozyl bardzo duzo do tego zeby wygrac. Messi tez mogl sam wygrac CA czy MŚ ale w CA przy najwazniejszym karnym zrobila mu sie plama na spodniach a w MŚ tylko on sam niewie jak mogl nienwykorzystac swoich akcji na zdobycie gola.

0

@adukla podobno nie potrafi mowic po hiszpansku a co dopiero napisac xd

1

@Tomo1989 i najgorsze jest to ze to wieksza polowa obywateli xd

4

@Firestone szału to nie bylo z Destem Lengletem czy Busim. Griezmann poprostu zagral dobry mecz wczoraj, tylko kibice musza miec swojego kozła ofiarnego. Rakitic poszedl to teraz siaty na kogos innego trzeba bylo narzucic

0

@przemek14qwe tak, ja to rozumiem. Ale mowie ogolnikowo

0

@przemek14qwe a kaczory jakos sie dostaly, a wcale lepsi nie byli/sa

0

@nokia666 "Lamporta" ? Celowo sie pomyliles albo poprostu sie przez przypadek pomyliles ? Xd

0

@messi564 napisalem PRZYDAŁABY SIE jednoczesnie wiedzac i zdawajac sobie sprawe z tego ze Roberto ma kontuzje i Dest jest jedynym wyborem oraz majac wlasnie na mysli zeby zagrac jeden mecz z 3 stoperami wtedy Dest moglby troszeczke odpoczac

0

@Michal_2003 dodam jeszcze ze Destowi przydalaby sie mala przerwa, bo troszke zjechalo sie mu z forma

0

@Bruttal nie sprzedadza ich. Moze tylko Cou. Nikt nie wylozy grubej kasy na nich bo kluby malo kasy pompuja

0

@Michal_2003 na minus Dest Lenglet Busi. Reszta plus

4

@Barcelonista94 dokladnie. I odpadli drugi raz z rzedu z klubem ktory gra w Segundzie...

0

@DIPENNN no niewiem czy zbawienie. Mingueza to tez sinusoidaw obronie, a Umtiti to w sumie nadal jedna wielka niewiadoma

7

@Phily dupa a nie wywalone na PK. Rozumiem jakby odpadli z kims z Primera Divison, a nie z Segunda... to nie jest jakis maly klub ktoremu moze sie z takim rywalem podwinac noga... a oni jak dobrze pamietam nie zagrali calkiem rezerwowym skladem.. tak samo jakby Barca czy Real odpadli z kims z Segunda.. jakby nie patrzec troszke wstyd.

0

@stone80 Griezz dzisiaj dobry mecz, asysta, kluczowe podania (jedne z nich Messi nie trafil a byl sam na sam) wiec niewiem o jakim ciale obcym w tym meczu mowisz. Griezz, Messiemu tez patelnie wystawil to czemu nic zlego nie napiszesz ?

0

@Murazor ja to wiem. Mowie ogolnie. Gdyby Roberto byl zdrowy to troszke by odpoczal chlopak

0

@matirix20 Doszedlem do Desta, jak zauwazylem ze ma 6 to na tym skonczylem.

0

@pax gdyby robili takie analizy jak ty czy Rewolucja to nawet by sie do bledu nie przyznali. Kiedys byl Rakitic teraz jest Busi. Kibicnzawsze musi miec kozla ofiarnego

0

@Murazor Destowi to ogolnie przydalaby sie ławka i odpoczynek. Od kilku spotkan slabo cos mu idzie

0

@Mat_Cat bardzo rzadko sie zdarza ze ŚPD ma 2 bramki. Ale gdyby mial mase odbiorow kilka kluczowych podan i duzy % dokladnych podan a na koncu tak by zagral jak Messi dzis to by go ukamienowano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?