Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pax @NeroTFP jestescie z Gliwic ? :o
2
@Cobra303 Messi gra tyle na tym skrzydle co ja w b klasie na bramce xd
4
@cybo xd. W tamtym roku odpadlismy to WANNY pomyj lecialy. A przed meczem bylo "mozna odpuscic" "nikt plakac nie bedzie" xdd a po meczu burza. A tak na powaznie, puchar to puchar. Tego pucharu na braklo w 2015 zeby Barca zdobyla drugi sekstet w swojej historii.. dlatego mam nadzieje ze chlopy sie zmobilizuja bo wygrana podniesie panow na duchu
0
@LuisSalvano nie ladnie Panie nauczycielu :D
0
@LuisSalvano Real nigdy nie wymieka jak zaczyna sie gra o Puchary. Zawsze to tak jakby inny zespol.
0
@robsesh to mu bedziesz zazdroscic. Podatkow nie bedzie tyle placic. Xd
0
@Transu96 nie xd.
0
@LuisSalvano ty mozesz dojechac ? Czy literowka i mialo byc "mogą" ?
0
@Transu96 przejrzyj tiki TAKE. zle odmienilem czy co ? Bo niewiem o co ci chodzi xd.
0
@DanielOOL przejrzyj tiki take i sie dowiesz ze Messi i Araujo prawdopodobnie nie zagraja
0
@Avatarr juz na tiki tace wyskoczylo ze Messi i Araujo nie weszli do autobusu ktory jechal na trening do Cordoby, czyli szanse Puiga rosna xd
0
@Maciasek az do finalu w PK zawsze bronil rezerowy bramkarz
1
@Barcza223 no jak nie weszli do autobusu to raczej nie zagraja.
0
@mrboom spoczko. Nic sie nie stalo
0
@mrboom czemu ty mnie oznaczyles ? Chyba nie bralem udzislu w gej dyskusji xd
0
@clyde tak gram na PS4. Ja kupilem te wersje gdzie jest atlantyda tylko, jak sie nie myle. Rozumiem. Ok postaram sie powbijac hehe. Mam juz sporo tych pucharkow zdobytych
0
@chavez Suarez 34 w tym roku. Kun 32 albo 33 xd
0
@LuisSalvano w czerwcu
0
@JackH ja wiem wiem. Tylko Leonard zmienil klub i mistrzostwo, AD zmienil i mistrzostwo. Harden juz nie wygra majstra. Kiedy w OKC mial rzadzic z Durantem i Westbrookiem a im sie nienudalo.
0
@JackH no ale 70 meczy plus play offy to i tak duzo
0
@FafitFCB a moze by tak Barca sie pokusila o Kuna zamiast Depaya xd. Blizej mu do 9.
0
@clyde jestem nowym w swiecie Assasina, kupilem go sobie z glupot (odyssey) tez uwazam ze mega. Powiedz mi jak splatynowac podstawe ? Bo nie wiem jak to zrobic xd. Tak jak napisalem dopiero co zaczalem w to grac (nigdy w to nie gralem bo nigdy jakims wybitnym fanem gier nie bylem) ale ten ma cos w sobie ze mnie troche pochlonelo i mam juz z 70h pograne w tej grze. I zastanawiam sie jak to zrobic zeby wbic platyne bo juz nie raz mi sie to przewinelo gdzies
0
@MaTt_BarcaFan ale nie wygkada jak spasiona świnia na meczu jak Harden dzisiaj ktoremu odwalila sodowka i chcial wymusis transfer i olal sezon przygotowawczy, a Irving sobie baluje na imprezce u siostry. To sa profesjonalisci ? Prosze cie
0
@JackH tak. Ale mi chodzi glownie o podejscie do wykonywania zawodu. To jaki on jest pozaboiskiem mnie to akurat nie interesuje. Mnie interesuje to ze Harden chcial wymusic transfer i olal sobie praktycznie sezon przygotowawczy. A dzisiaj w nocy przecieko Lakersom wygkadal jak spasiona świnia, Irving sobie nie gra w kosza bo sie bawi na uro siostry itd itp. Projekt Netsow sie posypie rza dwa bo Durant Irvingowi zaraz wygarnie i sie skonczy. Mi chodzi glownie o podejscie do tego czym sie obecnie zajmuja. Btw maja dodac 2 kolejne druzyny do NBA ? To oni zaraz beda 100 meczy w Sezonie zasadniczym rozgrywac
0
@MaTt_BarcaFan dlaczego postawiles LBJa kolo teho klauna ? Xd. Jakos o LBJ nie slychac tyle co i Irvingu ktory ma co chwile cos "madrego" do powoedzenia
0
@4Fabregas4 nurtuje mnie jeszcze jedno. Gdzie w meczu z Granada byl spalony ? Masz na mysli bramke Griezza po podaniu od Soldado ? To chyba spalonego nie bylo. Busi kierowal podanie do Messiego ktory nie byl na spalonym a Griezz w tej akcji nie uczestniczyl wiec mogl nawet biegac za bramka i spalonego by nie bylo.
0
@4Fabregas4 przegrywamy po porazce z Realem ? A to oni juz sa w finale ? I my tez ? Prosze cie.
0
@Pustelnik bez sensu transfer. Jak wroci Geri mamy 5 obroncow. W tym momencie nam jest atakujacy potrzebny a obronca
0
Japitole ale Harden sie spasł, masakra. Czemu to tak, przeciez on wyglada jak pączek a nie all star..
0
@monsterrize i ty w to uwierzyles ? Xd