0

@FCB24 tylko jezeli patrzymy na obecny sezon i na to ze kasy nie ma to Griezz po Messim jest najskuteczniejszym graczem. Dembele to nadal tykajaca bomba i jezdziec bez glowy... zobaczymy. Obecnie jest lipa. Nie mamy kim nawet z lawki postraszyc...

0

@FCB24 to ze nie mamy skrzydlowych (oprocz Fatiego ktory ma.kontuzje i Dembele ktory jak chodzi o zdrowie to niewiadoma) to to jest tylko i wykacznie wina smiec Bartka ktory szastal kasa na lewa i prawo na nieprzemyslane transfery. Juz doxhodzily glosy z zarzadu Bartka ze po co on Griezza kupowal ze to kolejna 10 a Messi tez w wywiadzie mowil ze to nie byl projekt tylko łatanie dziur na zasadzie "odszedl ten, to kupmy sobie tego" itd itp. Ja nie mam nic do Griezza bo daje nam wiecej nic Cou. I Cou bym wlasnie sprzedal, Dembele to niewiadoma zobaczymy jak ten sezon rozegra. Z tej 3 nie mozemy sprzedac 3 czy 2. Bo po 1 nikt nie zaplaci wiecej jak 40-50baniek bo nikigo zwyczajnie nie bedzie stac przez sytuacje na swiecie. I zaden klub nie bedzie tak glupi zeby kupic zawodnika za 50baniek i pozniej na inne transfery nie beda mieli kasy. Osobiscie uwazam ze era tranasferow za 100mln + dobiegla konca i zacznie sie znowu od tego ze topowy zawodnik bedzie wart 70baniek

0

@kamilop nie strzelil setki bo musial ustawiac pilke kilka minut...

0

@FCB24 dla mnie Neymar juz sie skompromitowal tym komentarzem. To wystarczy zeby goscia znienawidzic. Dobrze ze tego pajaca juz tu nie ma.

3

@drifboy25 a ile Messi spieprzyl ? 1/2 z chlesea Messi podchodzi do karnego (gdyby strzelil Barca bylaby w finale) a tak to pozniej Torres nas wyjasnil i Chelsea poszla dalej. Final CA najwazniejszy karny i znowu nie pylklo. Najlepiej zwalac na Griezza ktory gra co mecz a dodatkowo wczoraj rozegral 120min to tez sa ludzie i tez maja prawo sie pomylic

2

@kub7on Griezz zagral kupe a Puig zagral bosko. Tradycyjny dzien w pracy kibicow. A zapomnieli ze Puig gral 30min i duzo nie pokazal a Griezz 120min i do tego asysta i kilka celnych/niecelnych strzalow na bramke. Tez uwazam ze zlych zawodow nie rozegral

0

@FCB24 a Neymar tym komentarzem czasem nie pokazal jaka ma zryta banie ? Psycha tez nie wyrabia. Po co drazy temat ktory byl walkowany kilka miesiecy temu ? Teraz oberwal po nozkach i oczywiscie media spolecznosciowe w ruch.

1

@Barcza223 tez to czytalem. Smieja sie z naszych najwiekszych porazek, mybysmy sie tez smiali gdyby takie cos mieli... dzisiaj mi sie rzucil w oczy komentarz jedengo typa "oby wygrac z Atlethikiema a final to juz formalnosc, 8arca dostanie a puchar wroci do Madrytu".. ja wiem ze Barca nie jest faworytem przez pryzmat obecnego sezonu, ale zeby az tak ? Troche lipa. Oby oni tak pozniej nie plakali jak im nadejdzie przebudowa i kryzys a my sie bedziemy smiac

76

Upartosc konia, malo ktory mialby takie podejscie.

0

"Oby wygrac z Atlethikiem, a final to juz formalnosc, 8arca dostanie i puchar wraca do madrytu" ciekawe czy tak faktycznie sie stanie. Widze niektorzy kibicie Realu juz wiedza ze wygrali. Jezeli Messi nie zagra to Real bedzie mial napewno wieksze szanse. Ale czy az takie ze "to juz formalnosc" ?

2

@JarekS zgadzam sie w pelni. Dodam jeszcze ze jak wroci siendo wczorajszego meczu to czlowiek zauwazy ze my naprawde nie mamy kim postraszyc z ławki... Trincao Firpo Pjanic to poki co nieporozumienia... szkoda ze Koeman tego Konrada nie powolal zeby mu dac szanse.. masakra. Niech juz tamci wracaja bo jest dramat, nie ma nawet kim rotowac... dobrze ze za tydzien PK to kluczowi odpoczna.. my bez tej lawki daleko nie ujedziemy.. szkoda ze kasy nie ma..

0

@fart brakuje nam takiego wspolczesnego Bale na lawce (nawiazuje do finalu LM Realu z Live) co wchodzi z lawki i laduje 2 gole. Oczywiscie z 2 czy 3 by sie takich grajkow przydalo co wejda i zrobia roznice

0

@VeB 1899 no jak Messi mogl w CA najwaznieiszego karnego nie strzelic... tak chcial przeciez cos z repka ugrac a tu takie cos. Albo jak mogl bodajze w polfinale z Chelsea (wtedy Barca odpadla) tez waznego karnego nie strzelic (a jak dobrze pamietam to ten karny dawalby nam.awans, a tak Torres sobie pozniej gola strzelil na dobicie i to Chelsea doszla do.finalu)... ciekawe to jest

2

@Jakchcesz FdJ strzelil bramke-podrzucil karnego-NIE WYKORZYSTAL SAM NA SAM- i zmarnowal karnego tak mialo byc. I duzo ludzi pisze ze MVP po MaTSie xd. Griezzman musi byc jechany bo Busi troche forme odbudowal a Rakiety juz nie ma. Ktos musi byc kozlem.ofiarnym. nikt po Dembele nie jedzie ze mial ok 40 strat

0

@kamilo0066 no Dembele tez. Z tej trojki to Griezz mial najtrudniejsze pily bo na woleje kazda no i szkoda ze zadnej nie udalo sie wsadzic. A co do karnego to loteria Messi tez obsral sie w CA jak mial najwazniejszego karnego do strzelenia.. zdarza sie

1

@fart zlego meczu nie zagral. Mial 2 woleje szkoda ze zadna mu nie siadla. Ale czy to tylko jego wina ? FdJ tez mogl skonczyc mecz.. Dembele i jego milard strat tez moglo cos wpasc.. a co do Puiga to fakt regularnie nie gra ale nie.po to dostaje 30min zeby specjalnie nic konkretnego nie szarpac. Ogolnie my nie mamy kim straszyc z lawki to jest nasz problem dodatkowy. Trincao i Firpo nieporozumienie, Pjanic poki co tez. 2 bramkarzy to wiadomo ze nie zagraja w polu. Dest ktory potrzebowal pauzy Puig ktory nie ma.minut Moriba ktory nie zadebiutowal. Niewiem czy kogos nienpominalem aa jeszcze Konrad ale.on chyba bez powolania i ten Matheus Ferndes

0

@Cariones no i dobrze. Dostal 30min i nic nie pokazal. Trincao i Firpo rowniez lawka bo dramat

0

@kamilo0066 to jak Griezz spartolil dobre okazje, to FdJ spartolil matchballa.. mogl te pilke dluzej ustawiac zamiast zamknac oczy i kropnac

1

@daniel32778 ale w finale w 2018 wytrzymal jak strzelal w meczu

0

@Hanok dobrze ze Messi nie bil bo ten tez ma psyche w waznych meczach...

0

@fart i co ma cena do zawodnika ? Griezz tyle kosztowal to fakt, ale czy to jego.wina ze Bartek byl debilem i tyle kasy polozyl na stol zamiast sie targowac jak go chcial kupic ?

0

@fart Riki. Bo dostal 30min i gowno pokazal. Gdyby Griezz to trafil to o Ryszardzie by tu nikt nie pisal

0

@Robert17 dokladnie. 30min dostal i nic nie pokazal, tak samo jak Trincao i Firpo

0

@barcelonaLM ale co ma.karny do zaprezentowanego poziomu w meczu ? Bo nie rozumiem. Rowni dobrze Fortnite mogl skonczyc i nawet Rysiek by nie podszedl

0

@karci0 ale jak siadzie pod poprzeczke to wow

0

@fart chyba Ryszard cieńki

0

@BarcaInfo widzialem wczesniej ze podales ile Dembus mial strat ale to bylo w 1 polowie dogrywki. A oficjalnie ile mial ?

1

@panczo Courtois wyszedl z domu ale przeleciala nad jego chata

4

Ale dramaturgia. Tego mi brakowalo

2

Riqi nie obsral zbroji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?